Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Ja też...tylko, że mam wielotorową schizofrenie i nie wiem, którą z moich osobowości wybrać. Zesztą nie mam na to wpływu. możliwe, że jestem jakimś łącznikiem pomiędzy światami alternatywnymi odkryciem których chwalą sie fizycy:P No to jak będzie z tą bronią bo nie ukrywam, że podniecił mnie ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy rozsądnie myślący człowiek przyzna, że samobójstwo jako najprostsze rozwiązanie problemów jest genialnym pomysłem. Ale jak wiadomo geniuszów;) jest niewiele...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie mi strescie jakos i zapodajcie wprowatzenie do rozmowy, bo chce sie przylaczyc.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak...grawitacja to według einstaina zakrzywienie czasoprzestrzeni...czyli najkrótsza droga jaką odbywają ciała;) w iluś tam wymiarowej przestrzeni. No więc o tym gadamy...i pije sobie...mam kórwa wolne wreszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee yyyy jak przejdziecie na chemie badz biologie moze sie przylacze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasior:) każdy samiec pragnie dupy. Eufemistycznie nazywane jest to miłością. Wyrażenie to odzwierciedla instynktowne pragnienie posiadanie potomstwa związane z przedłóżeniem gatunku. Samiec odda życie za możliwość kopulacji z samicą bądź ją zgwałci...cel jest ten sam:P i leży poza możliwościami naszej percepcjii ponieważ jesteśmy zaprogramowani. Może źle mi troche wyszło ale jestem pijany znowu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ująłem to troche bardziej matematycznie. Okazuje sie, że najkrótszą drogą nie jest linia prosta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo. zgadzam sie z toba glucie. nawet ja bym tego tak slicznie nie ujela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek,
hej, ja tylko na chwilę 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczniotka...wyluzuj. Ja chodziłem z kumplami chlać jabole. Jakoś wtedy puszczali w tzw stodole...taki sklep koło szkoły:P akurat kawałek Nirvany: smelss like a teen speerts...sory za błędy. No i popłyneliśmy sobie na tych winach...troche za daleko zapłynąłem ale jebać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo zajebiscie :D jak chlopak nie rzuca miechem i nie kurwi, to czasami nawet madrze gada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biega za mną jakas pomarantza i sie mnie szczegolowo i z przejeciem wypytuje o zycie seksualne.. z naciskiem na anala. kurwa tzo jest? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×