Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

no tak, wszyscy dzisiaj na imprezach tylko ja nieudacznik w piatek w domu siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Husky
Czy twój Chłopak, przyszły prawnik wie, że będziesz sie dupczyła z wszystkimi jego kumplami? Ale może to i dobrze bo wszyscy będą chcieli być jego kumplami:D. Tylko jak ma być prawnikiem to raczej nie licz na korzystne warunki rozwodowe ewentualnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnik to bedzie tylko kochankiem, a męzem pilot albo lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz iz moj maz z moim kochankiem beda cos teges? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moze byc. ktos na topik zajrzał... chociaż i tak upada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky nic nie upada!!! Nie boj żaby;) Usuna mi migdalki:-o Szkoda, ze nie bede tam miec neta.... spędze tam kilka dni i umre z bolu i nudow😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam... w szpitalu jest fajnie.. tzn w pewnym momencie idzie sie przyzwyczaic. ja swego czasu w podstawowce leżałam 2 miesiące.... a w wieku lat nastu...ok 2 tyg z uwiązaną głową na wyciągu. cale 2 tyg w pozycju leżącej z przypiętą głową.. to dopiero czad!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki łukasz
lepiej nie szaleć bo mogą ukraść. Ale warto wziąć papier toaletowy ! oraz jakiś suchy prowiant, piżamę, jakieś drobne pieniądze (30-40zł) oraz herbatę i kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady:) kom. wezme! ale suchego prowiantu nie bede mogla jesc przez baaaardzo dlugi czas.... tylko jakies papki:-o pic przez pierwsze 2 dni tez nie.... a tam nie ma papieru toaletowego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki łukasz
Niestety jest tylko dla personelu, jest to granda ale za przeproszeniem nawet wysrać się nie da normalnie. Chyba że trafisz do jakiejś prywatnej kliniki (na umowę z NFZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizamke, bielizne, kosmetyki.... no wszelkie srodki higieny osobistej :) ja jak miałam 8 lat i lezałam 2 miesiące w szpitalu.. i to caly lipiec i sierpien.. to nawet mi rodzicie wielki telewizor przyniesli i gry telewizyjne + caly parapet w zabawkach :D przykuta do lozka, się nie nudziłam, bo zawsze pelno dzieciakow sie przychodzlilo do mnie bawic i pograć w mario czy tanki :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki łukasz
często w szpitalach jest taki syf że aż dziw bierze że sanepid nie zamknie :O. Tam gdzie ja byłem były 2 WC + 2 pisuary na 3 duże sale czyli 20-30 osób tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×