Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość rosalinee
moze gowniara jestem, ale na biznesie sie troche znam, rodzina cała kręci rowno, wiec mam sie od kogo uczyc krętactwa :D:D:D D poza tym lubie ksiazki o tej tematyce.....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówniarstwo nie przelicza sie na lata...tylko na ilośc sieczki zawartej w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic wiesz, że ja tylko ciebie ❤️ :( rosaline to na psychologię ić :P a potem studium NLP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
myslalam tez o psychologii.. wydaje mi sie, ze sie do tego nadaje, ale to mało opłacdalne.. zeby to przynosilo jakies kokosy to trzeba zainwestowacd w gabinet, a pozniej zachecic jakos do siebie ludzi :D przekonac, ze jest sie dobrym.. a poza tym.. to nie Ameryka.. tam to co drugi chodzi do psychologa ;p w Polsce rzadko sie slyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
co jecie? zglodnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po studium NLP kosisz ok 300 - 800 zł za wizyte :P zreszta kto w dzisiejszych czasach pracuje w wyuczonym zawodzie? ja studiuje psych, bo to kocham. latwo mi wchodzi do łba.. przydaje się w zyciu codziennym.. a co będę robic zawodowo to jeszcze nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosaline.....same dobre rzeczy!!!:P ale nie za czesto......raz na tydzien mi styknie......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
hmm moze jeszcze sie nad tym zastanowie ;) Gdybym tylko miala pewnosc, ze cos dobrego z tego wyniknie, to bym juz sie ukierunkowala w swojej decyzji :D a tu tylko do pazdziernika czas i trzeba skladac papiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
wojewodztwo zachodniopomorskie :) na studia wiele opcji rozwazalam, administracja, filologia angielska, psychologia, hotelarstwo.. ;D Jeszcze sie zastanawiam :) musze to rozwazyc pod wzgledem mozliwosci uzyskania pracy i zarobkach :D bo to, ze jakis kierunek mi "odpowiada" pod wzgledem nauki, ciekawoscdi itd niestety nie wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem to jest najwazniejsze. bo jak masz do czegoś pasje, to masz szanse zostac najlepszą... a najlepszym zle się potem w zyciu nie wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
dzieki Wam za rozmowe, ale musze juz spadac :) przymusic sie do snu, dzieki za wprowadzenie w tematy, wiele mi do myslenia daliscie, bye bye ;) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie badąg jest prawdziwy poczebny, a nie .... "samoradzenie sobie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż w sumie byloby idealnie. ja sobie będę radzić, ale na twojego badąga mam wyłączność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky.....czego oczy nie widza tego doopa nie czuje!!! nie musisz sie przeciez chwalic co robilas,nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×