Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Chcę schudnąć 5 kg w miesiąc i mieć płaski brzuch? JAK?? Proszę o pomoc. :)

Polecane posty

Jak w temacie. Może jakaś dietka? Ale nie chce przesadzać, coś w stylu kopenhadzkiej diety odpada... Kiedyś robiłam, organizm się niszczy i jest, że tak powiem ostra, jak dla mnie. :) Ważę 54 kg przy wzroście 162cm. Nie jestem gruba, po prostu chciałabym dla siebie zgubić brzuszek i troszkę ud. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważniejsze są ćwiczenia. Powinnaś się ostro zabrać do robienia brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdgd
jak schudniesz 5 kg to niekoniecznie zgubisz brzuch raczej przydaly by sie jakies cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mam prawie identyczne wymiary co Ty:] tez bym schudła z 5 kg... Postanowiłam sie nie objadac po 19 i ćwiczyć... puszczam sobie ulubione piosenki na youtubie i robie brzuszki itp... kupiłam sobie tez herbatke na trawienie:] czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wprost
Ale brzuszki Wam nic nie dadzą dziewczyny jeśli nie zgubicie tłuszczyku ;) Brzuszki wyrabiają mięśnie a nie pomagają sie pozbyć tłuszczu. Efekt może być taki, że będziecie miały umięsniony brzuch pod warstwą tłuszczu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo nie jem... Tak sama z siebie, ale mam wolną przemiane materii... Kurde ciężko mi się zabrać do ćwiczeń, ale za to uwielbiam na rolkach jeździć. Dzisiaj na rolkach zrobiłam 45km. :) Tylko, że to działa na nogi i pupe a nie na brzuch... Moje niespełnione marzenie to płaski brzuch i właśnie chce dopiąć swego na te wakacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×