Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuły

Dziewczyna nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość czuły

Mam taki mały problem, a może nawet nie problem ale pytanie. Chodzi o to, że moja dziewczyna, którą jestem już ponad rok nie chce się ze mną kochać, a nawet gdy rozmawiamy na temat seksu to po 2 minutach zmienia temat na inny. Chciałbym bardzo się z nią kochać już, bo znamy się bardzo dobrze, codziennie rozmawiamy, jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach partnerskich. Tylko ten sex, myślałem że w związku po jakimś czasie ludzie często się kochają, a u mnie może 3 razy to zrobiliśmy. Wspomnę tylko jeszcze że stosując triki kolacja, muzyka, itp. nic nie pomaga, bo potem tylko pocałunki i idziemy spać. Poradźcie mi co mam zrobić? Wiem, że nic na siłę ale czy długo mam jeszcze czekać ? Jak to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiedziala
dlaczego nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Wykręcała się zmianą tematu lub jak już pytałem to mówiła po prostu że nie chce. I zmiana tematu. Pytam się dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiedziala
a co ile byl ten sex? dopytaj sie dlaczego nie chce, a stalo sie cos od ostatniego sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
No raz był, potem drugi raz dopiero za jakiś miesiąc i potem znów za jakiś miesiąc trzeci raz. A jak pytałem to mówiła, że wszystko było ok. I starałem się na prawdę być delikatny itd. więc dlaczego z jej strony taka niechęć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiedziala
moze ma taki temperament, musisz z nia porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
w miarę jedzenia apetyt rośnie...a tu nic kurde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złaaa onaaaaa
Ma cię gdzieś. Przykro mi to stwierdzić, ale normalna, zdrowa dziewczyna a do tego zakochana powinna chcieć zedrzeć ubranie ze swojego mena, a co dopiero po takim czasie...Nie wiem czy każda, ale ja na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecznik spraw sercowych
a ile ma lat?? Może ma taki temperament..może obawia się ciąży. Może dopiero zaczęła sex i ją nie ciągnie. Bo dopiero zaczęła. A może to nie jej pora? Może bardziej po 23? A wy te kolacje o której jecie? o 18? 20? jak sądze nie mieszkacie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecznik spraw sercowych
A może nie powiedziała ci prawdy. Może coś było nie tak. Ale nie chciała sprawiac przykrosci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
...no kurde ja czekam aż ona zedrze te ciuchy ze mnie, ale doczekać sie nie mogę...może faktycznie coś było wtedy nie tak ? nie mam pojęcia ? mówiła że nie ;/ a kolacje to tak ok. 21-ej, i to nie tak że w 10 min. i zjedzone, na spokojnie, z winem itd. świeczki, szmery bajery... ...ona lat 23, ja lat 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy_twardziel
Olej sucz.. i szukaj takiej co się rucha jak kotka... jedyne rozwiązanie, chcesz cierpieć i sex miec raz na miesiac ? nie to zostaw picze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda.......
albo nie jestes jej wymarzonym chłopakiem i raczej jej nie pociagasz albo jest jakas mocno religijna i po kazdym razie musi isc do spowiedzi, a tam jej ksiadz wstawia zeby zaniechała grzechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
...do kościoła chodzi co tydzień to fakt, i może faktycznie nie jestem tym jakiego szukała, choć mówi że bardzo mnie kocha... ...a sam już nie wiem...bo kur*a ile można czekać ? A całe życie tak to trochę lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
z jakiego miasta jesteś? znam taki przypadek, to moja koleżanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
jak sie już z kimś jest w zwiazku to trzeba mówić że sie "bardzo kocha" itp. w zasadzie nie mozna powiedziec nic innego;) same słowa to niestety słaby wyznacznik.. a może ona po prostu ma taki słaby temperament i nie lubi seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
...okolice katowic może faktycznie nie lubi :( ...do "eeeeeee" a opisz ten przypadek dokładniej ? może coś mi poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryyySA
Jestem w tej samej sytuacji, nie lubie sie kochac zbyt czesto z moim chlopakiem, on jest w porzadku, szanujemy sie i wiem,że lepszego na świecie nie ma :) razem juz 3 lata, sex jest raz na 2 miesiace,bo po pierwsze nie pociaga mnie jak byli partnerzy, fizycznie byli dla mnie wspaniali,ale niestety charaktery beznadziejne, po 2 nie chce przed slubem zbyt czesto sie kochac,wole zostawic co najlepsze po (jestem chrzescijanka praktykującą) po 3 jsex z moim obecnym partnerem trakltuje jako typowe zaspokojenie sie, nie ma zadnego wiekszego fizycznego pociagu ...z mojej strony (jednak jestem tylko dla chłopaka i na pewno nie zdradziłabym go czuję jednak,że jestem z nim z przyzwyczajenia,czuję ,że nasz związek jest stabilny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
tylko że ja też nie rozumiem tego do końca, dla mnie naturalnym i ważnym elementem związku jest seks, jak dobrze jest między nami to nic tylko chce się kochać ;) ale jak z nią rozmawiam, to ona że bez przesady i takie tam. generalnie ja jej nie rozumiem. myślę, że może to brać się z wychowania (ona też jest wierząca i pochodzi z mega wierzącej rodziny). ona mówi czasami, że ma ochotę na swojego faceta, że normalnie by na niego wskoczyła, ale tego nie zrobi. bo sobie pomyśli że ona jest jakaś napalona czy coś (i według niej to źle). dlatego myślę że to jakoś jest zakorzenione, wyszło z wychowania, że seks to zło, podniecenie jeszcze gorzej itp. przynajmniej tak sądzę w przypadku mojej koleżanki. Aha, jest z innej części Polski, więc to nie Twoja dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
a ma ktoś jakieś inne wytłumaczenie ? jak długo może to jeszcze trwać ? I czy mam szanse na noc więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panek kramek
Może nie dojrzała albo nie zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
jednak bez tych wibratorów :P cos naturalnego lepsze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Ma ktoś jakieś inne wytłumaczenie na tą sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jej nie pociągasz... może nie jest gotowa... może ma jakieś problemy zdrowotne.. może nie potrzebuje częstego kontaktu fizycznego czyli sexu... może ma obawy, boi się ciąży... może nie jest pewna swoich uczuć do Ciebie i nie chce się z Tobą kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty dajesz od siebie? Pytam o takie poważniejsze gesty. Po pierwsze! Poczucie bezpieczeństwa do cholery! Rozsądna z niej dziewczyna, że po roku ma opory... Może nie ma pewności, co będzie dalej. Może za mało uczucia z Twojej strony czuje, brak świadomości, że w razie wpadki się nią zaopiekujesz. Brak poważnych deklaracji od Ciebie... Słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż stary jesteś tzw. przyjaciel - frajer co z łaski dostaje. Ona cię jako kochanka nie widzi. I nie ważne, czy dlatego, że jest oziębła, czy też dlatego, że jej fizycznie nie kręcisz. Pizdy uświadczysz tylko z łaski. Będąc z nią dalej zafundujesz sobie tylko kompleksy (na punkcie własnej atrakcyjności) i wyrzuty sumienia (zdradzisz). Aha, i jak będziesz chciał to ciągnąć dalej zobaczysz, że powie ci, że po ślubie się to zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieLubiacaKrytyki
Może nie chce stracić na wartości z takim osobnikiem jak Ty:classic_cool: i ma racje dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 349837946
a ile ma lat? robila to juz kiedys? bo moze ją boli. Mnie bolalo przez jakies pol roku koszmar tak sie zmuszac :| naszczescie sie wyluzowalam i przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....znajomy z dużym temperamentem wkrótce ożeni się z dziewczyną, która ma bardzo mały temperament, jeśli można tak to określić. W ciągu 5 lat związku nie była w stanie zbliżyć się do Niego fizycznie tak, jak to ma miejsce między parterami zazwyczaj (nie uznaje wielu pieszczot, którymi obdarowują się kochający ludzie, tak jakby mój znajomy był dla niej jedynie kawałkiem drewna). Czemu? Różnie się tlumaczyła...minęło 5 lat, nie była u seksuologa, chłopak sfrustrowany, ślub się zbliża...co będzie dalej? Jemu prędzej czy później seks raz na miesiąc bez namiętności i "po Bożemu" znudzi się...albo się rozwiedzie albo znajdzie kochankę...także współczuję Ci autorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
...coraz bardziej widzę to w czarnych barwach :/ ...najwyżej zapomnę o sexie z nią i poświęce się pracy... ciekawe czy jak bede pracował całymi dniami to zechce "jakiegoś" zbliżenia ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×