Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super sex w grupie

sex w grupie

Polecane posty

Gość super sex w grupie

Wczoraj miałam zajebisty sex z 3 facetami był jednoczesny oral,anal i klasyka polecam to każdej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 : 1
az boje sie myslec choc moze byc ciekawie ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam psychiatrę powinno byc 5:1 masz jeszczew uszy... a tak poważnie musisz miec niezle rojebana dupą, i pizde szanuj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sex w grupie
Sama olka masz rozjebaną pizde żal dupe ci ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka nie wolno przesadzać
skad u ciebie takie dziwne przekonanie o roz*****ej du*ie i pi*dzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Anelia
Moi drodzy zapraszam serdecznie na mój topik na wróżby darmowe zarówno jak i płatne symboliczną kwote ale dokladne Otóż myśle i mocno zastanawiam się nad dokładniejszą wróżbą wyglądałoby to tak mniej więcej dla każdego wróżba długości A4 kartki w każdej sferze finansowej i uczuciowej plus zdjęcie kart jakie wyszły wr wróżbie z opisem każdej z nich co oznacza ale taka wróżba to czas ok 25minut wróżba plus napisanie dokladnie jej i zdjęcie dodanie przez kabel także jeśli miałabym wróżyć jak dziś dziennie emailem ok 30 os sporo czasu ...Myślałam o symobilicznej opłacie ok 3zł za taką wróżbę.ALe nie jestem pewna tego pomyślu to wasz pomysł.Oczywiście nadal za darmo będe odpowiadać tu raz dziennie na 2 pytania każdemu.zapraszam wszystkich albo na dlugą wrózbe platną symobliczną kwotą albo na darmowe 2 pytania oto adres http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4459176&start=1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja religia zabrania wróżenia i to jet naciąganie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sex w grupie
Było odlotowo - jeszcze nigdy nie czułam się taka dopieszczona i dobzykana ;) Zgadaliśmy się i to będzie już bardziej stały skład. Nie mogę już doczekać się następnego weekendu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela po prostu andzela
eee tam, takie coś to ja już dawno przerabiałam, gdybyś wykorzystała do tego wszystkie dziury jakie w sobie masz(czyli w uszach + w nosie), wtedy to by było coś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to zabawa po której czujemy naprawdę dopieszczone a i nasi partnerzy dość dużo zyskują widząc nasze niesamowite orgazmy podczas których odrywamy się od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
piszcie więcej dziewczyny:-) piekne jaką byłaby Wasza reakcja jakby w klubie podrywalo Was 2/3 jednoczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×