Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

07CzarnaMamba07

WYPADAJąCE WłOSY

Polecane posty

Hej. Miałam problem z wypadającymi włosami przez jakieś 2 lata. So one już zdrowe i zregenerowane. wypadały mi wtedy garsciami przu myciu czesaniu i machnieciu ręką (mówie to zeby nikt nie myslał sobie ze chodzi tu o 5 włosów czy 30 ) badania tez są pozytywne. moje pytanie brzmi czy włosy odrastaja i czy ktoś ma, lub miał ten problem co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam, własnie leca
mi garściami :( co zrobiłaś, ze przestały wypadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "so"
jesli uszkodzilas cebulki to nie odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Witaj ja mialam taki problem... to bylo b. powazne, pierwszy raz wypadaly mi 3,5 roku temu... wtdy stracilam dosc duzo...ale rok pozniej wypadlo ich jeszcze wiecej... sprawa wygladala tak, ze po bokach bylam lysa.... Ech... co ja tylko nie robilam.... bylam u dermatologa... mylam wlosy tylko w wywarze z pokrzywy... i tylko delikatnymi szamponami, uzywalam nafty kosmetycznej, + olejek rycynowy, pilam duzo herbaty z pokrzywy i ziela skrzypu, oraz jakies witaminki na porost wlosow z apteki... POLEPSZYLO SIE!! ALE tą zimą znow mi duzo wypadlo.... tym razem... znow zaczelam je ratowac tak samo... Kupilam belisse... oraz aloes... mysle ze to dzieki aloesowi pieknie mi sie wzmocnily, i teraz wypada tylko kilka wloskow dziennie... ale to wymaga czasu... No i rzadsze mycie... staram sie mys wlosy co 2, 3 dzien... sa silniejsze dzieki temu!!! Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj czarna mambo mam od 3 lat ten sam problem. szukam przyczyny nieprzerwanie i nie moge znależ. stosowałam wieeeele róznych rzeczy i po wyróbowaniu tysiąca cudów uważam że szampon neril i tonik jest najlepszy. nie eiliminuje całkiem wypadania włosów ale troszke pomaga. obecnie chodze do bioenergoterapeuty z nadzieja ze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
hej,mialam podobny problem.po ostrej grypie wypadaly mi garsciami.badania ok.kupilam tabletki revalid-szwajacrskie wit.pomogly.tylko ze sa troche drogie ok.50zl. zaden skrzyp i tanie preparaty mi nie pomagaly.jadlam te wit.przez ok.4miesiace i widze poprawe.teraz zrobilam sobie przerwe,ale znow mam zamiar zaczac brac. do tego uzywam szampon radical-ziolowy w aptece,a dermatolog polecil mi ampulki tej samej firmy.wloasy juz tak nie wypadaja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szampon 18 zł a tonik 22zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czarna mambo a przypominasz sobie ile w badaniach wyszło Ci TSH? bo w normach jest niby do 4 a tak na prawde młode kobiet TSH powinne miec koło 1. ja mam 2 niby w normie ale troche za duzo...robiłas anty-tpo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi belissa nie pomogla niestety:/ zaczelam brac Falvit i jest duuuzo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umprita
jak dla mnie to za duzo masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez często borykam się z tym problemem. Teraz odkryłam na prawdę skuteczny środek mianowicie dermena stosuję szampon i żel i efekty widać już po pierwszym użyciu gdyż zawsze musiałam myć głowę codziennie często trzymałam i myłam co dwa dni. Po pierwszym użyciu włosy wytrzymały mi 3 dni bez mycia jak dla mnie to bardzo długo.Włosów najwięcej wypada podczas mycia i podczas rozczesywania po myciu 9przynajmniej mi) więc ograniczenie mycia włosów= więcej ,,zaoszczędzonych'' włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REPORTEER
A jak oceniacie Skrzypovite? Brała ktoraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ostrzegam nie ryzykujcie z tym nerilem,niektórym on pomaga,mi po nim wypadła chyba 1/3 włosów,ja nie radzę ryzykowac,jak ja żałwałam że zastosowała to gówno to słów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×