Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość domek....................

ktos budowal dom z firmy zielone domy? pytanie mam.

Polecane posty

Gość gość
Szkoda, że wcześniej nie zauważyłam tej dyskusj, bo chętnie włączyłabym się do niej . Jakby co to podpisuję się pod tym co napisał Pan Karol i Pani Magda. Budowaliśmy z firmą ZD i chcemy o tym zapomnieć. My budowaliśmy za gotówkę i było tak samo jak u Państwa : opóźnienia , błędy , które sami odkrywaliśmy, te pokrętne tłumaczenia i traktowanie nas jak byśmy nic nie rozumieli...szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesławiec
heh a ja rozważałem wejść z nimi we franczyzę i budować takie domy na Dolnym Śląsku. Uffff jak dobrze, że przeczytałem te opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z nimi wybudowałem i sobie chwalę. Dziwne że się z nimi nie mogliście dogadać u mnie współpraca przebiegła bardzo dobrze. Co do terminów fakt opóźnienie 1 miesiąc ale co to robi... Parapety dobrze zabezpieczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rozstaliśmy się po podpisaniu umowy. Firma zaczęła nas obciążać kosztami za rzeczy których nie przewidzieli i zostały źle policzone. Oczywiście do błędu nikt się nie przyznał. Brak przejrzystości jeżeli chodzi o stronę finansową. Rozstaliśmy się rozwiązując umowę i zwrot zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

LUDZIE nie polecam  za rzadne pieniądze nie dajcie się namówić  na tą  firmę! Na początku  słodko  pierdzacy  a jak przychodzi do budowy do klient jest nikim tylko pieniądze musi przelewać budowa idzie jak krew z nosa tragedia.....od lutego stoi dom i gnije. Telefonu pan właściciel  nie raczy odebrać.  Pracownikom chyba tez zabronił. Budowa sto.... Jestem załamany. Nie wiadomo do kogo się zgłosić z tym problemem . Jesli macie możliwości zrezygnowania zróbcie to. Sami pracownicy są ok ale władza tragedia;/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dom miał być oddany w lipcu. Jaki mamy miesiąc? Chyba wystarczy to za komentarz.Totalny brak informacji, nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie e-maili. Same ekipy budowlane ok. Dom który może powstać w 3 miesiące jest budowany ponad rok !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W lipcu 2019? Czy im poodchodziły ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Nieststy musze potwierdzic, organizacja pracy przez Zielone Domy jest tragiczna - u mnie w tej chwili opoznienie siega prawie 3 miesiecy i powaznie zastanawiam sie nad rozwiazaniem umowy i skierowaniem sprawy do sadu. Kontakt tragedia, pracownicy biura niekompetentni, co wiecej chyba sami nie wiedza jaki Maja zakres obowiazkow. Szkoda tylko ekip wykonawczych, bo dobre chlopaki.

NIE POLECAM; WRECZ ODRADZAM BUDOWANIE Z FIRMA ZIELONE DOMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam bardzo

Uwaga dla zainteresowanych budową z tą firmą . Firma nieterminowa pomimo wszelkich wpłat nie kończą domu od 2 miesięcy. Zero kontaktu nie odbierają telefonow i nie odpowiadają na maile. Bazują na kłamstwach byle zyskać na czasie. Sprawa trafia do sądu. Nie polecam i przestrzegam. Dla tych którzy już podpisali umowę rada by nie placili z góry za wykonany etap. Kiedy dostali ostatnia transze juz ich nie zobaczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.01.2020 o 21:03, Gość Odradzam bardzo napisał:

Uwaga dla zainteresowanych budową z tą firmą . Firma nieterminowa pomimo wszelkich wpłat nie kończą domu od 2 miesięcy. Zero kontaktu nie odbierają telefonow i nie odpowiadają na maile. Bazują na kłamstwach byle zyskać na czasie. Sprawa trafia do sądu. Nie polecam i przestrzegam. Dla tych którzy już podpisali umowę rada by nie placili z góry za wykonany etap. Kiedy dostali ostatnia transze juz ich nie zobaczyliśmy.

to nie tak źle u Państwa 😉

u nas dom miał być skończony w lipcu, a my dalej czekamy na fachowców aby skończyli dom. Mieli być w poniedziałek. Nie muszę chyba pisać że nie nikt nie przyjechał. Współczuję tym którzy teraz z nimi rozpoczynają budowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname

Witam, trochę zmartwiły mnie komentarze tutaj zamieszczane, bo właśnie sami zaczęliśmy budowac z firma ZD. Na jakie błędy i usterski z ich strony zwracac uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

budowałem z "zielonymi domami". Również jak poprzednicy nie polecam. Im dalej tym gorzej. Nieterminowość ( miesiące przestojów), próby wyłudzenia kasy za niewykonane prace (tj. nie zgodnie z umową). Właściciel i biuro nie odpierają telefonów, w ostatniej chwili odwołują spotkania albo ich po prostu nie ma. Zamiast uczciwie powiedzieć, że się nie wyrobią to zarzekają się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Co do zgłaszania reklamacji: wymigują się jak tylko mogą.

Co do pozytywów: wszystkie ekipy, które przyjeżdżały pracowały solidnie i profesjonalnie. Pozostawiali po sobie porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam,

budowałem z "zielonymi domami". Również jak poprzednicy nie polecam. Im dalej tym gorzej. Nieterminowość ( miesiące przestojów), próby wyłudzenia kasy za niewykonane prace (tj. nie zgodnie z umową). Właściciel i biuro nie odpierają telefonów, w ostatniej chwili odwołują spotkania albo ich po prostu nie ma. Zamiast uczciwie powiedzieć, że się nie wyrobią to zarzekają się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Co do zgłaszania reklamacji: wymigują się jak tylko mogą.

Co do pozytywów: wszystkie ekipy, które przyjeżdżały pracowały solidnie i profesjonalnie. Pozostawiali po sobie porządek.

Witam 

Jak długo trwała budowa z zielonymi domami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , 
również potwierdzam opinie poprzedników, firma nieterminowa, brak kontaktu z właścicielem dom stoi nieskończony w stanie surowym od prawie roku i nie wiadomo co dalej mimo wpłaconych pieniędzy. Nie odbierają telefonów nie odpowiadają na maile. Jedna wielka nie wiadoma walą w ch... jak tylko mogą. Dla chętnych, którzy chcą rozpocząć z nimi budowę również odradzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Dla potencjalnych klientów.

Firma Nie wywiązuje się ze swoich prawnych zobowiązań wynikających z umowy a dotyczących reklamacji. Po wybudowaniu domu złożyłem reklamacje , od 2 lat nie są załatwione , a właściciel firmy obiecuje wszytko aby tylko zyskać na czasie. Zgadza się na wszystko a w rezultacie nie dzieje się nic. Każda próba kontaktu z firma Zielone domy z Chojnic czy to telefoniczna czy to mailowa jest lekceważona , brak odpowiedzi na liczne maile. Nie polecam tej firmy : brak profesjonalizmu , brak odpowiedzialności za fuszerki budowlane , ograniczony kontakt do zera z biurem i właścicielem firmy. Odradzam .

Sprawa w najbliższym czasie trafi do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam ten sam problem, dom stoi nieskończony pieniądze wpłacone, z biurem i z właścicielem zero kontaktu. A jak już odbiorą to albo PANI Natalia nic nie wie bo to Marcin wszystko ustala a  Pan Marcin wziął pieniądze i  na wszystko ma za przeproszeniem wy... I nie odbiera telefonu a jak już odbierze to zbywa Z tygodnia na tydzień.  Na początku idealna firma, dzwonią interesują się a Im dalej tym gorzej. zachowuje się jak złodziej wziął  pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. Sprawa również zakończy się w sądzie, bo nie po to człowiek zadłuzał się na całe życie by sponsorować jakiegoś złodzieja a ja ani domu ani pieniędzy. Dla zainteresowanych radzę omijać tę firmę szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba poszukać innych poszkodowanych i złozyc pozew zbiorowy,  możne też zainteresować Telewizję (oni lubią  takie tematy)tym procederem jaki uprawia pan Marcin i jego firma Zielone domy.

Ja jestem otwarty bo trzeba z takimi ludźmi walczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

W imieniu firmy Zielone Domy, pragnę złożyć wyjaśnienia, dotyczące występujących opóźnień na budowach. Rzeczywiście ostatni rok nie należał do najprostszych. Nie tylko my, ale i cała branża budowlana borykała się z problemami kadrowymi, przez co jedne opóźnienia powodowały następne. Pragnę przeprosić naszych Klientów za zaistniałą sytuację i związany z nią stres. W ostatnich tygodniach udało nam się dokonać pewnych kluczowych zmian związanych z organizacją pracy. Działania, które podjęliśmy powinny sprawić, że jeszcze w tym roku uda nam się powrócić do terminowości, która jest bardzo ważna podczas realizacji inwestycji, jaką jest budowa domu. Komentarze, które spadły na nas w ostatnim czasie na pewno nie są dla nas powodem do dumy, jednak z niektórymi nie możemy się zgodzić, gdyż mocno mijają się z prawdą.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Marcin Maziarz-właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jak zwykle firma zielone domy z Chojnic , przerzuca swoje niepowodzenia na trudny rok , problemy kadrowe i oczywiście to klienci czepiają się i mijają z prawda , a firma :Nie  Odbiera telefonów ,nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań potwierdzonych przez p. Maziarza tytułującego się właścicielem.
nie odpisuje na wiadomości mailowe i wszelkie sprawy załatwiane są ....moja reklamacja odnośnie napraw i rekompensaty finansowej trwa już prawie 2 lata .Przyszli klienci powinni się mocno zastanowić nad wyborem tej firmy aby nie borykać się później z problemami opisanymi powyżej.

 

Ps. Moje zaufanie zostało sprowadzone do zera.

Pozdrawiam

Edytowano przez ZawiszaCzarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2020 o 21:45, zielonedomynetpl napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

W imieniu firmy Zielone Domy, pragnę złożyć wyjaśnienia, dotyczące występujących opóźnień na budowach. Rzeczywiście ostatni rok nie należał do najprostszych. Nie tylko my, ale i cała branża budowlana borykała się z problemami kadrowymi, przez co jedne opóźnienia powodowały następne. Pragnę przeprosić naszych Klientów za zaistniałą sytuację i związany z nią stres. W ostatnich tygodniach udało nam się dokonać pewnych kluczowych zmian związanych z organizacją pracy. Działania, które podjęliśmy powinny sprawić, że jeszcze w tym roku uda nam się powrócić do terminowości, która jest bardzo ważna podczas realizacji inwestycji, jaką jest budowa domu. Komentarze, które spadły na nas w ostatnim czasie na pewno nie są dla nas powodem do dumy, jednak z niektórymi nie możemy się zgodzić, gdyż mocno mijają się z prawdą.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Marcin Maziarz-właściciel

Nawiązując do powyższego proszę niech się Pan określi co Pana zdaniem mija się z prawdą? Jakie podjęli Państwo kroki kadrowe, dotyczące czego? Taki dom stawia się maksymalnie w 3 miesiace pomijając że umowe z Państwem podpisuje się na 6 miesięcy  co daje Państwu zapas czasu na wykończenie budynku.  A budowy są kończone do roku.  Na termin ukończenia domu zobowiązuje się Pan umową, z której się Pan nie wywiązuje. Pana problemy kadrowe nie są problemem inwestora lecz tylko i wyłącznie Pana. W przypadku takich problemów powinien Pan znaleźć podwykonawców, z którymi by się Pan rozliczał celem zachowania terminów i wywiązania się z podpisywanej umowy. Tyle w temacie. W nawiązaniu do postu od zawisza czarny również rozważamy zrobienie pozwu zbiorowego oraz nagłośnienie sprawy w telewizji Krajowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2020 o 21:45, zielonedomynetpl napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

W imieniu firmy Zielone Domy, pragnę złożyć wyjaśnienia, dotyczące występujących opóźnień na budowach. Rzeczywiście ostatni rok nie należał do najprostszych. Nie tylko my, ale i cała branża budowlana borykała się z problemami kadrowymi, przez co jedne opóźnienia powodowały następne. Pragnę przeprosić naszych Klientów za zaistniałą sytuację i związany z nią stres. W ostatnich tygodniach udało nam się dokonać pewnych kluczowych zmian związanych z organizacją pracy. Działania, które podjęliśmy powinny sprawić, że jeszcze w tym roku uda nam się powrócić do terminowości, która jest bardzo ważna podczas realizacji inwestycji, jaką jest budowa domu. Komentarze, które spadły na nas w ostatnim czasie na pewno nie są dla nas powodem do dumy, jednak z niektórymi nie możemy się zgodzić, gdyż mocno mijają się z prawdą.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Marcin Maziarz-właściciel

Zielone domy i właściciel  co by nie napisał to nie można w to wierzyć ... potok słów z których i tak nic nie wynika....obiecuje wszystko aby później nie wywiązać się z tych obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki. Budowa z tą firmą to czysty koszmar. Kompletne lekceważenie klienta. Całkowity brak możliwości skontaktowania się z biurem obsługi i właścicielem ( chyba, że dzwonimy z numeru, którego nie znają, wtedy odbierają po drugim sygnale). Jedyny kontakt z ich strony następuje w momencie kiedy wystawią fakturę i chcą jak najszybciej pieniędzy. Od momentu podpisania umowy ani jedno słowo jakie padło z ust M. Maziarza nie było prawdą. Kłamie nawet w momencie kiedy udowodni mu się, że mówi nieprawdę. Każda rozmowa z nim jest jak splunięcie w twarz. Kiedy już uda się z nim połączyć, rzuca wyssanymi z palca terminami dalszej realizacji i dalej nic się nie dzieje, a kontakt ponownie staje się niemożliwy.

Dnia 1.06.2020 o 21:45, zielonedomynetpl napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

W imieniu firmy Zielone Domy, pragnę złożyć wyjaśnienia, dotyczące występujących opóźnień na budowach. Rzeczywiście ostatni rok nie należał do najprostszych. Nie tylko my, ale i cała branża budowlana borykała się z problemami kadrowymi, przez co jedne opóźnienia powodowały następne. Pragnę przeprosić naszych Klientów za zaistniałą sytuację i związany z nią stres. W ostatnich tygodniach udało nam się dokonać pewnych kluczowych zmian związanych z organizacją pracy. Działania, które podjęliśmy powinny sprawić, że jeszcze w tym roku uda nam się powrócić do terminowości, która jest bardzo ważna podczas realizacji inwestycji, jaką jest budowa domu. Komentarze, które spadły na nas w ostatnim czasie na pewno nie są dla nas powodem do dumy, jednak z niektórymi nie możemy się zgodzić, gdyż mocno mijają się z prawdą.

Naszym obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Marcin Maziarz-właściciel

Powyższe informacje to kolejny stek kłamstw. Proszę nam wszystkim powiedzieć, co to za kluczowe zmiany?

Wasi pracownicy nadal nic nie wiedzą bo wszystkim zajmuje się szef, a szef kłamie i podaje fałszywe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również ostrzegam!!!! Moj syn budował z nimi, opóźnienia, brak kontaktu.... A na koniec... pożar! Na szczęście nie zdążyli zamieszkać, chociaż większość wykonczeniowki była zrobiona, kuchnia do montażu czeka u stolarz, schody i drzwi też  A skąd pożar? Wada instalacyjna przewodu kominowego!!! Firma przyznała się do błędu, chociaż nie od razu. I co??? I nic!!! Nie wypłacana odszkodowania, nie budują, nie odbierają telefonu. O przepraszam... ostatnio Marcin M właściciel zadzwonił. Po co? Ano... sugestią, aby nie zamieszczac w mediach społecznościowych negatywnych informacji bo.... firma upadnie. No cóż... brak słów. A młoda para z małym dzieckiem, zamiast cieszyć się sobą i domem, wynajmuje mieszkanie i spłaca kredyt!!!! To sa właśnie Zielone Domy z Chojnic! Link do artykulu w lokalnej gazecie. Jeśli ktoś chciałby się skontaktować, to fb Katarzyna Kolasa.  Pozew zbiorowy to dobry pomysł.

Zielone Domy po wyrzuceniu komentarzy zablokowały mnie na swój fb. Pożar był 6 grudnia 2019. Dom był nieskończony, a termin realizacji to 31 sierpnia 2019.

https://e-krajna.pl/pl/473_na_sygnale/9590_pozar-przy-ulicy-prusa-w-sepolnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tej firmy, totalna porażka, schemat jak u poprzednich osób, najpierw pięknie , potem zaczęły się problemy , brak kontaktu telefonicznego i email. Wzięli pieniądze w czerwcu i do tej pory dom stoi i niszczeje. Trzeba tą sprawę nagłośnić, żeby kolejne osoby się nie nabrały na piękne słówka. Pozew zbiory to bardzo dobry pomysł. To wszystko podchodzi już pod oszustwo. Zainteresowane i pokrzywdzone osoby proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×