Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze bo juz nie wiem co mysl

2 latka jak sie rozplacze zawsze zwraca...

Polecane posty

Gość prosze bo juz nie wiem co mysl

tak juz ma od poczatku, tlumaczylam sobie ze moze dlatego ze smary lyka jak placze, dodam ze zwraca bardzo mocno i dlugo tak jakby miala mi sie udusic... ide na dniach do lekarza... mial ktos tak z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusineczka
wiele dzieci wymiotuje, bo jakby to ująć ... podoba im się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bo juz nie wiem co mysl
ale ona jest za mala, nie robi tego specjalnie jak juz napisalam od poczatku ma taki prblem, jak byla mala bardzo ulewala wrecz chlustala, teraz to juz przegiecie...zaczyna plakac i zaraz duszenie, a ona taka delikatna.... czasami tak mi sie rece trzesa ze starchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale jeśli to trwa już od 2 lat to nie byłas z tym u lekarza ? Nie wiem co Ci poradzić .. A może ona próbuje zwrócić na siebie uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajasobieja
Moj maly z placzu mi sie zanosi,raz przytomnosc stracil eh co ja wtedy przezylam nie wiedzialam co robic na szczescie byl to tylko raz i mam nadzieje ze sie nie powtorzy.A Ty faktycznie powinnas to skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcd8ik
mój syn ma tak do dziś-ma 4 lata. Po prostu jak długo płacze i mocno krzyczy taki ma odruch wymiotny. Z zanoszeniem też przeżyłam swoje, ale lekarka powiedziała mi że dziecko na 100% złapie oddech, chociaż mnie tym nie przekonała. Mój syn zaczął się zanosić dopiero po skończeniu 2 lat, siniał, nieruchomiał ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajasobieja
no dokladnie to samo bylo sine usteczka sztywne konczyny Boze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×