Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Zresztą jak wiele innych imion i nazwisk...np taka Adela Maślak:classic_cool: czyż nie piękne:)...macie jeszcze jakieś propozycje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na kawe a wy myślcie sobie...powoli...nie spieszcie sie. Nie nadwyrężajcie układu nerwowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jutro do pracy z rana ale może posiedze jak bede miał z kim porozmawiać...bo szczerze mówiąc nie mam co robić zbytnio:) Smacznego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i Anka nie dala ci się
wybrandzlować na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...może dlatego, że nie to było moim celem tylko rozmowa i ciekawe spędzenie czasu, który mam tu strasznie ograniczony:P...Siedze na kafe żeby pogadać z kimś ciekawym a potem niewyspany do roboty łaże:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i Anka nie dala ci się
ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:classic_cool: też mnie to rozśmieszyło jak przeczytałem...normalnie jakbym nie ja pisał:P...A Ty co sie tak o mnie martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaję ci się
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...bywa:P...Podejrzewam nawet chorobe psychiczną ale to też pewnie bezpodstawnie:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa
mintaja ocenki juz wystawione ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo no ja w sumie też chorobę duszy mam,ale nie tak to sie nazywa :classic_cool: bywa- no tak w większości, jutro matmę poprawiam 😭 a u Ciebie? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo wakacje...wyjmij książki z plecaka, zapakuj butelki na wymiane i w droge młodzieży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieee...wy teraz pijacie różne reedsy i inne desperadosy:O To chyba bez kaucjii i możliwości zwrotu:(...koorwa gdzie te piękne czasy:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam plecaka :classic_cool: niedługo wybywam na kilka dni ;) och jak ja wytrzymam bez Waszego towarzystwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki mam, i co roku sprzedaję, nieużywane (!) :classic_cool: ja nawet mam 1 zeszyt do 3 przedmiotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze tego dziadostwa:P...To jakiś pedalski wymysł:P...Na tej samej zasadzie wymyślony. Alkohol musi być niedobry... innaczej to jakieś nieporozumienie jest. Śmieszą mnie Ci wszyscy smakosze...przecież chodzi o to żeby sie najeebać a nie delektować smakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×