Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fantasia30

czy wasze roczniaki ogladaja bajki na dvd lub w tv

Polecane posty

Gość fantasia30

moje dziecko( niecale 12 miesiecy ) przez caly okres tej zasranej pogody siedzi ze mna w domu, no bo gdzie isc jak leje? I od rana do wieczora mamy wlaczony tv bo to jedyny sposób zeby mala nie marudzila. Oglada a to teletubisie a to dobranocny ogród. Od czasu do czasu bawi sie zabawkami albo lazi za mna po domu:D Czy jestem jedyna ktora pozwala na tyle tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cały dzień to moze i troszkę dozo szkoda małych oczek... mój ma 17 mies i kompletnie go bajki nie interesują:) czasami oko zawiesi na reklamie albo jak mtv mamy właczone:) roczek to jeszcze mały szkrabek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 7 miesiecy i codziennie rano oglada bajki a i zawsze jak slyszy ze zaczyna sie jaka to melodia to przychodzi ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby mala nie marudzila czy zeby mama miala odrobine spokoju? moi bajek nie ogladaja w ogole, jak marudza to sie nimi ZAJMUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien to za dużo!u nas max 2-3 razy dziennie po 5-15 minut!poza tym bawimy sie samochodami,klockami,lalka,czytamy książeczki,malujemy farbami,naklejamy naklejki,gonimy sie,udajemy pieski,kotki,sprzątamy,tańczymy, i robimy masę innych rzeczy :) jak maly miał rok to praktycznie to samo robiliśmy,oprócz biegania bo jeszcze nie chodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wikusi
moja tv się nie interesuje, no chyba że lecą reklamy to staje i ogląda po prostu dziecka nie ma. Reklamy się konczą wychodzi z transu i dalej się bawi swoimi zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie próbowałaś jej czymś zająć? Na przykład poczytać bajeczkę, "Chatka Puchatka" mogłaby jej się spodobać, książeczka ma obrazki, z resztą pewnie ogląda kreskówki z Kubusiem więc czemu nie pokazać jej też książeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×