Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
botwinka

małżenstwo

Polecane posty

cd.. jestem szczęsliwa bo wygrałąm los na loterii!!mam kochanego człowieka który mnie kocha, poruszamy wiele tematów naprawde wiele!!dużo trzeba mieć tolerancjii i wyrozumiałosci dla siebie :)a to połowa sukcesu!wiec nie plujcie jadem kobitki na wszystkich turków że sa tacy czy siacy!!to zalezy jak kto jest wychowany bo potem to samo on bedzie robił w swojej rodzinie!! jezlei w rodzinie byłą przemoc brak szacunku dla rodziców i pozostałych domowników to tak samo bedzie robił w swojej założonej rodzinie! ja jestem po rozwodzie od 3 lat po 12- latach małżenstwa!ja to dopiero byłąm wyczulona na jaki kolwiek zwiazek!strach i obawy że jak kogos poznam to bede miec powtórke z rozrywki..byłam w zwiazku z polakiem i co polak też potrafi być nie skonczona świnią!!wiec nie piszcie babki o innej nacjji że są najgorsi bo polak tez potrafi zadać ból!ps.jezli dziewczyny jedziecie na wakacje po to żeby sie zabawic to nie piszcie potem na forum że was ktoś wykorzystał bo same tego chciałyscie i jechałyscie z tym zamiarem..pozdarwiam wszystkie kobiety w szczesliwych zwiazkach z turkami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×