Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość cześć .... Heloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby temat umierał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
kszy kszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadać bo jak nie to pałom po pintach!!! Mamy sposoby na takich skrytych jak wy...hehe:classic_cool:. Jak pała nie pomoże to wlejemy w was troche alkoholu...wiarygodność zeznań troche na tym ucierpi ale przecież kamer tu nie ma co nie? Jest tu może ktoś jeszcze po połówce i sześciu browarach min.? Bo z innymi nie gadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czułem, że już jesteście nawaleni:) Więc gdzieś tam kimacie w tym pustym sześcianie wypełnmionym pustką, ewentualnie gazami...produktami ubocznymi przemiany materii. Jak sie pomiesza pustke ze smrodem gazów to powstają marzenia:classic_cool:...wiedzieliście?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic...jesteś? Tęsknie za Tobą:( Tak naprawde to zawsze Cie kochałem tylko wstydziłem sie przyznać. Imponujesz mi jako męszczyzna, pragne twego badąga. Tak naprawde to załamałem sie bo wszystko wskazuje na to, że jestes heteroseksualny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky:)...A może zrobimy to we trójke? Kmicic włoży Ci badąga a ja będe Cie lizał po cipice jenoczesnie dbając o nawilżenie kmicicowego organu...nie zapominajmy, że swoją broń też będe oliwił przy okazjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje wam czas do namysłu do jutra;)...wiadomość zostawcie pod mostem nad kanałem. Napiszcie numer telefonu...jesli wasze warunki mi będą odpowiadały oddzwonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Cześć ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
No nie da się tego faktu ukryć.Prawda też jest taka, że to Ty utrzymywałeś ten topik.Teraz to tylko obraz nędzy i rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Wolałam Cię zdecydowanie jako Rambo...Czemu jeszcze nie śpisz? i tak późno zacząłeś swoją działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no prawda jest taka, że ja go rozwaliłem. A teraz jestem w depresji graniczącej z samobójstwem i sobie pisze bo nie moge spać. Nie liczyłem na odzew. Dzięki. Pisze bo po prostu jak zamykam oczy to jest tragedia;) Jestem nawalony także sorki z góry za głupie teksty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Dawno nie rozmawialiśmy...nawet bardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglądam jak rambo...chyba, że po wejściu na pułapke z granatem w roli głownej...nie o to mi chodziło ale ludzie kojarzą dosyć płytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Wiem jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
topik to chyba zostanie skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Chyba mnie z kimś mylisz.Nic mnie nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×