Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan_Nikt

Dlaczego krytykuje się pragnienie, aby dziewczyna była dziewicą?

Polecane posty

Gość 22 lata
W ogole jak wy wybieracie swoich partnerow ?! Jesli na podstawie takich kryteriow jak wyzej to wcale nie dziwie sie falii rozwodow. I jeszcze mieszacie zbiory:/ Jesli ktos wymaga od partnera inteligencji to jest to cos innego niz wymaganie od kogos dziewictwa! Z DZIEWICTWA NIC NIE WYNIKA, a z inteligencji oszem - miedzy innymi podobne podejscie do pewnych spraw, wspolne zainteresowania, mozliwosc porozumienia i wiele innych rzeczy. Przypominam, ze jestem dziewica a mimo to krytykuje. I mnie nie obchodzi u faceta wzrost, waga, wyglad, czy jest prawiczkiem czy nie , bo z posiadania owych cech NIC WAZNEGO DLA ZWIAZKU NIE WYNIKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Ktoś i Panie Nikt, Nic do was nie mam - żeby nie było. Mam tylko wrażenie, że ktoś was przyzwycził do myśli, że erotyzm/sex z więcej niż jedną osobą w życiu jest zły. A to nie prawda. Jeśli jesteście tacy wrażliwi, to czekajcie. Ok. Ale może się tak zdażyć, że osoba, której naprawdę szukacie i która miała być miłością waszego życia zostanie odrzucona na starcie, bo nie jest już dziewicą/prawiczkiem. to jest po prostu smutne. Nie zyczę wam tego. Stąd ta rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zle pisze??? czyli facet ma byc prawiczkiem a laska ma miec xx facetów na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
Widzisz, tylko ja wierzę w implikację: nie jest dziewicą => nie jest miłością mojego życia i biorę za to pełną odpowiedzialność. Do tego jest to moja osobista wiara na którą nikogo nie nawracam. A skoro mamy tolerancję religijną, to czemu ktoś miałby coś mieć przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodylka1 " jeśli jesteście tacy wrażliwi, to czekajcie. Ok. Ale może się tak zdażyć, że osoba, której naprawdę szukacie i która miała być miłością waszego życia zostanie odrzucona na starcie, bo nie jest już dziewicą/prawiczkiem. to jest po prostu smutne. Nie zyczę wam tego. Stąd ta rozmowa. " ta to najlepiej isc do burdeliu i tam poszukac sobie zony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo.............
kazdy ma swoje jakies oczekiwania i pragnienia i ma do tego prawo ... osobiscie oddzielam miłosc od pragnień i rozumiem ze ktos może mnie w jakis tam sposob kochac bo kocha sie w zasadzie za nic ale poniewaz nie spełniam jakiś tam jego ocxzekiwan nie pragnie mnie nie chce zwiazku ze mna i choc na początku jest to niewątpliwie przykre można to zaakceptować i przeboleć choc wiadomo ze tą osobę kocha sie dalej ........ pragnienie faceta aby dziewczyna byla dziewica nie jest dziwne bo jeszcze sa kraje w których jest niewybaczalne gdyby np małżonka tego warunku nie spełniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
To jest jak na chemii. Badasz właściwości substancji i wiesz, że tu powinna coś barwić na fioletowo. Oczywiście może mieć też te właściwości i nie barwić na fioletowo, ale wymaga to dodatkowych testów. Nie prościej więc wziąć to co od razu barwi na fioletowo? Tak samo dziewictwo to taki papierek lakmusowy pożądanych cech charakteru , zwłaszcza u dziewczyny która np. czekała do 20 któregoś roku życia. A poza tym akurat dla mnie dziewictwo samo w sobie stanowi pewną wartość dodaną Z resztą akurat prawie każda kobieta wspomina tego pierwszego, więc coś w tym jest Bardzo prosze nie zwracaj sie do mnie jak do malego dziecka i nie uzywaj takich prostych porownania, poniewaz po pierwsze uwazam je za nieadekwatne a po drugie troche zajmuje sie naukami scislymi i troche mnie to smieszy:) Coz, ja bym wolala uczciwego partnera zamiast prawiczka, ale to twoj wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre porównanie do CHEMIi! Ja to widzę tak: Chcesz substancji o pięknym zapachu a szukasz fioletowego koloru. Przy czym ty myślisz, że każda substancja fioletowa ma piękny zapach. A okazuje się, że są to cechy niezależne. dziewictwo jako BONUS - to rozumiem i popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna.Ktoś
Krokodylka - jeśli o mnie chodzi, to nikt mnie nie przyzwyczajał do takiej myśli :D Nie wychowałam się w domu, w którym wpajano mi taką zasadę. Sama nie wiem skąd ona się wzięła, po prostu tak czuję. Może kiedyś zmieni mi się myślenie, nie wiem. Ja nie skreślam nikogo z automatu. Więc nie wiem co tak naprawdę przyniesie przyszłość. Napisałam tylko najbardziej pożądaną wersję ;) I póki co będę się jej trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma rację
pierwszy raz sie wpierdala w pamieć na cale zycie wiec ma to ogromne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczeknietwoj
jestem niedziewicą w wieku 19 lat starciłam dziewictwo i jestem wierna swojemu mężczyznie;) Nie chce miec przygodnych stosunków bo czulabym sie jak sz***...czy naprawde myslicie że bycie niedziewicą musi koniecznie wiązac sie z byciem puszczalskim...macie poglady dziecka z podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
Ja nie wiem, z nauk ścisłych mam do czynienia jedynie z matematyką, stąd było moje pierwsze porównanie. O chemii pojęcia wielkiego nie mam, więc może gadam głupoty. Starałem się obrazowo. A sedno brzmi tak: chcę partnerkę uczciwą i dziewicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma rację
pierwszy raz sie wpierdala w pamieć na cale zycie wiec ma to ogromne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
A kto powiedział, że niedziewica ma być puszczalska? Na pewno nie ja. To może być wartościowa osoba. Tylko ja z nią nie potrafiłbym stworzyć związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
Skrót myslowy. Uczciwy nieprawiczek NIeuczciwy prawiczek Opcja numer 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczeknietwoj
panie NIKT! życze owocnych poszukiwan a zarazem wspolczuje bo ciekawa jestem czy taka dziewca bedzie pana chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
I teraz Ty popadasz w stereotypy stwierdzając, że nie ma opcji trzeciej: uczciwy prawiczek. I że dwie podane mogą być dla kogoś niewystarczające. A skoro opcja trzecia jest możliwa, to czemu jej nie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo.............
to ze dziewczyna zachowała błone nie daje bynajmniej 100% gwarancji ze sie tzw nie puszczała i chłopa zadnego nie miała :P bo mozna zachowac błone dla meza a chłopakom dawać w dupcie i wiele innych przyjemności jest w seksie gdzie można bez naruszania błony sie obejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
Mam juz swoje doswiadczenie i wiem, ze nie da sie spotkac takiej osoby ktora by nam odpowiadala w 100 procentach. Jesli dany osobnik reprezentuje soba najwazniejsze cechy, a nie jest prawiczkiem. Coz nie rezygnuje z niego. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
Uwierz mi, słyszałem o wielu głupszych przyczynach rozpadów związku niż kawałek błony (której może nie być mimo iż dziewczyna nie uprawiała seksu, raczej bym jej uwierzył:P ). Dla przykładu mogę wspomnieć o tym iż chłopak był młodszy. Albo wydawał nieprzyjemne zapachy w czasie snu. Mój w tym przypadku wydaje się niesamowicie rozsądny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma rację
nie chodzi o kwestie błony idioci tylko ze jest juz uzywana i ma w pamieci do konca zycia pierwszy raz z kims innym komu sie oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
I tu się za bardzo nie różnimy. Ja po prostu wierzę iż dziewictwo jest jedną z tych najważniejszych cech. Ale nie o to chodziło w temacie. Czemu tak bardzo pragniecie mnie przekonać do własnego poglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma rację
nie chodzi o kwestie błony idioci tylko ze jest juz uzywana i ma w pamieci do konca zycia pierwszy raz z kims innym komu sie oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nikt
Tak, bo wierzę, że nie okłamuje się kogoś na kim Ci zależy. Aż niesamowite jak naiwny jestem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma rację
nie chodzi o kwestie błony idioci tylko ze jest juz uzywana i ma w pamieci do konca zycia pierwszy raz z kims innym komu sie oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKKaaaa
Bo zwykle ci panowie do swietych nie naleza i najpierw biora co popadnie i na wszystkie strony, a potem dziewicy im sie zachciewa... zwykla hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×