Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakaisak

Co kupić przyjaciółce-masażystce na prezent?

Polecane posty

Gość kasiakaisak

hej, zastanawiam sie co moze byc dobre na prezent dla kumpeli która jutro obchodzi urodziny.. jest masażystką, teraz robi jakieś kursy jeszcze masazu etc.. może coś z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmmm... myślę, że książkę to może raczej dla kogoś, kto dopiero się uczy masażu, a dla masażystki na prezent poleciłabym jakiś super olejek, np. tego nigdy za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materacyk "Jeżyka" , polezy , zrelaksuje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKa_____eMKa
A może przydałby Ci się rejestrator audio + video? Jest tylko nieco większy od monety 5zł :) Zobacz co Twój Facet/Twoja Kobieta robi jak nie ma Cię w domu ;) będziesz mieć doskonały dowód! http://www.e-mdsk.pl/product.php?id_product=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciolka jest masazystka. Serdecznie Ci odradzam ksiazki do masazu, jak ktos polecil - raczej sie nie ucieszy. Niestety jesli ktos sie na tym zna, wie, jakie podreczniki sa dobre, a "przedszkole" masazu go nie intersuje, bo po licho wracac do podstaw. Ja bym raczej kupila fikusny reczniczek + oliwke dla dzieci + zestaw naturalnych olejkow zapachowych (tylko cos w miare nie uczululajacego, nie cynamon - poczytaj co uspokaja, odpreza, dziala antycellulitowo etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem po kursie masażu. Jeśli się tego uczy to na pewno ma już książki. Ewentualnie możesz jej kupić o jakiś egzotycznych sztukach masażu. Ale pytanie czy ją to zainteresuje. Ja bym raczej poszła w kosmetyki, które może wykorzystać do masażu, albo pielęgnacji ciała. Bardzo dobre kosmetyki robi aanatural. To kosmetyki z Nowej Zelandii z naturalnych składników jak lanolina, kolagen morski, placenta, aloes, wosk pszczeli, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam przekonania, czy gadżet związany z pracą jest dobrym pomysłem. lepiej coś bardziej neutralnego. zastanów się, czego może potrzebować. może nowa mp3? albo fikuśny pendrive? tracer ma różne "zabawkowo" wyglądające gadżety, coś takiego zawsze się przyda, choćby w formie breloka do kluczy o dodatkowej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli gadżet związany z....
pracą, to własnie olejek do masażu+świece zapachowe+muzyka relksacyjna. Na pewno sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic związanego z masażem ma z tym kontakt na codzień więc lepiej kup jej coś co mogłoby oderwać od codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też raczej polecam coś niezwiązanego z pracą. Jak się uczy to na pewni ma już kilka książek w tym temacie, a i pewni wszelkie olejki do masażu też. Zastanów się, czym się jeszcze koleżanka interesuje i czego jej może brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nic co ma jakikolwiek związek z masażem - nie można żyć tylko pracą. A z tego co wiem ten zawód jest bardzo wyczerpujący i daje w kość osobom, które go wykonują. Myślę, że koleżanka chciałaby odpocząć w domu po pracy, więc warto w takich przypadkach zastanowić się nad czymś co sprawi danej osobie przyjemność i pozwoli się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×