Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maybellinee

topik dla wszystkich o wszystkim

Polecane posty

Gość Niekrakowianka
Trzydziechaaa, Blask:) Ja na szczęście nie musze wstawać o tak zabójczych godzinach dla mnie;) Nawet wstawanie o 6.30 to za wcześnie:P W pracy mam być między 8 a 8.30 więc oki. Dzisiaj rano w domku kawa z cynamonem i goździkami, a teraz juz druga herbata z cukrem i sproszkowanym imbirem. Musze się jakoś rozgrzać, bo jakaś infekcja mnie rozkłada od niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Drugi kryzys druga kawa :) NIe cierpię, nie cierpię (jak ten Smerf) nie cierpię rano wstawać :o NIe przepadam za kawą z cynamonem, ogólnie uwielbiam cynamon, ale do kawy mi nie styka, za to jadła ostatnio imbir w czekoladzie, pycha był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
dużym plusem takiej pracy jest to ,że po 12 lub 14 mam dzień dla siebie,i ugotwać coś można,z dzieckiem na spacer,zakupy porobić,super to mi odpowiada,tylko te wstawanie..........:)ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:):) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Imbir w żarełku też oki:) A kawę im bardziej z róznymi przyprawami i miodem tym lepsza... nawet odrobina pieprzu cayenne (?) dawała jej niezły, ostry posmak... wiem, że niektórych to dziwi, ale... jestem niskociśnieniowcem i jako fanka niekonwencjonalnych metod stosuję w tym wypadku sztuczki dalekowschodnich kuchni, które mówią, że wszystkie korzenne przyprawy rozgrzewają i podnoszą cieśnienie... Przepraszam za mini wykład, ale moze się komuś na przyszłość przyda. Blaskiem, a Ty pracujesz na zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Nie od pon do piąt ciagle tak samo wstaje :o , w soboty zawsze sobie obiecuje, że odeśpię za wszystkie czasy, ale i tak zwykle wstaje po 7 ;) Ja też jestem niskociśnieniowiec i się cieszę, bo lubię kawkę i dzięki temu mogę jej więcej pić Jestem otwarta na eksperymenty więc możecie podawać specyfiki, a ja będę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Kawka jest dobra z miodem, cynamonem, kardamonem, odrobiną chilli, goździkami... czasami dodaje tylko jedną z tych przypraw, czasami wszystkie:) ale oczywiście na końcu łyżeczki, bez szaleńst:)... taka kawka na pochmurne, zimowe dni jest najlepsza:) Acz wczoraj piłam cafee latte.... z górą przepysznej, lekko słodkiej mlecznej piany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Za kardanomem nie przepadam resztę może dorzucę ;) W grudniu kupiłam sobie taki mały ekspress z Tchibo i latte też mogę robić, niestety jest na kapsułki więc mogę tylko tej firmy stosować, ale już się do niej przyzwyczaiłam ;) Tylko w kawiarniach jeszcze czasem jakiś syrop dodają, ale nie wiem gdzie go kupić, chyba że taki jak do naleśników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Blaskiem, te syropy mozna dostać w marketach typu Tesco itp. Widziałam je tez w Almie, ale ceny mają... no i nie wiem, czy Alma jest gdzies poza Dolnym Śląskiem:P a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny to i ja napiszę,że należę do grupy niskocićnieniowców aż tak bardzo,że mam zimne ręce i stopy nawet latem:)kawę uwielbiam ale ograniczam się do jednej,niestety wiek zobowiązuje do ograniczeń,bo kiedyś to szalałam z kawą ta jak Niekrakowianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Ale fajnie już coś nas łączy: ciśnienie :) Zobaczymy co wyjdzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Trzydziechaaa.... ale ja piję max 2 kawy dziennie:) Jestem fanka róznych herbat: czarnych, owocowych, zielonych i ziół:) Co do kawy to wg Hindusów i Chińczyków (bardzo podobne podejście do schorzeń, chorób itd.) sama kawa ochładza organizm, co nie sprzyja niedociśnieniowcom jak My:) a własnie dodanie do niej tych przypraw sprawia, że nas rozgrzewa. U mnie zależy od dnia z tymi dłońmi jak lodowce:P stres tez powoduje spadek RR, a nie jak w przypadku innych gwałtowny wzrost. i jeszcze 2 godzinki i do domu:) Doczekac się nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
no wiek raczej nas nie łączy;)właśnie dziewczyny ile macie lat?jestem najstarsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Hmmm... myślę, że jestem starsza:P za niedługo 35, a Ty? Tak jak w nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Piję czwartą kawę :) 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
witam :) widze,ze nas wiecej :) ja najstarsza zaraz 40 :( cisnienie niskie ,zimne stopy i ręce,kawke pije tylko czarną rozpuszczalną lub z expresu ,tylko 2 dziennie a czasami mój żołądek jej nie przyjmuje i wtedy umieram na brak energi i ospałość :( ale w zastepstwie zielona herbata pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
maybellinee, Blaskiem, Trzydziecha....Dzien Dobry:) Zakładajac, że Trzydziecha ma 30:) to średnia wychodzi Nam 33,5.. na korzyść dla maybellinee i mnie;) A ja kolejny dzien walczę z przeziębieniem... własnie skończyłam przeszukiwać internet, co i jak na zatoki:) ... i za dwa dni weekend... nareszcie:) Milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybellinee
jakie to miłe taka srednia :) zaniżona co dla niektorych zawyzona :P ja walczę z kaszlem ,cóż taka pogoda teraz zdradliwa miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Nic mi się nie chce... a nie , przepraszam: chętnie i to nawet bardzo poszłabym spać:) ... odespać te bolące zatoki i zmęczenie ostatnimi tygodniami:P Znów odliczam czas do końca pracy i do końca tygodnia:) a jak Wam dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
no no no dziewczyny:)chyba mi średnią zawyżyłyście;)w październiku skończę tę magiczną trzydziestkę;)ale wcale się tym nie przejmuję,żeby nie było............. czyli miłość do kawy,ciśnienie,zimne stopy i ręce i wiek nas łączy,no bo bliżej mi do Was niż do 25 latki;)a macie dzieci?ja mam syna 3 latka,od 1 czerwca idzie do przedszkola,no i dzisiaj już byliśmy w przedszkolu,tak orientacyjnie tylko,zobaczymy jak wyjdzie w praktyce,ale przyznam,że mnie to przedszkole przeraża:(martwię się.......... u nas nareszcie słoneczko świeci,i lody były i długi spacer i aż zachciało mi się żyć,bo ostatnio albo przez pogodę albo antykoncepcję łapię doły non stop,w sumie to nie wiem czemu,może z racji wieku;) pozdrawiam miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Dziś się duuużo działo (średnio pozytywnych), więc padam z braku sił. Odezwę się jutro jak już mi humor wróci :o Sokojnego wieczoru, o której chodzicie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Już lepiej, a jutro piątek! Juhu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Dzień Dobry:) Wieczorami nie pisze, bo laptop u narzeczonego (a razem z nim mobilny internet) więc została tylko praca. ja nie mam niestety dzieci, ale myslę, ze moze do przyszłego roku coś się zmieni:) Dość późno spotkałam swoją Miłość, pobieramy się w tym roku i za czas jakiś zaczniemy starać się o dzidzie:) Troszkę się boję, więc namiętnie czytam na necie o mamusiach35 i 40+, które urodziły fajne, zdrowe dzieci:) ... Miło, że jutro piątek, ale dzisiaj muszę przepękać do 18:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
To gratuluję! Kiedy ślub? Ja bez dzieci, bez męża, za to w związku "niezalegalizowanym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Blaskiem:) Jeszcze oboje nie wiemy:P Nie chcemy wesela (ku zgrozie jego ojca:P) tylko przyjęcie dla najbliższej rodziny: rodzice i rodzeństwo. a skad jestes Blaskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
cześć,ja tylko na chwilę,u nas znowu pada,przecież to jakiś koszmar,czytałam o pogodzie na czerwiec i zapowiadają deszczowy czerwiec;(ponoć tak jak w maju lecz z wyższymi temperaturami,teraz pytanie:CZY TO MOŻE BYĆ PRAWDA?ZNOWU OPADY,KTÓRE POWODUJĄ POWÓDŹ? dziewczyny napiszcie proszę,że to plotka...........ja już nie chce powodzi,tyle ludzi straciło majątek........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Trzydziechaaaaa kurcze to się nie może powtórzyc, za dużo tragedi na raz, myślę że jednak ktoś tam w górze nad nami czuwa i będzie dobrze! Niekrakowianka prawie w Bydgoszczy, a Wy? Wiesz ja też bym chciała tylko małe przyjęcie dla chrzestnych, rodziców, rodzeństwa i babc :) Może w przyszłym roku się zdecydujemy, ale to jeszcze odległe plany ;) Jestem za leniwa na to, nawet jak to mała uroczystośc to trzeba dużo zorganizowac, załatwiac, potem jeszcze do Urzędów biegac eeeehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Dobra już doczytałam Dolny Śląsk, ale Wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Cześć Dziewczyny:) To ja Dolny Śląsk, Blaskiem koło Bydgoszczy, Trzydziecha jak dobrze doczytałam opolskie, a maybellinee? Ale niedługo jadę do Krakowa... Z tego co wiem, to juz ma tyle nie padać, żeby powódź była. U nas codziennie zapowiadają deszcze i burze, a jakoś spokojnie jest tylko troszkę pokropi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
U nas dziś pięknie słonko świeci, oby tylko tak na weekend zostało :) Piątek, piątek juhu! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
Słońce nadal świecie (z przerwą w nocy) oby tak dalej. Udanego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×