Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

ej dobra, bo się zaraz nieprzyjemnie zrobi :) z mojej strony to tak pół zartem, poł serio prosze traktować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky😘 18:48 [zgłoś do usunięcia] ta....lotr zaraz ja kochalem pierwsza ale mnie zaniedbala... zrobila blad.... weszla dwa razy do tej samej rzeki.... i sie zmoczyla..... Kmicic poki co nie zaluje. Ale pamietaj, ze nadal jestes moja miloscia kafeteryjną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam, ze poki co nie zaluje, ze weszlam dwa razy do tej samej rzeki. Chociaz nie wiem co los pokaze. Tak naprawdę to stąpam po bardzo cienkiej linie... i nie wiem czy zakonczy sie to happyendem. Ale kij. Kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje. Ale pamietaj: aj lof ju forewer:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kath.....mam nadzieje ze w koncu wyciagniesz odpowiednie wnioski z popelnianych bledow!!! Szkoda tych pieknych zaplakanych oczek :( forever and ever❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety tutaj akies powazniejsze biznesy :( kath, nie wiem o co chodzi ale 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusy
i przytula się panienka do was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sesje wiec ogolnie nie jarze, przed oczyma ma tylko paragrafy z dzisiejszego egzaminu i piprze od rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky - a mnie wieczór popsuła tzw. sukienka historyczna Kafeterianka - wiem, wiem, gdyby tak nie było, nie byłoby mnie na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wszyscy mają depresje. jest taka nowa odmiana, depresja kafeteryjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za tempo ;) a googlaj... :O Jak wiesz, gdzie można zdobyć wykrój stroju barokowego dla kobiety (mieszczanski/wiejski), to mów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky - obiecałam coś uszyć :D Szyć umiem, ale zgubiłam wykrój :O Jeszcze XIIIwieczny dam radę z pamięci (bez marszczeń) bo to proste, ale już barok pastoralny to nie na moje siły bez wykroju :O A słowo się rzekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz prawde, ze ci zginął... przeciez jestesmy tylko ludzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×