Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

poznan czy wroclaw?

Polecane posty

witam:) jestem zagranica, niedlugo bede zjezdzac do polski na stale i stad moje pytanie ktore miasto lepsze? narazie jestem na etapie poszukiwan pracy, wiec zalezy z ktorego miasta ktos sie do mnie odezwie ale jak bede miala mozliwosc w poznaniu i we wroclawiu, to bede sie grubo zastanawiac w poznaniu bylam kilka razy, miasto ma swoj urok we wroclawiu nie bylam ale slyszalam wiele dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że w LO
Moim zdaniem jako miasto ogółem Poznań wygrywa. Byłam w nich i to zależy na co patrzysz ale mi się Poznań bardzo podobał a szczególnie ludzie mieszkający tam, miałam bardzo miłych sąsiadów, wiele klubów w pobliżu, galerie, no i rozwijająca się Malta - wspaniale tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam i Poznań i Wrocław
1:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznan miasto studenckie i tego doswiadczylam mimo tylko dwudniowej wizyty:P ale slyszalam ze wroclaw tez niczego sobie;) ale narazie szukam pracy, zobaczymy, jak mi nie bedzie pasowac poznan to do wroclawia sie przeniose, i na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yappppp
adenozynotrójfosforanowa : Ale to jest to że Ty kochasz swoje miasto więc nie dałaś obiektywnej opini. Ja jestem z Mazowsza i moja to obydwa piękne miasta są piękne ale w Poznaniu są ludzie tacy luzaccy, żartobliwi, bawią się życiem i za to wybieram POZNAŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yappppp
Pewnie masz. Ja byłam 2 miechy we Wrocku i niestety nie poznałam na takich. Ale cóż, każdy ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to dwa miechy
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yappppp
Może zawitam tam jeszcze i się to zmieni. A jak narazie zmywam się i pozdo dla Was wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerwuwuo
Wrocław :) Ma potencjał, klimat-polska wenecja, Poznań jest martwy wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Moim zdaniem nie ma sensu pytać o to na forum, tylko najlepiej jechać i zobaczyć czy odpowiada.... We Wrocławiu mieszka więcej ludzi, a każdy zwykle jest lokalnym, patriotę i będzie zachwalał własne miasto. W Poznań ostatnio wyładniał, jeszcze tylko z dworcem mogłiby coś zrobić. Jest b. czysto, knajp masa przy Starym Rynku. Najgprsze wg mnie to to, że z pracą nie jest wcale tak świetnie, ale to zależy jaki zawód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o to chodzi ze nie mam jak jechac jestem zagranica, chce do polski wrocic na stale i mam do wyboru te 2 miasta na wycieczki nie bede jezdzic bo nie mam na to czasu teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Poznaniu
od kilku lat i uwazam że to świetne miasto do mieszkania, takie w sam raz, ale we Wrocławiu byłam, jest taki bardziej... niemiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorys
Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellena..www
Ja jestem z okolic Poznania i znam dobrze to miasto, Wrocław też znam.. Jeśli chodzi o miasta obydwa ładne, ale w Poznaniu ludzie to sknery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellena..www
ale trzeba przyznać, że Poznań ma się czym pochwalić jesli chodzi o fajne imprezy, naprawdę się starają.. a jak wygląda ta kwestia we Wrocku to szczerze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wroc
jestem z Wrocławia dlatego mówię Ci: zdecydowanie Wrocław :D byłam w Poznaniu, całkiem przyjemne miasto, rozwija się, fajne miejsce, muzea dla miłośników sztuki, Stary Browar dla miłośniczek zakupów, generalnie całkiem miło, ale takiej atmosfery jak we Wrocławiu nigdzie indziej nie ma ;) ja osobiście lubię iśc do ludzi i powiem Ci, że w Poznaniu są ludzie tacy "bardziej ułożeni", praca te sprawy (mam ciocię w Poznaniu, a ona przy okazji jest tego dobrym przykładem :P) i nie ma tej zabawy co we Wrocławiu, gdzie rynek nawet o 4 nad ranem niemal codziennie tętni życiem ;) swoją drogą dobrze, że masz taki dylemat, a nie Warszawa czy Kraków jak wiekszośc ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_wroc
ellena, wiesz, mi też przyszło to do głowy z tym skąpstwem, ale nie chciałam pisac, żeby nie było, że obrażam, bo sama jestem z Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybierałam między
Poznaniem W-wą i Wrocławiem - wybrałam ten ostatni,mieszkam tu już 12 lat i nie żałuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×