Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miccaa

GDZIE Z DZIECKIEM W TROJMIESCIE?

Polecane posty

Gość Unika12
Ja nie raz z maluchem chodzę do Adventure Park Kolibki by się wyszalało. Bardzo fajne miejsce, mają park linowy, mosty, kry na wodzie itd. Wychodzi cały zmęczony ale szczęśliwy. Jest to dla niego jakaś odskocznia. http://www.adventurepark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie w tym "Adventure Parku" bardziej się postarać żeby przyciągnąć ludzi, niż fabrykowanymi tekstami. Kawałek liny między drzewami (mniej niż gdziekolwiek indziej), mostek, zdechłe, brudne dmuchanki to naprawdę za mało. A taki fajny teren a tymczasem szkoda czasu i pieniędzy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyjna
Polecam Adventure Park Kolibki w Gdyni. Fantastyczne miejsce dla maluchów gdzie mogą się wyszaleć na krach, w parku linowym, bawić w piratów. Naprawdę świetna zabawa, aż chciałoby się być z powrotem dzieckiem i bawić wraz z nimi ;) http://www.adventurepark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolonie Zalfiki
Można wysłać dziecko z Nami na kolonie :) Nie tylko w Gdańsku- ale też na Kaszubach. Będziemy bawić się w piratów na warsztatach marynistycznych, podróżować tramwajem wodnym, zatapiać pamiątki w żywicy, eksperymentować, jeździć konno, dawać upust swym plastycznym umiejętnościom, skakać jak Tygrysek w Jumpcity i wiele innych. Sprawdź na zalfiki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka29
No my na dzień dziecka idziemy do Adventure Park Kolibki w Gdyni. Specjalnie wzięliśmy dzień wolnego z mężem, a syn nie ma dużo lekcji więc pojedziemy w popołudnie. Chcemy spędzić trochę więcej czasu z dzieckiem i się fajnie bawić. www.adventurepark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała78
Adventure Park Kolibki to doskonałe miejsce na zabawę. Nie dawno odkryłam ;) Nawet nie wiedziałam że w Gdyni mają taki park zabaw. Wspaniałe miejsce, córka mega szczęśliwa biegała to od jednej zabawy do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionek29
No ja właśnie przeglądałam internet gdzie z dzieckiem pójść na dzień dziecka aby się zabawiło. Adventure Park Kolibki bardzo mi się spodobał. Oby tylko pogoda nam dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam w planie za jakiś czas odwiedzić ten cały kompleks Aquapark Reda. Słyszy się dużo opinii, już mój sąsiad nawet tam pojechał i wrócił cały zachwycony. Mówi, że wybawił się za wszystkie lata. Patrzyłem na cennik i foto na stronie to wygląda to wszystko bardzo zachęcająco, ponoć z miejscami do zaparkowania też nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest co porobić w parku wodnym w Redzie, polecam. Akurat tak się zdarzyło ostatnio że totalnie nie trafiłem z pogodą, więc odpoczynek na plaży średnio wyszedł, ale za to już Aquapark Reda wypalił jak najbardziej. Dużo zabawy dla dzieci a dla mnie i dla żony masażery i bicze wodne. Z perspektywy zjeżdżalni z samej góry jest świetny widok na cały park, nic tylko foty robić...gdybym tylko miał telefon przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dziecko jest starsze to polecam wam zapisać się na kurs nurkowania organizowany przez szkołę www.osmiornica.eu Organizują kursy w Gdyni i Gdańsku. Nauka nurkowania to świetne doświadczenie, które będziecie pamiętali przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka

ja polecam atrakcje dla dziecka w Sopocie. Dużo jest tu możliwości :) Rzuć okiem na te propozycje np https://esopot.pl/pl/675_turystyka/35_sopot_z_dzieckiem_jakie_atrakcje_czekaj_tu_na_najm_odszych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×