Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

nie ma to tamto, abraja to już wiecie.... musi na forume wchodzić, zeby polskiego nie zapomnieć :P moj sposob na nauke? sciera i jedziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
francuski pewnie najbardziej ustny rozwiniety heheh :) ja sie chce uczyc hiszpanskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky ty okropnico jedna ;) prawda jest ze jestescie jedynymi z którymi po plsku gadam b wokół sami zwariowani brytyjczycy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
a ile czasu mieszkasz w Anglii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się nie zgadzam, ja chcę twojego badąga na wyłączność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam ze wczoraj skonczył sie waznośc pliku ale jutro mam zamiar strzekic se nowa i wstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
Abraja.. a jak wyjezdzalas, to z zamiarem opuszczenia kraju na dobre, czy na krotki okres z zamiarem szybkiego zarobku i powrotu? ( i cos Cie przetrzymalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a za co jeszcze chciałbys mnie trzymac;) ale widze ze juz sie dobraziłes na mnie...bo ostatnio to słyszałam jaka to ja głupia i pusta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechałam na rok potem postanowiłam ze zostane potem zaszłam w ciąze i urodziłam kukusia no i juz mi sie wracac nie chciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja.....kazdy ma swoje zle dni..... wole miec przyjaciol niz wrogow :) zreszta nie zawsze musze sie zgadzac z tym co piszesz....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
Pewnie 100 razy lepiej sie tam zyje niz tu, co?:) tez kiedys myslalam o takiej przeprowadzce.. ale chyba nie umialabym tak wszystiego tu zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak.. na punkcie mojej i na punkcie paru innych też/ na punkcie wszystkich masz pierdolca 😭 ranisz moje serduszko kmicic :( rosaline, jak ci tak dobrze nauka idzie to w srode mam do napisania 2 egzaminy... nie wiem jeszcze z czego, dopiero jutro notatki zkseruje i dowiem się w ogole co na wykladach było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku jest strasznie cięzko.... kupa załatwiania biurokracja sterty papierów szukania pracy załatwiania wynajmowanie mieszkania oszalec idzie ale potem lalalala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
taaa.. ja z czegos jestem albo dobra, albo beznadziejna. Jak czegos nie lubie to za nic nie pojme :P Matmy w ogole nie jarze, w ogole przedmiotow scislych, nienawidze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie trawie matmy i fizyki bu, a chcialam kiedyś chemikiem zostac. nawet się na chemie dostalam i sie cieszylam, ze zrobie wlasne DMT. niestety fizyka mnie pogrązyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z maty byłam zwolniona w ostatniej klasie prfesorka powiedziała mojej mamie ze jestem wybitnie niezdolna stawia mi 2 i moge nie przychodzic na zajęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
to juz taki naprawde powazny kierunek :D ambitny..oplacalny jesli sie go skonczy:D no ale wiadomo, zeby zbijac kase w Polsce, to trzeba miec albo mega łeb do nauki, albo dobrze krecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×