Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koktajlowa1989

za 52 min......

Polecane posty

Kobiety.......czy Was naprawde powalilo???? 21 lat i za maz???? LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie mnie bo nie recze za szable moja i mojego kunia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....macie po 21 lat i co?? w pieluchy sie pakowac???? nie mowie ze macie latac po barach i sie gzic:D ale np ktos z waszych znajomych zorganizuje wypad na Chorwacje ....pod namiot,w dvpie z hotelami.....i co ??? siedzisz w domu bo dziecko i mezus kuzwa stuka w stol butelka po piwie ogladajac denny mecz w wydaniu polskich extraligowcow oczekujac na obiad!!!!!! (tchu mi braklo) is that what you want??/ do you....DO YOU!!!!!????? (krzyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic:D...nie szalej bo pomyślą że zazdrościsz:P...ale serio to ile razem jesteście, że już ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokajlowa......widze Cie tutaj od dluzszego czasu,right? teraz go nie interesuja.....a pozniej szydlo wychodzi z worka!!! oni sie ukrywaja do slubu.....dlatego nie bierz!!!! do tej pory bylo ok?? malo sie tutaj naczytalas o takich przypadkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że jak się bierze ślub to od razu trzeba dzieci robić;) jakieś średniowieczne poglądy ja tam bynajmniej dzieci w ciągu najbliższych kilku lat na pewno mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo....ale czego zazdroscic??? ja powinienem sie chajtac jak mialbym 35 lat ...a nie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata z haczykiem powiadasz.....ehhhh.... Metallica....alez dzieci sa tylko przykladem,nie o to chodzi.... facet slub traktuje jak kajdany,nie kazdy oczy_wiscie :) faceci przestaja sie ps slubie starac bo ONA jest juz moja..... faceta trzeba trzymac na dystans i w niepewnosci.... facetowi trzeba pokazac ze sa tez inni atrakcyjni..... i to by bylo na tyle......wiecej za drobna oplata call toll free : 1-800-604........:P:P ps.Ajron Mejden do mnie przyjezdza......ale nie ide bo to juz ZBOWID :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie by było strasznie
szkoda tego,ze nie poznalam tylu fajnych facetów ( bo jest wielu super). Jestes pewna,ze ten jest najlepszy? masz jakies porownanie? Zycie jest jedno, tylu wspanialych ludzi wokól. Gdy będzisz w malzenstwie, nie bedzie ci wypadlało chocby uciac sobie nocnej, ciekawej pogaduchy z facetem , a tyle charakterow, pogladów na swiat, mozna poznac w ten sposob... No ale zycze ci szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto lat Koktajlowa
No to wszystkiego najlepszego;) Ja 21 lat skonczę za 3 miesiące, a za mąz wychodzę za 15 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto lat Koktajlowa
będziemy wtedy razem prawie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo,to ja juz mam ponad ćwierć wieku i mi sie do małżeństwa nie spieszy:) No ale chlop juz 30 na Karku i cos tam burczy pod nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×