Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hallooooooooooooooooo gdzie jestescie????? Jak tam u Was ?Milutek swietnie ze maluszki juz sie maja dobrze oby tak dalej:)Dzisiaj jestem w lepszym nastroju bo samopoczucie znacznie lepsze:)Jutro ide znowu na USG ale tutaj w Uk i sie ciesze jak zawsze kiedy mam okazje zobaczyc moja truskaweczke kochana a do tego zobaczy ja mój maz wiec radosc podwójna:) Jak tam wasze brzuszki rosniecie cos czy raczej jeszcze nie?ja to jak sobie pojem to mam wiekszy brzusio hehehe ale jutro zaczynam 13 tydzien wiec z tego co czytalam dzidzia teraz zacznie w szysbkim tepie rosnac i tak szczerze to nie moge sie doczekac tych kopniaków od malenstwa ale bede szczesliwa chyba sie porycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wykreślcie mnie z listy. MOja Natalia zmarła... Pojutrze jest jej pogrzeb. Proszę pomódlcie się za moje dzieciątko. Trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i o maleństwa. Życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
bardzo mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu naprawde mi bardzo przykro, tym bardziej że już miałaś dwa aniołki.... pomodle się dziś za Twoją córcię..... niech się opiekuje Tobą z góry... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka27
Gosiu pomodlę się dzis za Ciebie i Twojego Aniołka. To co sie stało jest ogromnie przykre, ale to nie Twoja wina, widocznie tak musialo byc-choc to okrutne... wierze, że będziesz jeszcze cudowną Mamą! Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystko!!! 🌼 Moje maleństwo pochowałam dzisiaj o 9.00. Wierzę że Natalcia będzie jako Aniołek obserwować nas z góry i pilnować. A kiedyś wszyscy i tak się spotkamy . Tak przynajmniej wytłumaczyłam synkowi, który tak bardzo czekał na siostrzyczkę... Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najlepszego. Zdrowych i kochanych Dzieciaczków. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co nowego u was ?? U nas od paru dni pada i pada ja juz nie wiem jaka pogoda jest lepsza czy upal czy deszcz :) A tak po zatym leci powolutku dalej mam mdlosci i do tego czasami wymiotuje juz mam dosyc ja mam tylko taka nadzieje ze nie bedzie tak do konca ciazy bo sie zalamie hiihih zartowalam. Ja chodze raz na miesiac do lekarza na kontrole i na usg wiec nastepny termin mam dopiero na 12.08 juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc malenstwo i dowiedziec sie w koncu kiedy bede miec termin porodu i w ktorym tygodniu ciazy jestem bo ostatnio bylo male zamieszanie z datami wiec nic nie wiem. A wy tez chodzicie raz na miesiac do lekarza czy czesciej?? Oczywiscie jesli jest taka potrzeba to jak najbardziej ale moze ktos chodz tak jak ja :) Pozdrawiam i trzymajcie sie dziewczyny wszystko bedzie dobrze :) Aha jeszcze jedno pytanie czy znacie jakies ladne imiona malo spotykane bo ja caly czas sie zastanawiam nad imionami jeszcze nie wiem co bede miala czy coreczke czy synka ale co tu robic wiec wymyslam sobie jakies przyjemne zajecia zeby sobie nie zaprzatac glowy jakimis dziwnymi myslami bo jak dla mnie wizyta u lekarza raz na miesiac to malutko ale jesli lekarz nie kaze mi przychodzic czesciej bo nie ma potrzeby to mysle ze ma racje :) A co do imion to ja narazie myslalam o DZ- Sarah(Sara), Nadine(Nadin),Nell, Vanessa, a dla CH- Brayan,Fabian, Olaf,Gracjan, aaa i ja nie mieszkam w polsce wiec nie bedzie problemu z imionami bo tu naprawde maja rozne imiona dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cichutko :( Gdzie jestescie ?? Moze ktos napisze jakis fajny temat do rozmowy ja napisalam o imionach moze cos o filmie ksiazkach itp..... Cos zeby troche rozruszac nasz topik zeby cos sie dzialo co wy na to?? Jakos musimy te 9 miesiacy wytrzymac a pozniej to juz mysle ze kazda bedzie miala duzo do powiedzenia bo nasze zycie sie zmieni jak w kalejdoskopie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bardzo Ci współczuję Boże nawet nie potrafię sobie wyobrazić przez co teraz przechodzisz. A czy możesz napisać jak się to stało czy miałaś jakieś objawy ???? Ja ostatnio czymś się zatrułam i przez 2 dni nic nie jadłam tylko wymiotowałam tez się boję jak to wpłyneło na moją dzidzię a wizytę u gina mam dopiero 10.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj miałam kontrolne USG po szpitalu!!! Poszłam do innego lekarza niż do tej pory (parę str.wstecz pisałam że wybiorę tego z lepszego szpitala). Na szczęście lekarz nie dopatrzył się niczego- czyli krwiaczki zniknęły- dzięki Bogu. Znowu mi się przesunął termin porodu- wg.OM miał być 1.03 w szpitalu mówili 27.02 a teraz każdy szkrab ma już swój termin wg.usg:) Dzidzia nr.1- 10tyg.2dni--->2,96mm-->termin 22.02 Dzidzia nr.2- 9tyg.6dni--->2,64 mm-->termin 26.02 Lekarz powiedział ze nie muszę leżeć plackiem- zalecił spokojne spacerki i delikatny ruch po domu:). pozdrawiam:)buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ja dzisiaj bylam u lekarza w szpitalu bo w Uk wszysko robia wlasnie tam:)Widzielismy z mezem naszego slodziaka ,kupilismy 3 zdjecia zeby miec pamiatke i chyba sobie na suficie zawiesze bo nie moge sie napatrzyc:)na jedny ssie sobie palusze no plakac sie chce ze szczescia jak sie na to patrzy:) USG planuja mi robic czesciej niz normalnie powinno byc dlatego ze ja choruje na serce od 12 lat i chca monitorowac moje malenstwo ,ja oczywiscie jestem za bo moge tak codziennie i strasznie sie ciesze bo bobas rozwija sie wzorowo ma juz prawie 6 cm a zaledwie w ubiegly poniedzialek mial 4 cm:) Acha informuje wszem i wobec ze brzusio zaczyna mi rosnac jak tam u Was ile przybylyscie juz bo ja okolo 1,5 kg dzisiaj mnie wazyli a brzuszki macie juz czy nie? buziole i piszcie cos kobietki zostalo nam jeszcze 6 miesiecy nasz topik nie moze zaginac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozja196
Hej! Ja się bardzo niecierpliwię przed jutrzejszą wizytą u lekarza. Cały czas się zastanawiam czy wszystko dobrze i jak tam dzidzia sie "chowa" :). Mam nadzieję że wszystko będzie ok. To dopiero moja druga wizyta u lekarza odkąd jestem w ciąży. A co najważniejsze to mamy zamiar po tej wizycie podzielić się tą wieścią z rodzicami( ciężko mi było nie mówić o ciąży do tej pory, ale nie chciałam zapeszać), także będą to napewno dodatkowe przeżycia... I właśnie w tym temacie mam do Was pytanie...czy oznajmiałyście już wśród rodziny i znajomych o ciąży? A jak z pracodawca? Kiedy powiedzieć o ciąży? Dodam tylko że mam termi (wyliczany narazie przez internet) na 25 lutego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
witam poradzcie cos na infekcje w ciazy bo ja zwariuje przypisuja mi leki w tym gynofemidazol i biore go juz 10 dzien i nic :( masci clostrimazolu nie mozna podobno stosowac tak pisze na ulotce czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia2
Cześc dziewczyny. Dziś trafiłam na wasze forum, chcę się przyłączyc. Ja też mam termin na luty (16.02.2011) i jestem w 12tc. To moja druga i długo wyczekiwana ciąża, pierwsza 5 lat temu nie wiadomo dlaczego zamarła zaraz na początku (poronienie w 11tc ale pęcherzyk nie rozwijał się chyba od 6tc). Prawie 5 lat starań i w czerwcu ujrzałam 2 kreski na teście. 1 usg miałam w 5tc,(był "pulsujący" pęcherzyk), 2 usg w 7tc (była fasolka z serduszkiem bijący), 3 usg w 8tc (było coś co miało maciupkie rączki, nóżki, tułów i główkę). Na kolejne tym razem dokładniejsze usg idę za tydzień (będzie w 13tc). Ja pomimo poronienia nie chucham na siebie, prowadzę normalny, aktywny tryb życia i na razie jest ok. Czasem pobolewa mnie dół brzucha, wydzielin nie mam, a cyce to mi tak rosną, że już wymieniłam staniki na większe (sportowe, bez fiszbin). Piersi bolały mnie okropnie na początku, teraz ze 2 tyg miałam spokój, ale znów mnie bolą (chyba znowu rosną dobrze że staniki kupiłam trochę większe, gdzieś to wyczytałam, że nie należy kupowa dopasowanych, bo przecież nie wiadomo ile urosną). Co do informowania rodziny. Ja jeszcze nikomu nie mówiłam. Co do pracodawcy, to zależy jaki rodzaj pracy was dotyczy, bo np. ciężarna może dźwigac mniej i rzadko, i nie może długo siedziec przed kompem i nie może pracowac przy maszynie, która narzuca tempo no i hałas. jak nic z tych rzeczy to w 4 miesiącu jak już zacznie brzuszek się pojawiac, to chyba już wypada ostrzec, bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie (odpukac) potrzebne L4 z powodu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia2
Jak chcecie zobaczy jak rozwija się wasz maluszek wejdźcie na stronę www.mamazone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przybylo ponad 2 kg. Masakra- moj biust to chyba sam w sobie kilo wiecej wazy(mialam rozm.75f teraz mi w 1/2 moich biustonoszy brakuje miejsca). I niestety pojawil sie pierwszy ok0,5cm rozstepik. Wpadlam w panike I smaruje sie teraz nie 2 a 4 razy dziennie:) Wszystko przez to ze brzuszek mi w tym tyg.niezle wyskoczyl...a moja skora nie byla na to gotowa:(w sumie maluszki urosly w ciagu 10dni raz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! ja tez dziś mam wizytę drugą i pierwsze usg... dowiem się wkońcu czy moje maleństwo ma sie dobrze i czy wszystko wporzadku..... mam ogromnego stresa ... na szczescie mój mąż zjedzie z delegacji na czas i bedziemy razem na wizycie... trzymajcie kciuki... wizyta na 16.... Boże proszę by wszystko bylo dobrze!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak fajnie się czyta o tych wszystkich Waszych wizytach:) ja pomału zaczynam myśleć o nastpnej, a to dopiero 12 sierpnia.... Magdzia - wiatm nową koleżankę!! U mnie w kg za bardzo zmian nie ma, w porywach 1 kg na plusie, za to jesli będzie mi dopisywał apetyt tak jak teraz, to nie wiem jak będę wyglądać...mam straszne apetyty na słodkie i w ogóle wciąż jakaś głodna jestem...a brzuszek delikatnie zaokrąglony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania ----widze ze dzieciaczki mamy z tych samych lat i teraz tez na luty :) Ty zapewne chciałabyś córcie , a mi sie marzy synuś... zmykam sie szykować... jeszcze 2 godzinki...... dam znac później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chciałam się dołączyć i do Was, piszę również na podobnym topicu. Jestem w prawie 13 tygodniu :) mieszkam w Warszawie i mam 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie bardzo serdecznie, siedze w domku, czytam wasze wypowiedzi i zdecydowałam sie dołączyc:) tak samo jak wy mam termin na luty a dokładnie na 5! wczoraj byłam na wizycie u mojej ginekolog, zobaczyłam swoja Poziomke ma juz 59 mm długości (12 tydz i 4 dni) i slicznie się rusza:) no własnie tylko jak ogladalam filmy z usg na internecie to dzieciątka jakoś bardziej sie ruszały i podskakiwały a moje tylko troszke:( pani dr powiedziała ze wszystko wporzadku ale jakas taka niespokojna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek miałam badanie Usg ukierunkowane na sprawdzenie przezierności karkowej dzidzi i z wielką ulgą dowiedzieliśmy się, że fasolka ma się świetnie:) za mną zakończone 12 tygodni, lekki jadłowstręt i nadal płaski brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja miałam taką samą obserwację i pytam lekarza : "hmm jakoś tak słabo się rusza?" a on mi na to " a Pani cały czas się rusza? ;) wszystko jest w porządku i prawidłowo" Więc spokojnie ja akurat ufam temu lekarzowi i jak mówi że jest ok to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja już po..... całe szczęście mój Groszek ma się bardzo dobrze, serduszko bije ślicznie i straszny wiercipięta z niego ;)... do tego stopnia że Pani doktor nie mogła zmierzyć przezierności :( i nie wiem czy oki.... za to ładnie widać było kość nosową... Maleństwo mierzy 6cm :) i dokładnie to 11 tydzień :) ulżyło mi... a i waga mi spadła o 1 kg w dół ;) hehe dzięki za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Fannie, ulzyło mi troszkę:) moja pani dr tez powiedziała ze wszystko w najlepszym porządku, uroiłam sobie coś w głowie i koniec. Dzisiaj ogólnie mam ciężki dzień, słabo się czuje i wzdęcia mam okropne:/ heheh brzuch jak balon! Dzisiaj tez zauważyłam ze dół brzuszka jest troszeczke bardziej widoczny niz zwykle:) Poziomka rośnie! Juz nie mogę sie doczekać widocznego, dużego i pięknego brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ########################################################################################################################################################################################## internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ################################################################################################################################################################################# internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×