Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maybellinee

topik dla wszystkich o wszystkim

Polecane posty

Gość playyy
japonki ;P obtarły mnie ,a były takie ładne złote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
własnie siedzę sama w pokoju i mam gole giraski:P nie wiem jak je ubiorę za 2 h, kiedy trzeba będzie do domu wyjść, a jeszcze do koleżanki mam wpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
hej! miałam trudny okres teraz zostawił mnie partner i byłam w rozpaczy :( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Maybellinee o kurcze, jak tam? Dajesz radę? Oczywiście przyszedł weekend i słońce zniknęło :( Wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Witajcie Babeczki:) maybellinee:( Przykro mi, dajesz jakoś radę? trzydziecha, a Ty gdzie się zapodziałas? Po weekendzie nie moge dojść do siebie... a jeszcze ten cholerny deszcz, a kawa kompletnie nie pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
O pogodzie to już mi się nawet gadać nie chce, jakaś tak pokręcona w tym roku ;) Ja już drugą piję, tylko z mlekiem, niestety średnio pomaga, bo spałam dziś tylko 4 h. Zdrzemnęlam się w niedzielę, no i ze 3 h tak spałam do 18!!! Potem wiadomo- nie mogłam usnąć, więc dziś idę spać po dobranocce ;) Jak grzeczna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
jestem,jestem, cześć dziewczyny,pozwólcie,że ja też na temat pogody przestanę się wypowiadać bo ja mam dzisiaj tradycyjnie wolne i ciągle pada...... maybellinee-współczuje,musisz to odchorować a potem zaczniesz oddychać pełną piersią i wszystko Ci się ułoży,trzymam kciuki za Ciebie mam za sobą 7 dniowy tydszień pracy i wiecie co mam wszystko w d...e,wszystko mnie wkurza i rz...ć mie się chce na samą myśl o pracy,na dodatek zapomniałam podlać kwiaty teściowej(bo jest na urlopie)i nie wiem co zastanę...moze kupię nowe to się nie zorientuje?;)eh chyba mam doła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
ha ha ha,jak poczytam sobie swoje wypowiedzi(chaotyczne) to naprawdę boki mozna zrywać,chyba mam problem z wyrażaniem myśli ;)dobra jestem co?:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
trzydziechaaa... nie przejmuj się... acz mi łatwo powiedzieć, bo mam luz a piątek miałam wolny:) z lekkich , zwiewnych ciuszków przez weekend, przerzuciłam się znów na ciepłe ubranka i kalosze:) a mam fajniuchne kalosze... obłęd, obłęd z tą pogodą:P Przeglądałam repertuar kin i na Wenecję Kolskiego poszłabym, ale moje kochanie w Krakowie i nie będzie zachwycony, że sama idę, że on tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Widzę słońce!!! :) Może to zapowiedź...nie chcę zapeszyć :) Zjadłambym sobie porcję lodów z bitą śmietaną i polanych sosem czekoladowym Mhhhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Blaskiem:) i 100 wpis należy do Ciebie... nieźle Nam idzie, jak na 4 kobietki, które ciagną ten topik;) Miłego dnia... a we Wrocławiu cudne slońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
u nas też słoneczko:)witam, dla mnie pogoda idealna,słoneczko świeci +22 stopnie i czego chcieć więcej;)no może męża przy sobie;)pozdrawiam w ten piękny dzień,zaraz idę po małego do przedszkola i resztę dnia spędzimy na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
taa słońce jest, ale gdzieś tam za chmurami daleko ;) A ja niedługo idę do domku Jupi :) NIestety na wieczór żadnych planów :( Może coś poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Chce mi się spać Mam plan obejrzeć Przyjaciół (fajnie mają) i idę spać Wczoraj też miałam taki plan ale coś nie wyszło ;) Co lubicie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
cześć dziewczyny :) jakos sie trzymam,już jest lepiej trochę lepiej ja ogladam ostatnio tylko wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Ja ostatnio jakoś nie mam okazji oglądać wiadomości ani radia nie słucham NIe wiem co się dzieje ;) na Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
cześć,ja nie oglądam nic,nawet żadnych wiadomości,tylko słucham muzyki a w pracy radia,zresztą lepiej nie wiedzieć co się na świecie dzieje,tak przy okazji idziecie na wybory?ja pasuje,na kogokolwiek bym nie zagłosowała to i tak nic się nie zmieni,nie wierze w to,no chyba,że na gorzej,także szczerze mam to gdzieś,państwo i tak się o mnie nie troszczy także tym razem dam sobie spokój z wyborami. znowu mam doła,mój mały czasem doprowadza mnie do szału,taką histerię mi odstawił dzisiaj w przedszkolu ina mieście,że myślałam,że go zatłukę,no ale musiałam zacisnąć zęby i przeczekać,tak więc wytrzymałam 30 min i przeszło,ale jeden plus to to,ze ludzie nas zaczepiali i mówili,że takie niedobre dzieci,sprzedaje się na targowisku(obok przedszkola jest targowisko)każdy chciał go kupić a ja powiedziałam,że oddam za darmo takie nie grzeczne dziecko,i wiecie co wam powiem bardzo mnie to ubawiło,bo mały się uspokoił,a myślałam,że mnie wyklną za złą matkę,bardzo miłych i wyrozumiałych ludzi dzisiaj spotkałam,takie sytuacje dają mi poiczucie,że jeszcze czasem można spotkać kogoś naprawdę wyrozumiałego,taka jedna pani nawet ze mną rozmawiała i pytała skąd biorę cierpliwość,no ale to tylko tak na zewnątrz bo w środku cała kipiałam,cieszę się,że nie dałam mu klapsa bo za to można ponoć do więzienia iść,znowu się rozpisałam,pewnie bez ładu i składu,ale wylałam to z siebie i jestem dumna,choć bardzo zmęczona,dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Ja dzieci nie mam więc nie wiem jak to jest jak cię z równowagi wyprowadzą, ale mam w rodzinie kilka dzieciaczków i jak tak czasem obserwuję to o raju :) Gratuluję cierpliwości ;) Też jestem z Ciebie dumna! A swoją drogą to trochę już przesadzają, z tą ingerencją w sprawy rodzinne. Przecież wiadomo, że czasem trzeba dać klapsa, a nie jakieś bezstresowe wychowywanie Dziwne to Pomijam tu oczywiście sprawę dzieci maltretowanych, bo to straszna tragedia, ale nie ma co tego wszystkiego pakować do jednego wora Jak dla mnie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że z powodu ładnej pogody, mało kto siedzi przed kompem :) Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
hej:(ja tylko na chwilę,byłam z małym na wizycie u alergologa i dowiedziałam się,że prawdopodobnie mamy z małym astmę oskrzelową:(kurczę srtrasznie się boję:(mały został dokładnie zbadany a ja tak tylko z obserwacji-tak przy okazji i kazała mi iść do lekarza na badania,bardzo się martwię o syna...........strasznie kaszle ale mamy już leki a ja choruje od 2 tygodni na krtań i zatoki i już wysiadam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
trudno mi było ale znalazłam nasz topik :) co z wami? ja juz sie pozbierałam :) nie chcę już o nim mysleć pozostawiam miłe wspomienia i patrzę optymistycznie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
witaj Blaskiem :) tylko samotnośc doskwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz ta samotność to ciągle nam doskiera, gdy jesteśmy w związku czy nie. No ale wiadomo fajnie jest mieć drugą połówkę przy sobie, bo w razie czego "my przeciwko reszcie świata" Pozbieraj się, wyliż rany i ruszaj na podbój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u was tez pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×