Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Gość stand

dzisiaj dostalem zaproszenie na sub od mojego znajomego i to otworzylo mi oczy - zostalem ostatnim singlem z naszej meskiej paczki, wszyscy juz zonaci,w wiekszosci dzieciaci chetnie poznalbym mila dziewczyne, moze znaczne od siebie: mam 32 lata, obecnie mieszkam i pracuje w austrii, ale 4-5 razy w miesiacu jestem w polsce, uwielbiam podroze i rower chyba naduzywam slowa "kur..." i nie garne sie do gotowania i sprzatania - to chyba moje najwieksze wady :P normalnej budowy,wysoki,zwykly facet na poczatek chyba wystarczy,jesli ktos ma ochote ze mna poklikac,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki ma powyżej 185 cm
a nie 175, pamiętaj, a 4-5 razy to można sobie wsadzić palec w d..ę i wyjdzie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
wolna i szczesliwa - dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
swoja droga, nie jestem zdesperowany ani sfrustrowany, po prostu chetnie poznalbym interesujaca, mila kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobrą nowinę
chyba naduzywam slowa "kur..." pasowałbyś do mojej koleżanki :) tylko później z dala ode mnie, bo mi uszy odpadną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc fote i napisz jutro w polodnie, zainteresowanie bedzie wieksze ;) wszyscy tu lubia fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
heh, dzieki za rade artek , tylko ze nie spieszy mi sie z pokazywaniem zdjec i sam tez nie oczekuje,zeby jakas kobieta pokazywala mi swoje po prostu,jesli ktos ma ochote pogadac, to zostawi tu wiadomosc i moze jakos sie to potoczy a z tym naduzywaniem przeklenstw wynika z tego, ze polacy za granica czesto to robia - bo czuja sie bezkarni bo i tak nikt nie zrozumie,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobrą nowinę
Polską 'k..e' znają nawet Skandynawowie, za sprawą naszej rodzimej kultury, więc ta bezkarność nie ma charakteru bezwzględnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem ta fota krazy po kafe
w tematach typu "czy jestem ladna/y???", "jak wam sie podobam???" "co sadzicie o kolorze moich wlosow???" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
mam dobra nowine - jasne ze tak, zreszta wiele nacji uzywa slowa "kurwa", chociazby wegrzy, ktorzy "kurwuja" chyba nawet czesciej niz polacy, heheh artek - a nie zauwazylem, zeby ktos tu dawal swoje foty - wiec po co mialbym wystawiac swoja facjate na widok publiczny nie dostajac nic w zamian? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ho ho a co byś chciał w zamian? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
husky - a jaka cecha czy umiejetnosc czyni cie interesujaca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie lubię się tak przechwalac.. do rana bym się nie wyrobiła heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
husky, no jak pokaze swoja paszcze, to chetnie chcialbym zobaczyc paszcze osoby z ktora pisze, jak pokaze kolano to chcialbym zobaczyc kolano itd, itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
artek, no to jak taka dama wejdzie na ten topic i bedzie miala w stopce zdjecie, bede chyba zmuszony tez sie pokazac...:P husky - wystarcza mi te najciekawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dziala to chyba za obopulną zgodą ta wymiana zdjęć kolan i innych części ciała.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym była odważniejsza
to bym Cię chętnie poznała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stand zdesperownana zona ma w stopce zdjęcie, więc teraz ty się pokaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia dusza..
Kto mnie szuka??? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellena.... :)
heh. do autora - przynajmniej jesteś szczery, wydajesz się być sympatyczny ;) dziewczyny bierzcie się za niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w przeciwienstwie do Ciebie to uwielbiam gotować i niezle mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×