Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuman językowy

Szkoła językowa...która najtańsza?

Polecane posty

Gość gość
zgadzam się z tobą tellina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DalilaSamson
Oj najtanśza szkoła językowa ? Powiem szczerze trudno powiedzieć , szukaj na Need a School , fajna stronka do wyszukania właśnie szkoł , daj znac jak coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zawsze wybór najtańszej rzeczy jest najlepszy... Ale ja podobnie jak moja poprzedniczka polecam need a school świetna stronka sama znalazłam tam dla siebie korepetytora bo można na niej znaleźć nie tylko szkoły językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przy wyborze kursu cena nie powinna być najważniejsza albo poziom nauki, chodziłam do speak upa to cena była zalezna od długości kursu i placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa4Romeo
Zgadzam się , ,ze poziom nauki jest najważniejszy , Ja również chodziłam do speak upa i wierz mi gościu , że ja sobie tą szkołę bardzo chwale . Ja znalazłam właśnie przez tą stronę Need A School

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja15
a ja mysle ,ze nie powinno sie patrzec ktora najtansza bo zazwyczaj ta najtansza źle cie nauczy , taka prawda ., choc fakt ze te z nie jest to reguła ;) Zgadzam sie z alfa romeo ;) szukaj przez need a school ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollypocket
wejdź se na naeed a school jak chcesz wiedzieć ktora szkla jest najtansza , tam masz tegow brud , tyle masz wyboru , tylko musz sobie sam poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodoroweglan sodu
moim zdaniem tak jak tu juz pisali nie ma co patrzec na najtańszą szkole , chociaż najdrozsza tez nie oznacza najlepsza . Wybierając szkole kieruj sie tym jakie posiada certyfikaty , jakie ma języki w swojej ofercie , jaką ma kadre , czy ma native speakerów , jak odbywają się zajęcia , najlepiej wejsc sobie na wspomnianą wyszukiwarke need a school , tam można wziąć i zapisac sie jako student , uczen i bd widzial wszelakie oferty ;) pozdrawiam i powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
Zgadzam się z powyższym , ja poprzez need a school znalazłem bardzo dobrego korepetytora z francuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam szkołę Olton, która ma w ofercie także wyjazdy językowo-narciarskie. Od lat moje dzieci z nimi jeżdżą, tam nauczyły się śmigać na nartach, tam chodzą na super prowadzone kursy angielskiego, mamy na koncie też letni wyjazd językowy. Nie znam lepszego organizatora. Oferta apres ski na wyjazdach zimowych jest rewelacyjna, wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo duża dbałość o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dla kogo jest ważne, dla jednych cena, bo nie chcą przepłacać, a dla innych wysoka jakość i wiążą z nią wysoką cenę. Punkt widzenia jest sprawą osobistą i nie ma co na ten temat debatować ;) Ale chciałam się z Wami podzielić nowym odkryciem! Jak szukacie szkoły językowej, w swoim mieście, w swojej okolicy to polecam stronę wyszukującą. Zaznaczacie kryteria (język, miasto, dzielnica) i wyświetla Wam się lista szkół wraz z cenami, opiniami i grafikiem. Dla mnie to super duże ułatwienie! Dla wszystkich szukających bardzo polecam! Podsyłam stronkę: www.langzie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła szkole nie równa, natomiast ja uważam, że nauka z native speakerami to świetna sprawa. Nic tak nie wspomaga proces uczenia jak żywy kontakt z językiem. Bardzo skuteczny angielski - tu akurat Gdańsk: http://www.berlitz.pl/gdansk ma szkoła Berlitz. Ja jestem niesamowicie zadowolona z postępów - pomimo wielu lat nauki w szkole, dopiero teraz osiągnęłam poziom który pozwala mi na swobodną komunikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już wspominamy o szkołach językowych i samej nauce języka to myslę, że warto też wspomnieć o takich szkołach językowych dla obcokrajowców, którzy podobnie jak my chca nauczyć się języka Polskiego lub innego. Ja w ostatnim czasie miałem mozliwość skorzystania z prywatnych lekcji u www.makilen.pl i wydaje mi się to bardzo ciekawą opcją dla osób, które chca zaznajomic się z poslkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z Pi School i z tego co kojarzę to zajęcia drogonei wychodziły. jak na warszawę nawet to chyba twierdziłam, że jakoś tanio. już jakiś rok temu tam się uczyłam ale naprawdę warto ich odwiedzić i spróbować nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamia123
Jak dla mnie Akademia Językowa w Gdyni (przy ulicy Świętojańskiej). Jest naprawdę niedrogo, można trafić na fajne rabaty - a jakość nauki naprawdę wysoka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@arenterk jeżeli szukasz czegoś w drugą stronę to rozumiem, że chodzi Ci konkretnie o szkołę językową dla obcokrajowców prawda? Jeśli tak to ja znam jedną taką w Krakowie, do której uczęszczał mój współlokator, jeśli się nie mylę to www.makilen.pl, sprawdź sobie, akurat może Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Booo
To, że coś jest tanie, to wcale nie znaczy, że jest dobre :) Polecam Tobie szkołę językową Lang w Warszawie, która oferuje przeróżne kursy językowe. Oprócz standardowych kursów, możesz wybrać na przykład kurs zakończony certyfikatem FCE i CAE, które są potwierdzeniem znajomości języka angielskiego i mogą być ogromnym plusem przy poszukiwaniu pracy. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę to pomyśl o kursie zagranicznym. Malta, Kanada, Anglia? Wszystko to stoi przed Tobą otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądając te posty z ostatnich lat widzę że każdy z Was ma inne spojrzenie na wybór szkoły. Jednych interesuje wyłącznie najniższa cena, a innych opinie znajomych, opinie w internecie. Szkoły konkurują i biją się o studentów, ich jakość nauczania jest coraz wyższa. Na początku roku zdecydowałem, aby zapisać się na kurs i kierowałem się cenąoraz innymi warunkami jaknp. prestiż szkoły. Niestety nie mogłem wziąć kredytu i musiałem odłożyć decyzję o nauce. Dziś znalazłem ofertę szkoły językowej SpeakUp bez kredytu, płatność w ratach. Jest to oferta tania, ale profesjonalna jak każdy rodzaj kurus. Tu w Gdyni cena wynosi około 500zł za 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły językowe z reguły nie są drogie, ale warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób podchodzą do ucznia. Wszystko po to, aby móc jak najwięcej wyciągnąć z takich lekcji skoro już się za nie płaci. Ja jestem bardzo zadowolony ze szkoły językowej www.makilen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zalezy na jakim poziomie i jakiego jezyka chcecie sie uczyc. ja potrzebowalam jezyka niemieckie na poziomie biznesowym i wybralam sie do pani Malgorzaty w http://www.mawil.pl/ - nauczylam sie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o naukę języka to nie warto oszczędzać. Sama jakiś czas temu szukałam dobrej szkoły językowe. Postanowiłam nauczyć się włoskiego. W związku z tym stwierdziłam, że zapisze się na kursy języka włoskiego. Koleżanka poleciła mi http://leader.edu.pl/ w Karkowe. Natrafiłam tam na świetnych nauczycieli, którzy pomogli mi w nauce tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam: https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ . Ja uważam, że nauka pod okiem lektora jest bardziej efektywniejsza + można nabrać śmiałości w mówieniu. Ja sam swego miałem z tym duży kłopot. Poza tym uczymy się tak jak chcemy i jak nam wygodniej np. przez fiszki czy nagrania audio. Spróbuj koniecznie, a zobaczysz jakie to skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenna8
W języku nie warto oszczędzać. Kurs musi kosztować by miał efekty. Sprawdzaj ofertę tej szkoły https://speak-up.pl/pl/oferta bo mają dużo promocji a poziom jest wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie niedrogo i dość szybko ogarnąć sobie j. rosyjski, to polecam- www.jezykrosyjski.com.pl. Chodziłam tam rok temu, jestem bardzo zadowolona choćby z tego, w jakich grupach się uczyliśmy, wszystko przemyślane, dla mnie bomba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×