Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Witam Drogie Mamusie . Wiem,ze jest już taki temat,ale mój jest troszkę inny. Może znajdą się jakieś mamusie co chciałyby popisać o swoich radościach kłopotach,zmartwieniach ? Piszcie Mamusie może razem odpowiemy sobie na jakieś nurtujące nas pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że na razie nie ma chętnych mam co chciałyby popisać, o dzieciakach,powymieniac się radami doświadczeniami ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
hej ja mogę z tobą popisać, mam synka julianka, urodził sie 26 listopada 2009 roku, a ty ile masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
ooo dwójka dzieci. ja jestem z podhala, a ty? ja mam jednego malucha i to strasznie ruchliwego, jakbym miała jeszcze drugiego takiego to masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Elbląga,oj nie jest łatwo z dwójka,ale jakoś trzeba dawać radę,ale więcej dzieci mieć nie zamierzam . A czym się zajmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA1986
mogę i ja dołączyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
teraz studiuję zaocznie, a tak byłam kasjerką, ale raczej juz do tej pracy nie wrócę. chcę teraz iść na pół etatu gdzieś jako nauczyciel angielskiego, ale czekam na odpowiedź ze szkoły. ja w sumie chciałabym jeszcze 2 dzieciaków, mąż ma dużo rodzeństwa a ja jestem jedynaczką, ale o tym pomyslimy dopiero za jakis czas, jak sie ta nasza żaba troche odchowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
witaj tala, widzę, ze jesteśmy z tego samego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA1986
to prawda :) ja również mam jedno dziecko. córeczkę urodzoną 24 stycznia 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
i jak sie czujesz z tym, że jesteś mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
tala, bo ty mi już pisałaś, dobra, ja zmykam, bo malemu zęby idą i dał mi tak popalic dziś w nocy, że padam. to narazie dziewczyny, jak coś to się odezwijcie jeszcze.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kończę,bo muszę dzieci wykompać i polożyc spać to papa :* Jutro się odezwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się świetnie w roli mamy. bardzo długo czekałam na moją córeczkę, chociaż poród był pierwszy. mojej nadii też właśnie idą ząbki i strasznie nas gryzie. zmykam i ja bo mała już śpiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
cześć dziewczyny jesteście? jak tam maluchy?ja dopiero wróciłam z małym od babci, poszedł co dopiero spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale niestety tylko w przelocie. mam na głowie przeprowadzkę i to mnie najbardziej przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
ooo to współczuję, ja się przeprowadziłam kilka tygodni temu i to była masakra, do dziś nie wypakowałam wszystkich rzeczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i ja chętnie dołącze :) co prawda nie mam za dużo doświadczenia bo mój synek w środę będzie miał dopiero 3 tygodnie ale chętnie posłucham waszych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc w sumie to odkąd julian sie urodził, to przeprowadzaliśmy się kilka razy i jakoś takich strasznych problemów z jego zachowaniem nie mieliśmy, tylko przy ostatnim razie tak nie bardzo pierwsze dni chciał spać, trochę marudził, ale po kilku dniach się uspokoiło. ja w tym momencie używam huggies, ale chyba wrócę do oryginalnych pampersów, bo ma odparzenie na pupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny : Ja użwyam pieluch tylko pampers,według mnie są na prawdę dobre,droższe,ale warto. Witaj seventy. Napisz coś o sobie ! Ja tez ejstem mamą 3 letniej Lenki i 3,5 tygodniowej Mai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od samego początku używałam pampersów, ale znajoma mojej mamy kupiła naszemu maluchowi właśnie huggies, szkoda mi było tej paczki, więc je uzyłam i teraz żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milimetrowa, a jak tam malutka? dziś oglądałam zdjęcia mojego juliego jak był taki mały jak twoja maja, boshe, a teraz chłop jak dąb, aż ciężko go nosić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakers -Maja ( ta młodsza) znaczy nawet dobrze,ale męczą ją kolki :( Całe noce nie przespane,ale tak to bardzo dobrze ;) . A moja urodziła sie 3100g,ale jak na razie jeszcze leciutka jest :D Chociaż jak ją nosimy pół nocy to i ona sie cięzka robi ;) Dziewczyny .. Choruja Wam dzieci ? Bo mi ta starsza córka non stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia na szczęście nie chorowała jeszcze ani razu. przez kolki też przechodziłam i dopiero niedawno z tego wyszłyśmy więc wiem co przechodzisz. nadii pomagał esputicon i woda koperkowa. dostawała też specjalny lek robiony na recepte. może warto spytać o tyo pediatre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o pieluchy spytałam bo zastanawiałam się nad zmianą właśnie na huggisy ale skoro odparzają to wole zostać przy pampersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×