Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No to będę mamą pewnie :) Piszcie dziewczyny jak sie czujecie ja termin mam na luty 2011 pewnie :) Przynajmniej nie będe sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za szybko poki co
podczytuje styczen 2011 i niektore sa dopiero w 5 tc i nie wszystkie nawet widzialy zarodek, ja mialam miesiaczke 5 maja i mysle, ze szybciej nic 10 czerwca nic sie nie wyklaruje. poza tym nie czuje zeby to mialo byc TO. Co prawda w poprzedniej tez nie czulam, wiec moze ??? :-) powodzenia i na pewno dolacza dziewczyny za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mi się uda to też będę miała termin na luty ( ale coś mi się wydaje że jednak się nie udało... pożyjemy, zobaczymy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się wyklaruje na dniach. Gratuluję tym, które już wiedzą!! Wodnik to świetny znak zodiaku (nie żebym specjalnie wierzyła w zodiak, ale z moich prywatnych obserwacji wynika, że właśnie tak jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym wolała urodzic na wakacjach ale niestety nie wyszło :) Piszcie dziewczyny jak się czujecie jak u was to przebiega :) Bo ja na razie czuje piersi i rozszerzającą się macice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tych co poronią
Dziewczyno - do 3 miesiaca bardzo często zdażają sie poronienia. Później tez nikt nie da ci gwarancji,ze donosisz i urodzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co ten pesymizm? Kobiety w maluchami w brzuchu musza myslec pozytywnie i sie nie poddawac a nie na dzien dobry z takimi tekstami... Tez sie boje, ze poronie (bo pierwsza niestety poronilam) ale nastawiam sie pozytywnie... I nie mysle o tym. To ma byc czas radosnego oczekiwania a nie stresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Witam! Ja też oczekuje dobrych wieści. @ miałam 04-05 ale mam takie przeczucie jak w pierwszej ciąży, niby żadnych objawów ale czuję to. Jedyny objaw to bolące piersi ale zawsze tak mam przed @, ale gdzieś tak ok tygodnia przed @ a tym razem bolą mnie już od tygodnia a do @ jeszcze 4 dni. Pozdrawiam starające się i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja zrobilam test i sa dwie porzadne kreski! Termin na 1 lutego. Pozdrawiam wszystkie, ktore wiedza i te, ktore jeszcze nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo sie tu pewnie zaludni, mniej wiecej od dzisiaj mozna juz testowac na luty. Dlugo sie staralyscie o malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwrty
OKRES MIALAM 1maja nastepny powinnam dostac 30 maj dzis zrobila test i wyszla druga blada krecha. pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To calkiem szybko ci wyszly te dwie kreski! Ja ostatni okres mialam 26 kwietnia i pozytywny wynik wyszedl mi dopiero przedwczoraj. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poronienia hmmm.... Po co nam mówisz takie rzeczy ? :/ Ja jestem dobrej myśli pierwszą wizytę mam 2 czerwca i zobaczymy co mi lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuję dopiero 7 czerwca jeśli @ nie nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatni okres miałam 27 kwietnia 23 maja powinnam dostać ale nie dostałam cykle mam co 28 dni regularnie :) W pon. jescze zrobie jeden test :) a w środe do gin. ale ja czuje że jestem bo nigdy wczesniej sie tak nie czułam a test najlepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 30. dzień bez @. Poczekam jeszcze do weekendu i się testuję. A co do poronień i innych plag egipskich - jasne ze się zdarzają, ale nic nam to nie pomoże (a pewnie raczej zaszkodzi), jeśli się o tym naczytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem za wczesnie jeszcze na lutowe porody.Ja miałam ostatnią @ 18 maja,a owulacja przede mną za kilka dni.gdyby się udało,termin przypada na 8lutego 2011.Początkowe majówki termin maja na drugą połowę stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie Ja miałam okres 12-04 i jestem pod koniec stycznia gdzieś 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za szybko poki co
ja mialam @ 05.05. i mysle, ze termian jakby co bylby na luty. Poki co nie wiem co i jak ;-) w sensie, co ma byc to bedzie. temp. 36,7, ale to o niczym nie swiadczy, miesiaczka nastepna za 8 dni, wiec czasu jest a czasu. Pobolewaja mnie jajniki, szczegolnie ten lewy, a juz raz bylam w ciazy z lewego jajnika, no i niestety poronilam :-/. Poza tym to nic mi nie jest. Jakie sa objawy takiej bardzo wczesnej ciazy? Poza tym to chyba przesadzilam z aktywnoscia w dni plodne i mysle, ze zamiast plemniczkow to woda byla, hehe. Trzymam za was kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za szybko poki co
nastepna za @ dni, wlasnie na kalendarzu sprawdzilam. mam cykle 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę zostać mamą
ja okres miałam 6 maja, nastepny ma być za 6 dni, ale cos dziwnie się czuje, inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój termin wychodzi na sam początek lutego bo ciąża trwa 40 tygodni a okres miałam w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za szybko poki co
pragne zostac mama, o moj tez za 6 dni :-) hehe. trzymam kciuki za Ciebie, no i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja miałam dostać okres w niedziele a mamy czwartek a okresu nie ma dwa testy i kazdy po dwie kreski wiec ja chyba mam to szczescie wszystko okaze sie w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rila_
Jak dwie kreski, to figunia mozesz być pewna, gratulacje! Oczywiście dzidzia może być i w styczniu, ale może się na świat nie będzie spieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Witajcie, u mnie jeśli wszystko pójdzie z planem też początek lutego powinien wyjść. Póki co nie chcę zapeszać. To pierwsza ciąża, więc dopiero oswajam się ze wszystkim. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×