Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WielkaWyprz$

Promocje i wyprzedaże sklepów

Polecane posty

zniżka 5% na wszystkie produkty z okazji Dnia Kobiet od 25.02 do 8.03 www.sklep.urodaizdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Byłam dziś w ToysRUs - kupiłam piaskownice za 39 zł, która może być również wykorzystywana jako basenik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumaaa
Super promocje i okazje znajdziecie na www.badanga.pl - warto zglądać i "polubic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swintuszek
Wszystkich zainteresowanych erotyką odsyłam na stronę zapach-kobiety.net, można tam znaleźć ciekawe rzeczy za nie duże pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_pani
no tak wiele sieci sklepów prowadzi wyprzedaże czy systematyczne promocje, ja sama bardzo chętnie przeglądam gazetki promocyjne np. http://lidl.okazjum.pl/ można zawsze upolować coś fajnego w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia karma
Zobaczcie - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Najwięcej dzieje się w sieci, Tam jest masa promocji, w zasadzie przeceniają do szokującego poziomu, ale trzeba obserwować oferty i po prostu korzystać z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassinka2
Ja lubię korzystać ze stronek które grupują w jednym miejscu wszystkie wyprzedaże i promocje dostępne w sieci, W ostatnim czasie najczęściej zaglądam na stronkę: http://ostrerabaty.pl/ Są tam kody rabatowe do praktycznie większości sklepów internetowych :) Można dzięki temu sporo zaoszczędzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra215
Ja osobiście uwielbiam stronę zlotewyprzedaze.pl Gdyby fundusze pozwalały robiłabym zakupy w każdej kampanii. Świetne, marki, jeszcze lepsze ceny, towar oryginalny. Zawsze mają w sprzedaży cos co mnie interesuje. Perfumy, kosmetyki, ubrania. ostatnio kupiłam kilka toreb Davida Jones. Oczywiście za pół ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkka
Na zlotewyprzedaze.pl jest teraz fajna promocja na Crocsy. Jak ktoś lubi te buty to warto się obkupić, a jak ktoś nigdy nie miał na stopach to warto kupić i założyć. Są rewelacyjne:) Po domu, na wakacjach, na działce, maga lekkie i wygodne. Bardzo ładne kobiece modele się pojawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terika
Dziś od 21 zaczyna się nocna wyprzedaż w sklepie z butami http://www.sellyo.pl/ :-) W końcu kupie sobie moje upatrzone już botki z ćwiekami i nitami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy w galeriach juz są jakies wyprzedaże świąteczne, wie kto? :) czekam, zeby sie do nova park wybrac ale nie wiem, czy isc teraz czy dopiero jak bedzie grudzień... czy to nie bedzie za późno na kupowanie prezentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewd
co kupiłyście na wyprzedaży i ile zaoszczędziłyście? bo ja kupiłam: - sukienkę z Mohito za 59 zł nie wiem ile kosztowała przed ale podejrzewam że tak ze 100 zł zaoszczędziłam (bo to już 3 przecena była) - naszyjnik z reserved za 14.90 a kosztował wcześniej 49,99 zł - parkę zimową z Deversa za 275 zł wczesniej była za 375 zł - sweter z Cameniu za 49,99 ze 169,99 zł - torebka z Cameniu za 74 zł ze 149 zł - dzinsowa koszula Promod za 79 zł ze 129 zł - żakiet z New Yorkera za 79 zł ze 159 zł - sweter z New Yorkera za 79 zł z 99zł (potem widziałam ze był za 39 zł no ale trudno:)) chyba do sierpnia nie wejdę do sklepu żeby mnie nie korciło a w sierpniu się obkupię na wyprzedaży i zaś kilka stówek zaoszczędzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lamade.pl aktualnie trwają duże wyprzedaże na torebki z poprzednich kolekcji. Niektóre kosztują po 25, 35 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannna123
Polecam wyprzedaże w sklepie www.goldenlook.pl W ofercie mają profesjonalne kosmetyki fryzjerskie w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4445
W fotolab można teraz zamówić wywołanie 100 zdjęć za 24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep fryzjerski online www.goldenlook.pl bo mają niskie ceny i fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze o promocjach dowiaduję z gazetek które mi podkładają do skrzynki. Niektórzy wyrzucaja od razu ale ja wolę przejrzeć, bo można się sporo dowiedzieć. Zresztą z tym panem od www.abc-dc.pl co roznosi gazetki już nawet jesteśmy na "dzień dobry panie Marcinie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balterek
Np. sklep.meble.pl ma dobre ceny. W zasadzie większość wyposażenia można kupić w dobrych cenach, a producentów mają bardzo różnych. A teraz tych okazji jest bardzo dużo, pojawiło się wiele wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał o centrum.meble.pl - tak realnie, czy oni też robią jakieś promocje na meble? Są okresy w których meble na wymiar można kupić za jeszcze mniejsze pieniądze niż na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto się zapisac do newslettera www.doris-dorin.com To dość drogi sklep z kosmetykami , ale stali klienci mają rabaty nawet po 250 PLN. To naprawdę super oferta, bo działa jak klub tylko nie ma tej całej biurokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sprawdzać raz na jakiś czas stronkę http://alerabat.com - mają tam dużo kuponów i zniżek do różnych sklepów, nie tylko z ubraniami, ale też z artykułami rtv czy jedzeniowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na alerabat.com może spoko promocje znaleźć, naprawdę fajne rzeczy, nie tylko ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje i wyprzedaże kosmetyków naturalnych można znaleźć także na e-Fontanna.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×