Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

Nowe śliczne ubranka dla dziewczynki 56-68 cm

Polecane posty

No chociaż się wypowiedzcie mamusie, czy Wam się podobają czy nie ...i za ile byłybyście skłonne kupić taki 10 sztukowy pakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ale malo praktyczne
niektore nieprzydatne, ale fajne. Na prezent bym kupila, bo moje dziecko juz jest wieksze i wiem po sobie,ze sama bym nie wykorzystala.Ale tak, to sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :p Sama mam malucha i też jej sporo zostawiłam z tych ciuszków i jestem zadowolona z jakości, w niedługim czasie bedę wystawiała dla starszych Mam w związku z tym pytanie ,jak lepiej wystawiać po 1 sztuce czy w pakietach, a może komplety typu :spódniczka+ bluzeczka??? Dodam,że cena jaka mnie interesuje to średnio min 8 zł za sztukę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troszkę, moge ci na maila zdjecia wysłac. jak jestes zainteresowana podaję ci mój nr GG: 3586454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy masz też ubranka dla chłopca w rozmiarze 92? Głównie interesują mnie bluzeczki na długi rękaw i spodenki dresowe. Proszę o info na maila:kikosia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty25 - dopiero w tej chwili zobaczyłam Twoj post . Jak tylko będę mogła dam Ci znać co mi zostało dla chłopca - zrobię zdjęcia i wyślę na maila w dalszym ciągu zapraszam na aukcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmuk
majtusie do zalozenia nha pieluszek cium cium cium cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sama nie lubię ciumkania ale jakoś dla miesięcznego malucha MAJTKI mi średnio pasują..ale może się myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×