Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miccaa

GDZIE Z DZIECKIEM W TROJMIESCIE?

Polecane posty

Gość miccaa

Hej, poza tym iz potrafie wymyslec pelno atrakcji manualno-intelektualno-sportowych w warunkach domowych dziecku (dziewczynka 3 lata, bardzo rozgarnieta i towarzyska) to pragne zapytac gdzie poza PARKIEM OLIWSKIM W DOBRA POGODE, ZOO I AKWARIUM W GDYNI warto zabrac dziecko np. ze wzgl. na dzien dziecka w najblizszy weekend w 3miescie......BARDZO PROSZE O POMYSLY I INFORMACJE. prosze przekazcie wasze pomysly, namiary na fajne place zabaw, lub informacje o imprezach Z DNIA DZIECKA.......SERDECZNIE DZIEKUJE ZA POMYSLY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rextoor
w tczewie piekny plac zabaw nad wisla - ale teraz bylo tam o wlos od powodzi. takiego placu zabaw nie widzialem w gdyni ani gdansku no i ten malowniczy widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojmiasto to nie Tczew, a w Trójmieście na Przymorzu jest bardzo fajny plac zabaw przy plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbiii
no ja tez zainteresowana? moze wiecie co juz w 3miescie sie dzieje i gdzie z dziecmi mozna pojsc? moje maja 2,5 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co za problem zafundować dziecku wycieczkę do Tczewa? Zwłaszcza w Dzień Dziecka. Też polecam plac zabaw w Tczewie :) Byłam tam ostatnio z córką-było super. Chociaż aktualnie, ze względu na zagrożenie powodzią, bulwar zamknięto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarek
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu macie stronkę z propozycjami spędzenia dnia dziecka w trójmieście :) pozdrawiam z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqerewrq
W tej Krainie Zabawy powinno być jutro fajnie: wóz strażacki, psy... To się spodoba nawet mojemu niemowlakowi. Myszka, dzięki za link bo bym przegapiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opoka4
Ja polecam projekt fan na Ogarnej. Ciekawe zajęcia dla dzieci. np własnoręczne robione świeczki. Moja córcia była zachwycona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiuźka
Na pewno z dzieckiem można się wybrać do Projekt Fan są tam zresztą specjalne warsztaty rysowania i wiele innych ciekawych propozycji dla dzieci i dorosłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę jak ktoś odkopuje stary temat tylko po to by wstawić nachalną reklamę :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_gosia
Może ktoś chce po prostu doradzić, gdzie można pójść z dzieckiem :) Byłam ostatnio u nich z córeczką i bawiłyśmy się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklarka
Ja właśnie stoję przed takim problemem, nawet nie wiedziałam, że w Gdańsku powstało takie miejsce, a wydaje się t o sympatycznym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymma
Ej no macie absolutną rację co do Projekt Fan byłam tam raz z ciekawości i na pewno wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lófka
Ja jestem wprost zachwycona, że w Trójmieście powstało takie miejsce jak projekt Fan, gdzie mogę przełożyć swoje emocje na zrobienie czegoś fajnego własnoręcznie. Akurat ja jestem fanką wszelkich bransoletek, także zdecydowałam się właśnie na coś takiego, super sprawa. Teraz mogę się chwalić koleżankom, że sama to zrobiłam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłóstka
Dobrze, że w Projekt Fan można się bawić świetnie przy okazji coś tworząc. Przydatna umiejętność, zwłaszcza dla dzieci, które dopiero rozwijają swoje talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę jak ktoś odkopuje stary temat tylko po to by wstawić nachalną reklamę pechowiec.gifpechowiec.gif xx nie mam nic do fan, ale to reklamowanie (po raz kolejny) jest koszmarnie prymitywne i tylko odrzuci potencjalnych uczestnikow, bo jesli robi je ktos, kto tym zarządza, zniecheca ,zeby miec z tym cokolwiek wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentny człowiek wrzuciłby po prostu link, a nie produkowal wypracowania-posty fikcyjnych uzytkownikow. Ludzie nie sa takimi idiotami, za jakich ich fan uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trosska
Fajne miejsce, nie tylko dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, jadę tam z dzieckiem za kilka tygodni. I na pewno nie odwiedzę tego miejsca. Prymitywna, nachalna , pachnąca desperacja reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka2
Ja ostatnio zabrałam swoje córki na warsztaty z robienia mydełek w www.projektfan.pl i bardzo fajnie się bawiłyśmy. Może warto pomyśleć właśnie o takich zajęciach kreatywnych dla dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talentshow
A moim zdaniem do Projekt Fan jak najbardziej. Trzeba inwestować w talenty;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaolka
Dzieciaki fajnie się bawiły na warsztatach w projektfan.pl Uradowane, usatysfakcjonowane tym co zrobiły same. Naprawdę fajnie że ktoś coś takiego otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z FANu, czy wy naprawde nie pojmujecie, ze te naiwne, nachalne reklamy tylko wam szkodzą? Nie umiecie robic tego prosto i konkretnie ? Poradzcie się kogokolwiek z boku. Ja przez te reklamy straciłam wiarę, ze siedza w Fanie inteligentni i kreatywni ludzie, nie mam ochoty ich poznawać, a chyba nie o to wam chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika43
Ja uwielbiam chodzić do projektfan.pl jako dorosła, nawet moje dziecko też lubi. Świeczki nam super wyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora444
Byłam w projektfan.pl na warsztatach wielkanocnych i teraz czekam już na następne. Świetna zabawa i wiele fajnych rzeczy można u nich zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×