Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie długo obrączka

Pierwszy taniec

Polecane posty

Gość już nie długo obrączka

Hej ^^ Mamy z ukochanym mały dylemacik.... może dość banalny ale dla nas jest to istotne. We wrześniu nasz cudowny, wymarzony ślub. Jesteśmy hardcore'ową parą i na pierwszy taniec chcemy wybrać.... no właśnie i tu jest problem wahamy się między Guns'n'Roses "November Rain" a Aerosmith "I don't wanna miss a thing". Ci pierwsi są moimi faworytami uwielbiam ich i już w liceum powiedziałam sobie że zatańczę do tej piosenki na weselu. Z kolei ukochany chce właśnie tych drugich bo.... piosenka jest krótsza, powolna i też jest o miłości. Jak mam go przekonać żeby się zgodził. To dla mnie naprawdę ważne. A jak Wy sądzicie? która Wam się podoba? Ale szczerze, zależy mi na opinii innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeginacie
Mi też się zawsze marzylo I dont want to miss a thing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie długo obrączka
sam/a jesteś szmatą a to jest dość mało oryginalna kompozycja. kancelaria a przede wszystkim ta piosenka to szmirowata komercha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie długo obrączka
Ojej ale się tu ktos piekli =.=" nie wiadomo nawet o co :/ żal ci dupe ściska na szczęście u mnie ciebie nie będzie i dobrze radze zdupiaj też stąd jak masz zamiar dalej sie tak nerwować żegnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie długo obrączka
No też fajna bardzo, nie wiem... Jestem taka tym podekscytowana że naprawdę nawet piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Co do November to patrzyłam właśnie na tekst o czym mówi ta piosenka, że nic nie jest w stanie rozdzielić miłości nawet listopadowy deszcz.... achhhh śliczne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj no Kiss bardzo fajne :) co do Gunsów to rzeczywiście niby taka oczywista piosenka i do tego teledysk wymowny ale szczerze jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś ją wybral na pierwszy taniec. Pomysł dobry ale można ją przecież zmodyfikować i ukrócić jakiś fragmenty i zgadzam się przedmówczynią Aerosi są oklepani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź wystopuj autorko
ta pani od szmaty ma chyba nika z innego topiku gdzie jechała małzonkę planująca mały skok w bok. nie bierz tak wszystkiego do siebie. november rain- równie dobrze będzie pasowało słynne windą do nieba. to że po angielski nie znaczy ze nikt nie zrozumie. jest jeszcze kilka osób, które pamiętają takie starocie. kancelaria nie jest szmirowata, to że nagle zabrała popualrności to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że jest naprawdę mnóstwo pięknych rockowych ballad, ale w większości są one raczej na pożegnanie.Przykłady mogę podawać non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=zI9ySbj4Uu8 http://www.youtube.com/watch?v=24UBwv0_MX4 http://www.youtube.com/watch?v=UPU9az11si0 http://www.youtube.com/watch?v=R-gbzAYVwt4 :classic_cool: 8-) możecie przy tym tańczyć z grobowymi minami http://w202.wrzuta.pl/audio/2QyoqcYkvi9/tesla_-_party_s_over a to na koniec wesela, mając nadzieję, że goście zrozumieją aluzję. :-) A tak serio. Wszystko mi opadło. Ręce, cycki, nie mam sił do tych pierwszych tańców. Myślę, że kiss będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgsdgsdg
i na co sie zdecydowaliscie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka kiteczkaa aaa
http://www.youtube.com/watch?v=TFuJW5Bdbe4 goo goo dolls piosenka Iris z Miasta Aniolow. jest rockowa i ladna. my ja skrocilismy do 2min 20 sek i jest pod walca wiedenskiego. tekst - zalezy z ktorej str patrzec. mozna go zrozumiec jako wielka milosc, mozna troche gorzej, ja wole wizje wielkiej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka kiteczkaa aaa
a co do autorki, jesli wybor jest tylko miedzy tymi dwoma, to ja bym wybrala jednak november rain - klasyk, "i don't want to miss a thing" juz mi sie kojarzy z komercja troszke bardziej. ladna piosenka ale nie z taka dusza jak november rain - ale to tylko moje odczucia. A poza tym, moze posluchaj kilku piosenek, a nusz cos Was olsni i nie bedzie juz zadnych watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że nie ma sensu brać jakiegoś mega długiego kawałka bo potem ludzie zaczynają się niecierpliwić jak tak wkółko patrza na to samo przez 5 minut. Ja wybrałabym Aerosmith jeżeli już miałabym z tych dwóch pozycji wybierać, mimo tego, że też jest długa. My mieliśmy 'when you say nothing at all" i w ok. połowie piosenki bo też ma ok 4 minut reszta gości była proszona na parkiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też długo zastanawialiśmy się nad wyborem utworu na pierwszy taniec, zdecydowaliśmy się na piosenkę : " Z Tobą chcę oglądać świat" Sośnicka i Wodeckiego :):):). Trwało to długo, ale w końcu się udało :). Jak nie możecie się zdecydować, to poszukajcie w Internecie wątków na ten temat, ja przesyłam ten, który był nam pomocny :):):) : http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/3/item/66 Suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekoalde
ale piosenke mozna zawsze skrocic, ja tez nie mam zamiaru sie "gibac'' przez 4 czy 5 minut;) Mamy zamiar opciac piosenke tak gora do 2.5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie długo obrączka
Zdecydowaliśmy jednak na November Rain skrócimy je o solówki Slasha. :) a i to raczej nie jest amerykańska wersja "windą do nieba". Tak jak ktoś powiedział to piosenka z duszą a my w tej duszy widzimy, że nic nie jest w stanie nas rozdzielić nawet taka błahostka jak listopadowy deszcz :) Jest w tekście takie zdanie "nic nie trawa wiecznie..." ja to odnoszę do problemów. jeśli miłość jest prawdziwa to żadne problemy nie trwają wiecznie :) rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyk...
Co myślicie o piosence K. Krawczyka "Tylko Ty, tylko ja"- według mnie jest bardzo ładna i zastanawiamy się nad nią na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina a a a
guns n roses to wcale nie jest komercja. jeżeli kiedykolwiek dojdzie do tego że bedę miała wesele to na 100% będzie to guns n roses dont cry lub november rain ewentualnie led zeppelin all my love i czy komuś się to spodoba czy nie mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoreczekKapselek
Tylko nie "Windą do Nieba", bo to piosenka o tym, że PM nie kocha przyszłego męża, tylko jakiegoś gościa z TV "ja go nie kocham, taka jest prawda, pan główną rolę gra w każdym śnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iooi
oj kobitki moj kumpel (jest anglikiem), siedzac kolo mnie i sluchajac November rain stwierdzil ze jest to wrist tickler (co oznacza ze ma mysli samobojcze jak tego slucha) moze nie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina a a a
a co mnie obchodzi co myśli o tym twój kumpel angol, niech każdy postępuje w zgodzie ze swoimi preferencjami, co nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaMiko
Ja miałam november rain na pierwszy taniec - wiedziałam że wybiorę tę piosenkę na pierwszy taniec od 6 roku życia kiedy piosenka ta wyszła w 1992 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×