Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuły

Dziewczyna nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość aleks krk
jestem z panna prawie 3 lata, przez pierwsze 2 lata normalnie codziennie chciala seksu, w weekendy to bywało po 2 razy na dzien, po pol roku chodzenia zamieszkalismy razem no i wszytsko bylo cudownie ale jakies pol roku temu zupelnie jej sie odechacialo. z łaski jest seks raz na tydzień, mało pieszczot choć wcześniej było ich pełno! mowiła że uwielbia sie kochać a teraz... :( i wydaje mi sie ze sie jej znudzilem, choc mowi ze chce za rok sie zareczyc i w ogole ale pare miesiecy temu poznalismy kolesie i wydaje mi sie ze on podoba sie jej (wiem ze ona mu tak), ale ona mowi ze mnie kocha i nikt inny sie nie liczy w sumie nawet nie gada bardzo z nim no ale jakos tak na siebie patrza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy biegunkę
to pewnie wszystko przez ten MAŁY problem :D Sam sobie odpowiedziałaś na pytanie dlaczego cie nie chce. Pewnie mikrusom mówi NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulkabuziaczek
aleks krk--->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssk
albo nie ma temperamentu albo jej po prostu nie pociagasz :) z moim jak nie mieszkalismy razem to seks w weekendy potrafill byc po 3-6 razy dziennie, jak zamieszkalismy razem to to opadlo, do np. 3-4 w tyg. lub np. 5 dni - nic, a potem 2 razy pod rzad i takie tam, to wszystko zalezy od ludzi, od tego ile maja problemow na glowie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
kurde, po tych waszych wypowiedziach nie wróże sobie nic dobrego ;/ i przyjemnego... będzie chyba lipa z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×