Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość ktos12itp
a teraz grzecznie powiesz do mnie przepraszamm z pocalowaniem dloni i nie tylko...czekam ... i uwiezrz mi szmato , ze mimo wsztstko znajde cie przez male p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12itp
RTS RTS RTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12itp
ZEBY NASZ RAP NIE ZGINAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12itp
POTRZEBUJE POMOCY BRACXIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12itp
JEATES Z E MNA BRAQCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12itp
CWAQNIACZKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...jebać was...Do goscia który chciał mnie znaleść w holandii...poszperaj w tym topie podawałem adres. Czekam...Z miłą chęcią dopierdole jakiemuś debilowi. Nie podaje w tym momencie bo już mam zabukowane walki na miesiąc wieć nie wiem czy sie wyrobie...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog gluta
kiedy następna wizyta u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na przyszłość ostrzegam, że następne walki będą odbywały sie na gumowe pałki wyporzyczone od policji..Ilość zgonów spowodowanych pojedynkami na miecze, katany, sztylety i inną broń białą przeraziła holenderskie władze. Zapowiedzieli, ze jeszcze z 10 ofiar i mnie stąd wyproszą. Także z góry przepraszm za niechonorowy pojedynek. Dobra...ide pić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"psycholog gluta kiedy następna wizyta u mnie" jestes moim idolem! kocham cię!!!!!!! hahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sam już nie wiem ale chyba chodzi oto, że jestem nawalony. Jak nie jestem nawalony to chce być nawalony....ewentualnie nacpany;)...jaknie jestem nawalony, ewntualnie naćpany to tak jakby mnie nie było. Dziwna sprawa. Jak jestem trzeźwy ewentualnie nie nawalony to czuje sie dziwnei:D...zupełnie odwrotnie niż powinno być. A jak jestem nawalony etc, to czuje sie normalnie:D...No cóż...10 lat może wyrobić w człowieku pewne nawyki...Jest jakaś chętna na żone:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że weźmiemy kleche an noc poślubną...taki trójkącik. Na pewno ma cos w zanadrzu pod tą sutanną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie...ale z was hipokryci:P W skrytości swoich domów marzycie o wąchaniu klechowych majtalonów a tera taki brak odzewu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky? Jesteś? Też Cie kocham...kocham wszystkich ludzi...kocham hitlera, obame a z cze gevarom poszdłbym nawet do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wszystkie kobiety...trzeźwe, bądź troche mniej udały sie już na zwyczajowe oddawanie hołdu Szejkowi🖐️...więc pożegnam sie juz i nie podawajcie mi ręki bo nie wiem gdzie ją wkładałyście:P Dalsze rozważania nad sensen życia odkłądamy na jutro, kiedy to już dojdziecie do łądu po pięciu palcówkach i cowieczornych pieszczotacz z wibratorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anagmarana
no juz bardziej pojebanej stopki to nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog gluta
widzę, że znowu muszę ci tyłek przetrzepać :D Niegrzeczny jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog gluta
Husky wiem, że mnie kochasz :O Ale pamiętaj :P Pacjenta Gluta mi nie zabierzesz 😭 On chodzi na moją terapię :P Kolejne tabletki czekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×