Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peanut

przykro mi bo zawiodam sie na wlasniej rodzinie

Polecane posty

czuje nienawisc teraz zlosc ....rozrywa mnie bezsilnosc ....jak moga byc takimi ludzmi ...nie wierze ze plynie w nas ta sama krew....... nie skontaktuje sie narazie z nimi bo cos bym pewnie powiedziala ale nie chce sie juz odzywac matke sie ma jedna ,,,,nerwy popuszcza ..zal zostanie okropny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie nazwiecie
A co dokladnie sie stalo? Napisz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo by opowiadac ..... ... strasznie mam zagmatwane zycie ...wiele przeszlam mam dopiero 25 lat ,odwrocili sie odemnie wtedy jak najbardziej tego potrzebowalam ...ale gdy oni pomocy chcieli dawalam wszystko ....a dzis pustka....wyje czasem jak kojot z bezsilnosci ...kiedy ten koszmar sie skonczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrr
o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa ??? nigdy dla mnie wazna nie byla ....a moze powinna ??? co nas nie zabije to nas wzmocni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie nazwiecie
Moja rodzina tez do najlepszych nie nalezy, ale ja juz dawno temu przestalam sie zadreczac tym jakich mam Rodzicow.Zawsze pili, nie mysla o tym ze krzywdza dzieci. Jednak ja nie chce takiego zycia i mimo tego ze nie zawsze jest tak jak tego chce, to ciesze sie ze nie jestem taka jak oni.Tez bym moglam siedziec i plakac, ale to w niczym mi nie pomoze, zawsze sobie powtarzam ze najwazniejsze jest to, ze jestem zdrowa kobieta, bo zdrowie jest najwazniejsze, bez niego ciezko zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas81
peanut tak naprawdę sama sie zawiodłaś bo miałaś o rodzinie błędne wyobrażenie, takie jest życie, ludzie są egoistami i tak naprawdę nawet jeśli pomagają to robią to żeby np: poczuć się lepiej, bo tak wypada, bo nie wypada odmówić, zawsze robią wszystko patrząc na to przez pryzmat siebie . Wiem że to trudne ale lepiej zawsze spodziewać sie najgorszego, tylko co w tym przypadku z nadzieją. Świat jest w porządku to Ty musisz się zmienić (nie chcę żebyś moje słowa odebrała jako radę bo nie chcę Ci doradzać rzecz jasna z egoizmu żeby nie czuć sie winnym jeśli moje słowa Ci nie pomogą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zawiodła córka
czasami myslę że to nie moje dziecko, mam ich dwoje, jedno bez skrupułów,kompletna egoistka nastawiona na branie,drugie skromne i dobre.Takie zycie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoją rodzinę już dawno i też ogromny żal do mojej mamy mam dosyć jej debilnych textów ona mnie traktuje jak dziecko jeszcze jest jedna rzecz która mi spędza sen z powiek otóż mój najmłodszy synek ma 3 lata od zawsze się boję że mi wypadnie z okna nie wiem dlaczego tak mam ale mam i tyle zawsze pilnuję żeby okna były pozamykane często śni mi się że mały wypada z okna a moja mama to zupełnie olewa otwiera okna jakby specjalnie na złość wie że mnie to dobija psychicznie ale dalej to robi też mam jej dosyć już nie chcę jej więcej do mnie zapraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×