Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maybellinee

topik dla wszystkich o wszystkim

Polecane posty

Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
ja również życzę udanego weekendu;) właśnie spędziłam popołudnie na słoneczku,było cudnie:):):)jeszcze tylko jutro do pracy i wolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Cześć Dziewczyny:) Po weekendzie... ciężko, no ciężko do pracy rano wstać:P a poza tym to juz drugi tydzień bez mojego Kochanie:( ale juz w środe będzie u mnie i bardzo się cieszę:) Pogoda w sobotę OK, niedziela deszcze, a dzisiaj to juz powtórka powodziowa: lało, lało jak z cebra i autobus do pracy spóźnił się 15 min, a jechał 1 godzinę, a nie 45 min:P Teraz siedzę i popijam herbatkę z proszkowanym imbirem i cukrem... tak na rozgrzanie:) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
a ja ma wolne:) cześć dziewczyny,no u mnie znowu leje..........masakra............ostrzegają nas przed kolejną powodzią...............nie komentuje już tego......................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
I co robisz z tym wolnym Trzydziechaaa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
U nas też leje. Gdzie ta woda ma wsiąkać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w domu...leje ah. tylko słysze opukiwanie wody o parapet okna...jej Olsztyn niezalany, Łyna sie trzyma...ah nasza Łyna, raz tylko wylała :) ale będzie dobrze. jeszcze 2 dni do szkoły i 4 dni wolnego! juupi!! mam nadzieję, że pogoda jako tako dopisze ;) Co u Was? Praktycznie wszystko znaczy praktyczne nic. Zrób wszystko, by to było CZYMŚ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Dzisiaj za duzo nie napiszę. Mam mega chandrę i wszystko dporowadza mnie do płaczu albo nerwa... i ten cholerny deszcz... czy on nie moze do Afryki na jakis czas się przenieść? Mam nadzieję, że Wy jesteście w lepszym humorze?;) Miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Cześć wszystkim piszę poraz pierwszy. Ja to mam chandrę codziennie, nienawidzę deszczu,chmur i zimna,nie mam siły codziennie wstać z łóżka. Jestem wykończona,czemu nie mieszkam w ciepłych krajach? Uwielbiam słoneczko i ciepło, i mogłabym cały dzień spędzać na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
byłam na zakupach,moich chłopców wysłałam na siłownie(tego starszego na siłownie a młodego do klubu urwisa;))a sama pojechałam do centrum handlowego:)no i nie powiem,żeby było mega fajnie ale nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam w spokoju bez małego zakupów,tym bardziej,że coś tam dla siebie kupiłam;)przygotowałam się już na jutrzejszy pierwszy dzień w przedszkolu no i dzień dziecka,tak mi mija dzień,na szczęście nie pada ale mega pochmurno........ludzie ratunku........ja chcę słonka.......co prawda nie lubie lata(czytaj upałów)ale słońce kocham......... dziewczyny przesyłam troszkę gorących pozdrowień i nie łapcie chandry bo i mnie zaraz złapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Witam Dziewczyny!!! Weźcie się w garść, nie dajcie sobie wmówić, że macie zły humor ;) Jest super! Niedługo troszkę wolnego! Poza tym jak teraz tyle napada to w końcu się ten deszcz skończy (bo ile można?) i w lato będzie pięknie, a padać będzie tylko w nocy tyle ile trzeba :) Muszę Wam powiedzieć że u nas słońca też nie ma, ale jakoś mi się tak dziś pyszczek cieszy, to tak dla przeciwwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
cześć dziewczyny,u nas też pochmurno,ale podobnie jak blaskiem pyszczek już lekko się cieszy;)piję kawkę w łóżku i mam motylki w brzuchu bo mały dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu,proszę trzymajcie kciuki,pozdrawiam i uśmiechu na buźkach życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Fajnie to brzmi, że "masz pierwszy dzień w przedszkolu" Po pierwsze nie denerwuj mnie, że leżysz w łóżeczku popijając kawkę, bo ja już w robocie ;) Po drugie trzymam kciuka, ale tylko lewej ręki, muszę jakoś pracować! Nie martw się będzie super, przecież w przedszkolu jest fajnie, czasem tylko początki są ciężkie, a potem to już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Jak było w przedszkolu? Niekrakowianka gdzie się ukryłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Cześć:) Jestem, jestem... ale z dnia na dzień przy tej pogodzie mam ewrażenie jakby mnie ktoś obuchem w łeb :P Dzisiaj wieczorkiem przyjeżdża moje Kochanie i juz mi lepiej:) a co u Was? A gdzie się chowa zalozycielka topiku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Chyba wszystkich zmyło przez ten deszcz ;) Ale w weekend ma być ładnie to oczekuję w przyszłym tyg większej aktywności dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Hejka! Długi weekend przed nami!!! Jakie plany? Liczę na codziennego grilla i litry piwka wypitego :) Czy to aby zdrowo? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
helllllllllooooooooooooo,już jestem;) przepraszam ale urwanie głowy mam;) w przedszkolu było rewelacyjnie,byłam przygotowana na histerie,płacz,wyrywanie dziecka itd a tu taka niespodzianka:)normalnie szok,zero łez,problemów,świetnie się zaklimatyzował,jadł,spał,bawił się,no po prostu ideał przedszkolaka:)mam nadzieje,że już mu tak zostanie;)dziewczyny nie wierzyłam,że to mi się przytrafi:)normalnie jestem szczęśliwa:) tak poza tym słonko świeci,ciągle w ruchu i znowu zachciało mi się żyć,a jutro grill,a w niedziele festyn rodzinny z konkursami(łowienie ryb itp)zapowiada się super weekend,także ja się zmywam i odezwę się po niedzieli,życzę również słonecznej pogody i udanego weekendu; ps.niedziele mam wolną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Oj ciężko było wstać, bardzo ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Cześć:) Nie pisałam, bo Kochanie me przyjechało, poza tym imprezka i inne atrakcje:) ... i tez nie miałam ochoty na ranne wstawanie:P a za m-ąc o tej porze juz będę w Krakowie:) i juz mam stres co z praca, bo o wszystko inne nie martwię się, bo nie ma o co:) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Podbijam, abyśmy nie zniknęli w tłumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
no własnie... za małe zainteresowanie topikiem, za mało Nas i tak jakoś ginie temat gdzie mozna sobie pisac o wszystkim i o niczym:) śniło mi się, ze wygrałam kawałek ziemi... pare arów i ze moglam to sprzedać za 5 tys:P moze niewiele, ale na teraz jak znalazł...:) Ciekawe, czy to jakis znak, ze mam zagrać?;) Dziewczyny! Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
O Właśnie! Przypomniałaś mi że grałam w lotto i nie sprawdziłam wyników. OK trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
ja już też jestem:)wiecie co.....z tym przedszkolem to jakaś masakra jest.Oczywiście mam na myśli,że znowu przeorganizował mi się cały dzień.Wszystko miałam już poukładane a teraz znowu jakieś zmiany,do pracy jadę na 6,po 14 do przedszkola po małego,potem lody,spacer,plac zabaw,zakupy i do domu,a w domu tak koło 18.30!DLA MNIE TO SZOK.cały dzien poza domem,jak kończę o 12 tak jak dzisiaj to relaks,siedze na kafe,wszystko mam zrobione w domu,a po małego koło 14.15 do porzedszkola i pewnie wrócimy koło 19:)nie narzekam ale znowu inny rytm dnia,znowu coś pod dziecko trzeba dostosować,na szczęście słoneczko,troszkę za ciepło jak dla mnie ale jest ok,pomine fakt,ze mam mega alergię i kicham,kaszle i z zatkanym nosem siedzę,a co u Was dziewczyny,wygrałyście coś?też jestem zdania,że mało nas tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Ja nie mam szczęscia w grach... bo mam w miłości:) W pracy do 16.30, a później do koleżanki i tak zleci cały dzień. Jutro wolne, ale od rana zabiegana jestem :) Mało Nas, ale liczy się jakość, a nie ilość:) a zresztą forum otwarte, więc niech wpada każdy kto chce... założycielka opuściła Nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playyy
dzien dobry zgromadzonym co to za topik goraco jak ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playyy
tutaj piszemy co jest na obiad ? sezon wiadomo truskawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Tutaj piszemy o wszystkim...:) temat truskawek jak najbardziej na czasie i smakowicie brzmi... uwielbiam truskawki:) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Ja mam w pracy w miarę chłodno, ale bola mnie palce, bo japonek mi się zachciało:P Zawsze tak jest: sezon na letnie buty, a ja od bule paska mam obolałe palce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×