Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Hej...Husky🖐️...masz w stopce, że Twoja ściółka itd.:P...A Ty miałaś z tym coś wspólnego? :classic_cool: Czy decyzje została podjęta za Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrano cooo🖐️...Jak szaleje to źle jak jestem grzeczny też źle...spadam w kime. Meczcie sie sami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi z tym udzialem? nie nie zostalam zgwalcona jesli o to ci chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P...no piszesz, ze to Twoja ściółka znalazła badąga...konsultowała sie z Tobą w tej sprawie czy nie;)...Rozumiem, że chcesz dobrze dla swojej ścióły ale czy ona chce dobrze dla Ciebie?:classic_cool:...dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem.. to przewaznie faceci traktuja swojego badąga jako cos odrębnego i sie z nim kumpluja, wymyslaja mu imiona etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No badąga to akurat Ty wymysliłaś:P...Ja tam swojego nie nazywałem...niby z kim mam go pomylić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczam, ze ściółka ma najlepsiejszego badąga z kafeteriuszy :classic_cool: wiem.. bo widzialam wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie;)...troche mi głupio bo mojego też widziałaś:P...Może nie będe lepiej pytał jakie kryterium przyjęłaś do oceny:classic_cool:...no i znowu o badągach...Może jak już masz tego swojego to wreszcie przestaniesz być taka monotematyczna...bez urazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się słodko sprzedałeś, ze widziałąm twojego badąga :P też faaaajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej jakieś 1000 lat temu jakaś napalona samotna sfrustrowana kafeteriuszka:classic_cool:...bez przesady, że mi badągi w głowie:P A taki wzposycyonz nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nic nie rozumiem...ale musze iść spać niestety...zresztą gdyby mi brakowało tylko tego co Tobie to z łatwością mógłbym temu zaradzić:P...ale niestety to coś innego. Dobra lece bo zaczynam sie rozczulać...hej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to nie takie latwe bo ja sie nie daje pierwszemu lepszemu, tylko trzeba zaslużyć he he he. na razie tylko jeden zasłużył ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc Aniu i dzieki
za pozdrowienia ! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas czuwam !!!
no dla mnie,od Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Well, well, well, look who's here :D ludzie. Znowu nie mam nic do jedzenia i nie mogę spać, a jedyny ewentualny rozmówca mnie olał i poszedł spać. Opowiedzcie mi coś miłego :) niech to będzie historyjka podnosząca na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas czuwam !!!
Andrzej mnie wolaja🖐️ zupcia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas czuwam !!!
bo jak to tutaj sie przyjelo.....na pomaranczowo to tak jak bez majtkow :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×