Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panikara jakich mało

Panicznie boję się poronienia!!!

Polecane posty

Gość Panikara jakich mało

Jestem w ciąży w 9 tygodniu. Kilka miesięcy temu moje 3 znajome poroniły we wczesnej ciąży. Teraz ja także panicznie boję się poronienia. Tym bardziej, że ciągle tu czytam na forum, że tyle z Was poroniło :( Czy to naprawdę aż tak duże ryzyko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się tak :) jak wyniki badań są dobre i na usg wporządku to nie masz się co martwić :) dbaj o siebie bo to bardzo ważny okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl o tym bo tylko sie stresujesz. Uwierz że bedzie dobrze, ale też uważaj na siebie. Każda z nas sie tego bała a zobacz ile urodziło zdrowe dzieciątka! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panikara jakich mało---> To, że tak intensywnie myślisz o tym, wywołuje dużo stresu, który tylko działa na niekorzyść Twojego maleństwa. Po co się zadręczasz? Jeżeli jest wszystko u Ciebie w porządku to po jaką cholerę się martwisz. To, że Twoje znajome poroniły, nie oznacza, że Ciebie również to spotka. Zacznij myśleć pozytywnie. Bo jeżeli tak ma wyglądać cały przebieg ciąży to ja współczuje i Tobie i maleństwu! Usiądź wygodnie, odpocznij, zrelaksuj się i nie myśl o najgorszym. Dbaj o siebie bo to najważniejszy okres Twojej ciąży. Pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że każda z nas sie tego boi, taki juz los mam... martwimy sie o nasze skarby juz od poczecia :-) ale glowa go góry, to, że Twoim znajomym przytrafily sie takie nieszczęścia nie oznacza wcale, że musza przytrafic sie i Tobie, gratuluje i dbaj o siebie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkoooooaaa
ja też strasznie się bałam, straszliwie do tego brałam bromergon na zajście w ciąże, potem musiałam odstawić i bałam się że czasami po ostawieniu bromergonu serduszko przestaje bić, strasznie się bałam, straszliwie i tego nic nie zmieni, tego strachu, musisz to przejść i polecam myśleć : będzie dobrze :) mój synuś właśnie jest na kolanach tatusia i robią ałłłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka

ja też baaaardzo bałam się poronienia, straszne myśli, dlatego dużo czytałam co robić, jak się ustrzec przed tym, moja lekarz mi poleciała pojsc na Omega Test do kliniki Dethloff, aby zbadać jak wygląda u mnie kwestia kwasów tłuszczona i była bardzo slaba... A to własnie Omega 3 jest wazna przy ciązy! Lekarze z Dethloff wdrozyli mi suplentacje, a moje dzieciątko od tego czasu było bezpieczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×