Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to i ja

SZCZECIN Szpital Pomorzany

Polecane posty

Gość Izabella 1
A jak tam z tym znieczuleniem zewnątrzoponowym na żądanie czy któraś z rodzących tam Pań ostatnio może coś więcej o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3-34
Witam mam pytanie dotyczące szpitala na pomorzanach, termin porodu mam w kwietniu i jestem ciekawa jak tam wszystko wygląda z personelem i lekarzem może ktoś mi podpowiedzieć coś o szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam dwoje dzieci ( pierwsze w 2009r a drugie w lutym tego roku)na pomorzanach i powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona. Czułam się dosłownie jak w domu! opieka świetna, lekarze, położne... a opieka poporodowa nie do opisania. Aż trudno było uwierzyć że to państwowy szpital. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o znieczulenie zoo na pomorzanach to owsem jest i to bezpłatnie na życzenie pacjentki. Jednak zanim się zdecyduję na takie znieczulenie jeszcze przed porodem to warto wybrać się na obchód ( który odbywa się we wtorki o 11) wtedy można się wszystkiego dowiedzieć o takim znieczuleniu...m.in. przeciwskazania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mąż jak ma na imię
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorr
Witam. Nie wiem czy ktoś zagląda jeszcze tutaj, ale stwierdziłam, że pytanie zadać można :) Poszukuję nazwiska pewnej Pani doktor z oddziału położnictwa. Chodzi mi o szczupłą, na oko ok. 40letnią Panią o ciemnych, krótkich włosach (przed ramiona). Na stronie SPSK2 są podane nazwiska składu lekarskiego, jednak nie udało mi się znaleźć na żadnej stronie jakiejkolwiek wzmianki opatrzonej zdjęciem. Byłabym wdzięczna za każdą informację.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byly ministrant Debno
Byly ministrant. Uwaga na kapelana. Tzw. ,,Ksiadz,, Waldemar Grzelec jest pedofilem ktory podczas bytnosci w Debnie molestowal ministrantow. Sa swiadkowie. Nie przyjmowac zboczenca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×