Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość heloł
piękny dzień mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka....
Może i piekny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmrr
Glut Fajną masz ksywkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też tak macie, że widzicie wszystko podwójnie? Problem powstaje przy płaskich powierzchniach typu ściana...Jeśli ktoś z was widział podwójnie ściane to gratuluje. Temat na dziś: Czy jeśli Kathi nie podrzuci tematu to nikt tego nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra..czy jesli wbije sobie igłe w oko to znaczy, że jestem szwaczem z wyjątkowym wzrokiem?:) Sorki..jeszcze kaca nie zapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam...zaraz zgasimy to gówno chociaż ten gościu który wisi nad węgielkami wydaje sie być zadowolony...innaczej po co by tak krzyczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczniotka...moge Cie o coś spytać? Jak smakuje żołądek? Też tak kiedyś miałem jadąc z bratem wąską drogą gdzieś tak około 150 na godzine. Tylko wtedy serce podeszło mi do gardła:) Dlatego pytam...serce jest całkiem strawne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmrr
Rambo nie nawijaj smutku tylko palnij tu mówkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugerujesz, że zawartość żołądka ulała Ci sie na zewnątrz? Kocham to uczucie gdy po rzyganiu wale kielicha:)...Niestety dziś mam tylko 10 browarów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja to ja i ty
glut z ucha--- udostępnię ci tę broń nie będziesz sie musiał pocić nad grafomańskimi wpisami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie nagrałbym Ci jakiś film tylko problem tkwi w tym, że ja już jestem martwy...strzał w łeb to tylko formalność;) Ale jak wiadomo formalności są bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale za to odprawiam pokute:) Sorki piłem bronka z kumplem. To co? Na kolana psy i dziesięć maryjek...tylko nie umierać bo nie będzie kto miał dawać na ofiare:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×