Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jest mi tak ciezko

Zastanawiam sie czy z nim nie zerwac: jego plusy i minusy.

Polecane posty

Gość jest mi tak ciezko

- : 1. klocimy sie ostatnio b. czesto 2. podczas klotni nie panuje nad slowami, jest niemily, czesto wychodzi zostawiajac mnie 3. czasem sie za niego wstydze/ czasami wydaje mi sie wyjatkowo nieatrakcyjny 4. nie ma studiow, mieszkania, auta i nie stara sie polepszyc swojego zycia 5. lubi wypic, wszczynac bojki 6. ma niska samoocene 7. jest zaborczy 8. nie mamy wspolnych hobby/tematow do rozmow 9. czesto razem sie nudzimy 10. wypomina mi wiele rzeczy, ktorych nigdy nie zrobilam 11. czasem woli isc sam z kolegami (naszymi wspolnymi) na impreze, zostawiajac mnie w weekend sama + : 1. potrafi byc czuly 2. mowi czesto ze mnie kocha/mile rzeczy 3. spedzilsimy wiele milych chwil 4. gdy pracuje-zarabia, chodzimy do roznych miejsc 5. gotuje dla mnie, przykrywa kocykiem, masuje stopki 6. potrafi byc romantyczny 7. nie wstydzi sie mnie przedstawic kolega 8, ma dobry kontakt z moja mama (choc ona uwaza ze powinnam znalezc sobie ambitniejszego chlopaka) 9. jest moim pierwszym chlopakiem jesli chodzi o seks 10. wierze, ze nigdy mnie nie zdradzi 11. czasami wydaje mi sie niesamowicie atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×