Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToNieTakJakMyslisz

Wyglad okolic intymnych. Pomoc.

Polecane posty

Gość ToNieTakJakMyslisz

Otoż mam pewien problem, okolice pachwin i miejsc intymych mam wrecz czarne. Wyglad to tak jak by było brudne - ale nie jest ( ileż to ja sie tego naszorowałam) Czemu ? czy jest jakis sposob by to rozjaśnic? Nie wyglada to ładnie bynajmniej dla mnie. Dodam ze karnaceje mam normalna - jasna i doscyc bardzo sie to odznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polej domestosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalleczka
To jest normalne i niczym się nie przejmuj, bo to są okolice przekrwione. Tego nikt nie widzi po za Tobą i osobą, której musisz pokazać z uwagi na chorobę lum kochanemu do seksowania, a inni nie widzą, to w czym problem, że te okolice intymne masz innej barwy, niż pozostałe. Ja mam to samo od urodzenia i niczym się nie przejmuję i bardzo dużo jest takich osób. Ty nie jesteś wyjątkiem znam to, bo pracuję na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak poprzedniczka mówi, niczym się nie przejmuj. To normalne i dość często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieTakJakMyslisz
Dodam że jestem murzynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigra_fan
uuu to coś nie tak - powinnaś mieć różowe do lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka 26
Trzeba było na początku napisać, że jesteś murzynką, które z natury mają wszystko mają brązowe z wyjątkiem zębów i w środku cipki, ale to nie o to chodzi autorce tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemozlwie
ZE CO?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!??!?!?!?!!??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by tu nie napisać, to i tak będzie to szorować aż do krwi. :O Jedynie co możesz zrobić, to regularnie udawać się do stomatologa by Twoje zęby były piękne i białe. :P :D :D i zaczytywać się w problemy kobiet z małymi piersiami a może (niekoniecznie) uda Ci się zaakceptować swoje ciało takie jakie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byłam mała...
To miałam okolice bielutkie żadnego zaczerwienienia, a teraz brąz jak autorki tematu, lekarze do których się zwracałam, a to byli ginekolodzy, dermatolodzy nawet chirurdzy naczyniowi /flebolodzy/ wszyscy uznali za normalność przekrwienia narządów rodnych, które nie są zagrożeniem dla zdrowia i dużo pacjentek tak ma. Teraz tym się nie przejmuję mam 45 lat i czuję się z tymi zmianami dobrze. Mężowi się podoba i to najważniejsze. Nie przejmujcie się dziewczyny, ważne jest zdrowie i chęci do seksu. A czy biała czy brązowa, ważne jest by cipunia była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieTakJakMyslisz
Ostatnio szorowałam nawet pumeksem ale i to nię pomogo. Jusz sama nie wiem co robić a to tak ochydnie wygląda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pumeks nie pomaga to spróbuj użyć szlifierki kątowej... ...a na przyszłość czytaj co ludzie piszą parę postów wyżej, bo rację mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×