Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

jolazabrze, ja praktykuje diete cambridge.. troche droga jest, ale jaka skuteczna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten caly kmicic moze perfekt
nie jest ale jak czytam te twoje wypociny glut,to uwazam ze tobie juz nic nie pomoze:( idz stad juz debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale wyzywanie mnie od debili tylko mnie podnieca...jestem psychopatą, socjopatą i jak raczyłaś/eś nadmienić debilem...więc nic z tego;) Wyrzuć mnie z tąd jak potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle, to tzo porabialiscie dzisiaj ciekawego? rozbójniczka? jola? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzrejku...problem polega na tym, że ja z tobą nie skończyłem. Widze, że mam wreszcie jakiś cel w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszyscy dzisiaj pili.. no pieknie. moze zmioenimy temat na "zapraszam wszystkich notznych alkoholikow" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłbym wdzięczny:). Widze, że nikt nie czepia sie błędów...to już jakiś postęp. Nie wkurwiajcie mnie bo was zabije...co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam z fatzetem u znajomych. tez zesmy popili :P ale już wyczeźwialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolazabrze i rozbojniczka.....wezcie poczytajcie ten topik tak od 5 strony i zobaczycie jaki ten patafian jest szczery! ok? jolazabrze...czy jest jeszcze tramwaj nr.4 z zabrza do gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky, właśnie widzę :D Kmicic, nie muszę czytać - wtedy jeszcze tu pisałam :)Ale myślałam, że się pogodziliście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej poczytajcie pomarańczowe wrzuty na mnie...to Kmicic...i wtedy będziecie mieli obiektywną opinie. Dobra spadam stąd. Rozbójniczka🖐️ reszta pierdolcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitz mi się nie plącze... oglądam namiętnie filmy z tomem cruisem. wlasnie męczę vanilla sky, ale mi sie limit na megavideo skonczył 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbojniczko.....korzystaj z takiej chwili!!! jutro lub w najblizszym czasie napisze ci tak, ze ci w piety pojdzie...... poczytaj sobie,poczytaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×