Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

figunia86

Test ciążowy pozytywny czy negatywny?

Polecane posty

Gość sierpniówka_2010
Ja w listopadzie poszłam do pracy a w połowie grudnia okazało się, że jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem o tym że moge juz byc w ciazy i tak troche dziwne isc na rozmowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robie test z samego rana żeby nie mieć żadnych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the man of the year
szczerzę, to powinnaś zaznaczyć na rozmowie że możliwe że jesteś w ciąży, bo pracodawca może być potem lekko "wściekły" a jak jeszcze wyniknie że zataiłaś prawdę o ciąży mogą być problemy. z drugiej strony możesz liczyć na farta i pójść do pracy, za parę miesięcy pójść na macierzyńskie i się cieszyć z zarobków :) i że masz trochę kaski na dziecko i na siebie... zależy czy chcesz być sprawiedliwą osobą czy nie, czy jesteś zdesperowana czy pensja męża wam w zupełności wystarcza... a co do ciąży to gratuluje! zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
myślę ze nie warto tracić pieniędzy, co do rozmowy nie wiem co ci poradzić. czy jesteś obecnie bezrobotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam drugi test i też dwie kreski. Chyba teraz pora na ginekologa :) Już się oswajam z tą myślą że jednak moge być w ciąży. A teraz na rozmowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
masz rozmowę o prace tylko niemów nic pracodAwcy bo cię nie przyjmie a jaka to praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
masz rozmowę o prace tylko niemów nic pracodAwcy bo cię nie przyjmie a jaka to praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
masz rozmowę o prace tylko niemów nic pracodAwcy bo cię nie przyjmie a jaka to praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko na lekarza zdecydowanie zbyt wcześniej. Pęcherzyk na usg widać dopiero przy becie minimum 1000-1500, a test ma czułość 25. Ja poszłam do lekarza tydzień po pozytywnym teście, a tam nic nie widać. Lekarka bazowała na ładnie rosnącej becie- tego dnia było 700. Pewnie gdybym poszła 2-3dni później już pęcherzyk by był. Stresowałam się 2tygodnie do następnego usg, na którym było już serducho widoczne. Musisz zrobić betę z krwi (około 25zł) dziś i w środę. Jeśli rośnie jest ok. Przy becie powyżej 1500 do lekarza- to będzie za tydzień, dwa. Oczywiście możesz iść już teraz, ale sądzę, że tylko się zestresujesz. Przy jasnej kresce beta jest niziutka jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
czemu gdy nic niepokojącego sie nie dzieje(plamienia, krwotoki) latacie tak szybko do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat musiałam iść, bo dźwigam w pracy i jestem po poronieniu właśnie z tego powodu. Potrzebne mi było zaświadczenie. Jeśli ktoś nie ma takich problemów, to najlepiej iść do lekarza w 6-7tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dalej nie ma :) A dzis kolejna rozmowa o staż wiec może sie załapie :) Przydałoby się :D:D:D Teraz mam takie pytanie jak to z ginekologiem? koleżanki mi mówia ze na usg jeszcze nic nie wyjdzie bo za wczesnie wiec kiedy powinnam sie zjawic na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na pierwszej wizycie w 6tc- licząc od dnia ostatniej @ i widziałam już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry test ciążowy ma Sanity, chodzi mi o Stream – szybki dokładny prosty w obsłużeniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaburek
Szybko można test Stream sobie zrobic, nie trzeba czekać dlugich dni i zyc w niepewnosci – czy się będzie mamusią czy jeszcze jednak nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdarza się taka sytuacja że chcę zrobić test – a nie ma ich za dużo – to kupuję Stream ostatnio, bardzo wygodny, dokładny, bez używania pipetek, pojemniczków i innej takiej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam test Stream Sanity, duża wygoda i pewność co do wyników. Nie miałam tutaj nigdy problemów z odczytem, wynik jest jasny i autentyczny, bez przekłaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Z takich polecanych rozwiązań to może Stream od Sanity, taki test prosty w wykonaniu, higieniczny więc to również plus, nie będzie z nim większych problemów. Wynik też się szybko pojawił bo już było delikatnie widać dzień przed planowaną miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×