Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy:P

coś na udka:D

Polecane posty

Gość pomocy:P

Mam 177 cm wzrostu przy tym 66 kg. ok 90 w biuscie 75c, 68 w talii i 100 w biodrach, ale nie są one bardzo szerokie i do tego uda 59 cm- tłuszcz a pod nim mięśnie. Już nie wiem co robić, żeby spalić ten tłuszcz na udach chociaż troszkę i nie chciałabym stracić biustu, bo i tak nie jest duży Może ktoś coś poradzi, bo nic nie pomaga:( Bardzo proszę o rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BotoxAnka
a czego próbowałaś i nie pomogło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...na sapelenie tluszczu to cwiczenia aerobowe, mozesz pobiegac troszke, i narowerku pobiegac:) na piersi sa specjalne cwiczenia, ktore mozesz znalezc w necie:) A na udka? najlepsze cwiczenie to podpieranie sciany z nogami zgietymi do 90stopni, jakbys siedziala na krzesle ale bez krzesla:) dobre cwiczenie na udka:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
biegalam i wydaje mi sie ze nie za bardzo dzialalo na tluszczyk, rower od zawsze, aktualnie callan i narazie tez bez wiekszych efektow. Nogi sa nabite, lekko umiesnione, ale w gornej czesci ud jest tluszcz. Juz nie wiem jak się go pozbyć. Chciałabym stracic chociaz te 3 cm. To by mi wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????????????????/
68 w talii a pod biustem 80 cm?? Na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensuu
Napisz DOKŁADNIE: jak długo i często biegałaś, jak często ćwiczysz. takie ogólniki są bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
Biegałam ok 2 miesięcy regularnie prawie codziennie po ok 30 min, a tak to czasami biegałam a czasami nie. Callanetics ćwiczę od ok 3 tygodni tak 2, 3 razy w tygodniu. A rowerem jeżdżę całe życie naprawdę dużo:) A pod biustem mam 72 i nigdzie nie pisałam że 80:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
Ja całe swoje życie mam takie nogi i teraz akurat jest jeden z ich lepszych momentów bo są troszkę lepiej wyrzeźbione. Jeden jedyny raz miałam w nich mniej jak schudłam 6 kilo przez tydzień i uważam, że wyglądałam wtedy tragicznie i tak samo się czułam. Nie chcę się odchudzić ale wyrzeźbić i w jakiś cudowny sposób zgubić parę cm w udach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś, że nosisz stanik z obwodem 75, a przy poprawnie dobranym rozmiarze obwód 75 jest na kogoś, kto ma pod biustem ok. 80 cm (bo staniki są rozciągliwe), więc dziewczyna słusznie pyta ;) Jak masz 72 to powinnaś nosić maksimum 70, a prędzej 65, z odpowiednio przeliczoną miseczką, tu możesz sprawdzić rozmiar: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html (przy 90 cm w biuście byłoby to 65G polskie/65(30)E angielskie, jak np. te dziewczyny o podobnych wymiarach: http://balkonetka.pl/katalog/user/MalgoniaZ http://balkonetka.pl/katalog/user/sheridan Obwód 75 raczej niczego Ci nie podtrzymuje, gorzej - może, przesuwając się, szkodzić piersiom. A dobrze dobrany stanik może pomóc Ci biust "zyskać" bo po przesiadce na lepszy rozmiar często pojawia się tzw. migracja ;) http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-eleanor-raisin-migracja-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
Mi w moim staniku dobrze, uważam iż jest idealny:) I nie mam zamiaru zmieniać tylko dlatego, że jakaś tabelka mówi, że mimo iż mam 72 pod biustem to stanik ma być na 75. A temat dotyczy nóg, bo to z nimi mam problem, a z biustem wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
na 65 miało być:P sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowa.malinka
Też myślałam, że mi dobrze i nie wierzyłam w "tabelki" ;) Ale jak mnie koleżanka zaciągnęła do brafitterki i na własnym biuście zobaczylam różnicę (i poczułam zmianę, bo zrobilo się o wiele wygodniej), to nie mogłam się nadziwić, jak w ogóle mogłam poprzednie staniki nosić (pomiary pod biustem i w miałam podobne do Ciebie, nosiłam 75B, 75C, brafiterka podała 65DD) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie porady przyjmujesz z takim entuzjazmem? trochę strach cokolwiek zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT CHYBA JEST O NOGACH
? po co dziewczynie piszecie o biuscie , skoro twierdzi ze ma go ok ? kłania się czytanie ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież napisała
o biuście- że nieduży (źle dobrany stanik spieprzy wszystko) i podała wymiary. to jak z tym czytaniem? rozumiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
To poradzi ktos mi cos na te nogi?:) Bo o biuscie wiem juz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek:) steper:) smarowanie kremami:) przysiady, przysiad podparty przy scianie dziala na uda:)z nog latwo zrzucic przy czestym ruchu nadmiar tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna mieszkac w takim
ja zaczelam jazde konna i musze przyznac ze po 10 sesjach juz mam zarys jakiegos niespotykanego miesnia po zewnetrznej stronie ud. moj maz jest wysportowany od rowerka ale takiego miesnia u niego nie ma. mam nadzieje ze jazda spali mi troche tluszczyku. osobiscie zauwazylam ze przy opalaniu tluszczyk sie topi i skora na udach robi sie bardziej napieta co wyglada wyszczuplajaco. poza tym ja zaczelam praktykowac masaz ostra gabka (taka dwustronna gdzie z jednej strony ma ostra pianke) kiedys robilam taki masaz przy kazdym jednym myciu i nie wiedzialam co to celulit. po paru latach przerwy znowu do niej wracam bo pomimo kremow celulit nie jest do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
Chciałabym uniknąć sprzętów i siłowni. Nie mam czasu i kasy na siłownię a rower rekreacyjny mi raczej powiększa uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffpfffffffffff
"przy opalaniu tluszczyk sie topi" :D:D:D:D:D:D tekst dnia i bezsens roku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie brzmi
smiesznie :D:D:D ale ja tez zauwazylam ze skora na udach jest bardziej napieta po opalaniu. cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skora jest napieta a nie tluszcz sie spalil;) no rowerek raczek zmusza miesnie do pracy...a zeby zrzucic z ud tluszcz to niestety trzebna cwiczyc...moze masz taka budowe ze masz mocne uda, ale nie znaczy to ze nie moga byc jedrne i ksztaltne;) zamiast tluszczu miesien, to wyglada supeer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
ja właśnie mam taką budowę, nawet kości mam tam dość masywne. Dół jest w porządku, ale gorzej z górą. Nie są obwisłe, są jędrne ale jest tłuszcz. Jakie ćwiczenia proponujecie? ale prosiłabym o dokładny opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście za głupi
po opalaniu skóra jest napieta bo pojawia się stan zapalny..... na grillu na kurzym udku też skóra się ślicznie opina ;-) i ten kuszący kolorek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na budowe swoja nic nie poradzisz;) mozesz np jedynie spalic tluszcz i wzmocnic miesnie:) ale co Ty chcesz?? te ufda czy piersi czy co, bo ja juz nic nie kumam? Na spalanie tkanki tluszczowej aeroby, bieganie, jezdzenie na rowerze, plywanie itep.minimum 30minut. No i spalasz ogolnie tluszcz nie w konkretnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy:P
Piersi są w porządku i nie wiem dlaczego ich temat był tutaj poruszany...Ja chcę spalić tłuszcz na udach nie wychudzając przy tym górnej części ciała. Wiem, że tam też schudnę, ale chciałabym bardziej w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa23194
Temat był poruszany, bo były podejrzenia (słuszne, jak wyszło potem), że dziewczyna nosi źle dobrany stanik, czego skutkiem za jakiś czas byłby post "ratunku mam obwisły biust co robic czym smarować" :D Dziewczyny zareagowaly więc zapobiegawczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech przy aerobach spala sie caly tluszcz a nie tylko w jednym miejscu...najwolniej spala sie tluszcz na brzuchu...na piersi mozesz stosowac kremu plus cwiczenia ujedrniajace.... z reszta napisalam juz co polecam na udka:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×