Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek32

A ja pokochałem tylko jedną dziewczynę ale one nie chce się już przytulać

Polecane posty

A ja pokochałem tylko jedną dziewczynę ale one nie chce się już przytulać bo powiedziałem jej , że ją kocham i się oświadczyłem. Od tego momentu praktycznie zerwała ze mną kontakt i praktycznie nie mogę już jej dotknąć nawet, nie mówiąc o przytulaniu. A tak kochałem ją przytulać i tulić w ramionach kiedy tylko chciała i nawet trochę więcej. Tak bardzo ją pokochałem, a tu... Kobiety są dziwne, już nic nie rozumiem. Oszukujesz, kombinujesz, cwaniakujesz, zdradzasz, mówisz pięknie i nieszczere słówka, nie chcesz się przytulać, skaczesz po różnych innych dziewczynach, a nawet lejesz itp. - kochają Cię na maks choćby we łzach i starają się że aż. Okazują Ci szacunek. Kochasz tylko ją jedną, jesteś stabilny uczuciowo, kochasz ją przytulać, sprawiać aby było jej dobrze, dbasz o tą jedyną, okazujesz uczucia, starasz się z nią rozmawiać o różnych tematach i problemach, kupujesz jej różne fajne części garderoby, nawet życie byś ze nią oddał itp. - to traktuje Cię jak śmiecia, zabaweczkę, czy kogoś miękkiego i słabego, nie stara się o Ciebie i dla Ciebie praktycznie w ogóle lub sporadycznie, ogólnie ma Cię gdzieś. Zero szacunku wtedy dla Twoich uczuć i Ciebie samego. Ja już nie wiem czy kobiety są nienormalne ? Czy może w obecnych pokoleniach 20-30 latek to norma. Może po prostu lubią burzliwe związki i bananowych wyuczonych wyrachowanych kolesi. Bo jak mężczyzna jest poważny i stabilny przy którym mają stabilny nastrój i nie mogą się pokłócić to je nudzi. Albo jak nie mogą mężczyzny ochrzanić za coś bo wszystko robi praktycznie jak trzeba i zachowuje się jak trzeba (może ma co najwyżej jakieś drobne męskie w końcu odruchy czasem i zachowania) to kobietą jest nudno. Pokochałem tą jedną jedyną, dla niej wszystko, a ona ma to gdzieś i woli kolesia który ją oszukuje, szpieguje, do którego nie ma zaufania itp. Już się zgubiłem. Pierdolnę sobie w głowę chyba bo już nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×