Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredka na baterie

Feministki- śmieszne jesteście:P

Polecane posty

Gość ciekawe czemu tako jest
wśród feministek są same "piekności" jak: Sroda, Szczuka, Jaruga Nowacka. czyżby zawiedzione erotycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia super jest:D Ogólnie myślę, że feministki są wciąż niezadowolonymi kobietami, widzącymi wszędzie jakiś podtekst w sensie "kobiety są gorsze, ich obowiązkiem jest pranie, sprzątanie itp" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onafem
Rzeczywiście mikke jest wielkim autorytetem, wszystkie bezmózgie idiotki się nim zachwycają, kobiety które uwielbiają stać niżej, patrzyć w górę, które uwielbiają czuć się gorsze , uwielbiają się poświęcać, prymitywne babole które tylko marzą żeby jakiś silny samiec je wziął i wybolcował. Silny to taki ,który stosuje przemoc psychiczną i wciska kity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie raczej smiesza niedouczone Polki, pakujace wszystkie feministki do jednego wora, nie doceniajace faktu, ze gdyby nie feminizm i jego prekursorki sufrazystki , nie mialyby prawa do nauki, podjecia pracy, mozliwosci kariery, do glosowania i uwazajace ze bycie feministka rowna sie posiadaniu wasa i nienawisci do mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onafem
Mogę mieć szofera ale nie muszę, na pewno nie kosztem mojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarugi Nowackiej już nie ma
....................... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onafem
Pewnie byłoby im wygodnie, do końca życia ich mózg byłby nienaruszony jak u niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllkkkka
odrobina feminizmu jest jak najbardziej okey, skrajny feminizm to głupota, ale i tak lepiej być feministką niż infantylnym szowinistą jak janusz korwin-mikke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym i jestem bardzo wdzięczna. Ale po co teraz nadal się awanturują? Czego jeszcze chcą? Jesteśmy wolne, możemy głosować, studiować, pracować, mężczyźni coraz częściej dzielą się obowiązkami domowymi ze swoimi partnerkami. Chyba o to chodziło prawda? A to, że jeszcze panuje przekonanie, że to kobieta zajmuje się domem jest winą wychowania starych pokoleń. Takie jest moje zdanie. I nie wrzucam do jednego wora wszystkich feministek. Po prostu uważam, że przesadzają. Poza tym nie zgadzam się z legalną aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhbjiiolgoi
hahaha sratatatata i właśnie przez takie idiotki jak ty śmieją się z feminizmu.... założyć się mogę, że jesteś jakimś nędznym podszywem starającym się ośmieszyć feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kształt_klepsydy
"Mnie raczej smiesza niedouczone Polki, pakujace wszystkie feministki do jednego wora, nie doceniajace faktu, ze gdyby nie feminizm i jego prekursorki sufrazystki , nie mialyby prawa do nauki, podjecia pracy, mozliwosci kariery, do glosowania i uwazajace ze bycie feministka rowna sie posiadaniu wasa i nienawisci do mezczyzn." Prawda. Popieram :) Nie ma to jak kobieta, która sama sobie odbiera np. prawo do głosowania czy ba! prawo do myślenia w ogóle. Proponuję może wszystkim "antyfeministkom" rezygnację z pracy, szkoły, z prawa do głosowania itp. itd, i udanie się do kuchni celem robienia, tego, co kiedyś było jedyne i słuszne dla kobiety. I nie daj Boże niech dalej nie wyrażają tutaj poglądów, bo jakim prawem??? DO KUCHNI!!! Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka porażka:D Uważasz, że kobieta która urodziła ma rozstępy, jest gruba i brzydka?:D Widać jesteś ograniczona:) Wszystko zależy od stylu życia, dbania o siebie itp. A posiadanie kilku kochanków naraz jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam te Pania. Nie mam pojecia, czemu sie awanturuje. Moze maz jej nie zadowala, nie obchodzi mnie to. :D Moim zdaniem to, co zostalo do zrobienia, to uswiadomienie kobiet, czym naprawde jest feminizm, zeby nie myslaly podobnie, jak Ty, Autorko :D na glupcow wszelkiej masci nic nie poradze. No i tez jestem feministka i z aborcja zgadzam sie jedynie w sytuacji zagrozenia zycia matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllkkkka
'' Jesteśmy wolne, możemy głosować, studiować, pracować'' - no tak, racja, ale sęk w tym, że nie do wszystkich facetów to dotarło, wielu nadal jest poniekąd szowinistami np. taki jkm nieraz na wizji mówił, że kobiety uważa za głupsze i że wogóle nie powinny brać się za polittykę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że nie grozi nam "ubezwłasnowolnienie" i już dawno jesteśmy wolne. Moim marzeniem nie jest siedzenie w domu, studiuje, w przyszłości pójdę do pracy, wezmę ślub, urodzę dzieci (mam nadzieję). Podajcie mi powód dla którego miałabym stać się feministką (chociaż nie ukrywam, że mała feministka we mnie tkwi, bo denerwują mnie niektóre fakty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajdą się tacy, którzy będą uważać, że kobieta tylko w domu powinna siedzieć. I nie uważam, żeby takie krzyki jak w tym filmiku coś tym facetom dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis gogo-reaktywacja
Pan jest niespełna rozumu:Dale popierdolona ta baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onafem
Dlaczego się awanturuje? Bo ten człowiek o "szerokich horyzontach" jak zwykle zaczął od prowokacji. On uwielbia ,jak ktoś się bezsilnie miota i nie może trafić do jego ciasnego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze odnośnie tego, że jestem niedoinformowana. Otóż jestem bo się tym interesowałam. I nie chodzi mi tu o kobiety, które po prostu chcą mieć takie same prawa jak mężczyźni, ale o część feministek radykalnych i tych pod radykały podchodzące. Ona są nienormalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka - nie rozumiesz Ty JESTES feministka nie bylabys nia, gdybys uwazala, ze jestes z natury glupsza od facetow i w zwiazku z tym nie nadajesz sie do nauki, studiowania, powinnas zreygnowac z pracy i zajac sie dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie będę taka walnięta (pomijając oczywiście feminizm umiarkowany). Poza tym jak ktoś jest rozsądny i sobie dobrze dobiera towarzystwo to też to inczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onafem
Dokładnie, wystarczy że pomieszkała by z Korwinem miesiąc, zmieniłaby światopogląd i ze spokojnej feministki zrobiłaby się radykalna. Może miał takiego okropnego ojca, ja miałam takiego i dostaję piany już na sam widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela po prostu andzela
większość facetów to piepszeni szowiniści, więc coraz więcej kobiet staje się radykalnymi feministkami - równowaga w przyrodzie musi być 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×