Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiaczek

kominek - warto?

Polecane posty

Gość Zimuba

Kratki.pl mają spory wybór pieknie wykonanych kominków czy piecyków wolnostojących. Ja tam sobie wlasnie znalazłam piękny piecyk i mam nadzieję ze będzie wlasnie idealnie mi towarzyszyć w jesienne wieczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za porządnym kominkiem to polecam wam zgłosić się do firmy www.kominki.bochnia.pl, która zajmuje się wykonywaniem kominków na zamówienie. Mój kominek jest przepiękny i świetnie uzupełnia wystrój mojego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkki

Zdecydowanie warto bo kominek to cudna sprawa. Klimat w domu jest wtedy boski, my dość często używamy kominka, ja osobiście bardzo sie relaksuję parząc na migające płomienie. Świetna firma od projektowania, montażu, budowy i serwisu kominków to wolsztyńska www.easykominki.pl Mają świetny wybór i dobre ceny, także na bank wam się spodobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olfa

Bardzo ładną i bogata ofertę mają kratki.pl – spory wybór różnych technologii, dobre doradzctwo i przede wszystkim bardzo ładne wykonanie kominka. Jestem zadowolona bo widać że firma jest rzetelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałabym odświeżyć ten wątek i zapytać jakie macie kominki u siebie i jakie macie spostrzeżenia z perspektywy czasu, i użytkowania? Zastanawiam się nad kominkiem gazowym lub na pellet. Kominek mialby pełnic funkcje estetyczne, umilać chłodne wieczory 🙂 Jako główne źródło ocieplania mam kocioł gazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałem okazję współpracować z firmą Kominki Zduńskie ( kominkizdunskie.pl) przy piecu wolnostojącym i faktycznie mogę z czystym sumieniem ich ofertę wszystkim polecić. Bardzo dobra jakość wykonania, widać duże doświadczenie po ich stronie i dążenie do tego, by wykonanie kominka było faktycznie jak najlepsze. Jak ktoś planuje zainwestować w kominek to warto się z nimi kontaktować i rozmawiać o wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto! Uwielbiam w ziemie siedzieć przy kominku i czytać książkę. W Święta też było super spędzać czas z rodziną w pokoju, w którym jest kominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kominek jest ciekawą, a jednocześnie bardzo funkcjonalną dekoracją. Warto się nad taką opcją zastanowić, ale koniecznie trzeba trochę na ten temat poczytać, bo wprowadzenie kominka do wnętrza wiąże się z masą rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, takich jak wentylacja, albo doprowadzenie instalacji gazowe jeśli chcemy zdecydować się na kominek gazowy. Takie decyzje trzeba zaplanować na początkowych etapach projektu, a nie dokoptowywać je w trakcie. Co nie znaczy, że nie można tego zrobić później, ale może być bardziej problematyczne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×