Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzydoraa

Dom opieki dla babci

Polecane posty

Gość izzydoraa

mam dylemat natury moralnej otóż moją babcia zajmował się brat /duży dom, opiekunka/, niedawno zginął i szwagierka mówi ze nie da rady zajmowac się babcią i dziećmi /rozumiem ją/ natomiast ja sama mam kawalerkę, męża i dziecko, tez pracuję babcia potrzebuje już takiej zwiekszonej opieki, zdazyło sie ze nie wyłączyła gazu, przypaliła stół kuchenny, pościel, moczy się itp strasznie żal mi babci i nie wiem co robić :(, nawet gdybysmy wynajeli z mężem wieksze mieszkanie to i tak babcia sama by tam siedziała a nie jestem w stanie finansowo zatrudnić kogoś na 10 godzin dziennie /babcia nie ma innych krewnych, oprócz małych prawnuków/ ktoś miał podobna sytuację ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonna

Dobrze, że jest też coś takiego jak opieka dzienna. Kojarzycie to rozwiązanie? Na czas gdy jesteśmy w pracy czy zajęci osobą zajmuje się ośrodek (ten z którego korzystamy działa od 7.30 do 17.00 w dni powszednie)a potem juz normalnie my się opiekujemy. Sprawdźcie sobie www.ddp-seniorek.pl/ w Rudzie Śląskiej przy Kubiny. U nas bardzo dobrze się to rozwiązanie sprawdza i my i mama jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×