Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kari1309

POMÓŻCIE BŁAGAM!!!!JAK PRZEPROSIĆ CHŁOPAKA???

Polecane posty

Gość kari1309

Witam wszystkich. Mam taki bardzo poważny problem. Otóż.... Jestem z chłopakiem 3 lata, mamy ze sobą 7 miesięcznego synka.... On wyjechał do Anglii (wtedy ze sobą nie byliśmy), mówił że nie chce ze mną już być. Ja nie mogłam przestać o nim myśleć... Lecz z tego wszystkiego odstawiłam synka do babci, przyjechała moja bratowa, zaprosiliśmy kolegów (również i jego), mojego byłego faceta o którego mój jest bardzo zazdrosny i zrobiliśmy ''imprezke''... Później nie powiem bo bardzo dużo razy do byłego i kolegów dzwoniłam ale nie było miedzy nami nic. A dzwoniłam tylko po to by mojemu nabić jak największy rachunek na tel. chciałam być złośliwa po tym jak on mnie potraktował. Paweł wracając z Anglii o wszystkim sie dowiedział. Jest w Polsce już miesiac. NAgle dzis oznajmił mi że odchodzi. Mówił że mnie kocha ale tak żyć nie może. Ja nie moge bez niego zyc. Rozumiem swój błąd ale co mam robić. Błagam Was... pomóżcie!! Tu nie chodzi tylko o mnie ale też o dziecko- tymbardziej ze jest chore... Doradzcie mi jak mam to wszystko zalatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×