Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riettaa

czy skorzystałtbyscie z usług prywatnej stylistki na zakupach?

Polecane posty

Gość riettaa

co myślicie o chodzeniu z prywatną stylistką na zakupy? Podobno koszt jest około 150 zł za godzinę zakupów. Ile z Was by się na to zdecydowało. Do tego doszłaby profesjonalna usługa fryzjerska u swietnego stylisty płatna osobno i stylizacja paznokci?proszę o zdanie drogie Kafeterianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormon szczescia
ubieram się sama i sama wiem co mi pasuje, a co nie. a jak już potrzebuję porady to zabieram przyjaciółkę - stylistka za darmo. jak dla mnie poroniony pomysł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.......
jeśli ktoś by mi zafundował taki dzień ze stylistką i fryzjerem to czemu nie ...owszem sama mam swój styl i wiem w czym mi dobrze a w czym nie ale taka profesjonalna porada na pewno by była cenna najwyżej bym nie skorzystała z tych rad jeśli nie czułabym się dobrze w danych ciuchach ale jeśli miałabym sama wydać kasę to szkoda by mi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
A czy cena jest adekwatna do usług i w miarę przystępna dla każdej z Was? szukałyście kiedyś takich firm? Czego byście się spodziewały od takiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samospełniające się proroctwo
zapobiegawczo bym nie skorzystała :P a to dlatego, bo ubieram się przeróżnie, zależnie od humoru, a nie od tego co do mnie pasuje. dajmy na to, że jakaś tam stylistka by powiedziała, że nie, absolutnie mam się tak nie ubierać i już nigdy nie czułabym się w swoich ulubionych ciuchach komfortowo, a przy okazji jedyna jej rola w moich zakupach to by polegała na ograniczaniu mnie. i zresztą za to 150 złotych to ja bym miała niezłą bluzkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też nie, wydaje mi się że już dawno odnalazłam swój styl i nieskromnie powiem, że doskonale wiem jak powinnam się ubierać a czego unikać, dlatego żadnej stylistce bym nie zapłaciła...ale na Trinny & Suzanna do Galerii na pewno się wybiore z ciekawości :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie - wole isc na zakupy z kolezanka, ewentualnie z mezem (po warunkiem, ze beda krotkie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.......
co do ceny to na pewno ona nie jest przystępna dla dużej ilości kobiet ....no kurna wydaj 150 zł za to że ktoś pójdzie z Tobą na zakupy a co to jest godzina ?...potrzebne by było parę godzin więc przelicz ile to kasy i ile ciuchów w to miejsce byś kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
Rozumiem każdego z Was i szczerze dziękuję za opinie. Wiem, że jest duż grupa kobiet i mężczyzn, którzy chętnie korzystają z usług takich prywatnych stylistów bo nie kazdego bozia obdarzyla wyczuciem smaku i gustu i opinia profrsjonalisty jest dla nich wazna. Zwlaszcza w przypadkach konoecznosci wyrobienia swojego wlasnego stylu - nieprzesadnego i eleganckiego. Czyli widze, ze jednak wiekszosc z Was Kafeterianki jest na nie :( A za jaką cenę byście się zdecydowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz otworzyć w takim rodzaju firme?myśle że wiele osób by skorzystało ale musiała by być przystępna cena ,chociaż chodzić razem na zakupy to troche skomplikowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
a jak byś to widziała? chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z góry przepraszam ale to tylko moje zdanie ,ktoś przychodzi do stylistki i ona podpowiada jakie kolory do osoby pasują ,jakie kroje ,w czym tej osobie jest dobrze ,coś w rodzaju np.cztery rózne opcje dla jednej osoby :klasyczny,elegancki,sportowy i wieczorowy,w tym dorada fryzjera i kosmetyczki,wizyta jednorazowa ale odpowiednia kwota na pewno większa bo ktoś poznaje swój dobry ukierunkowany styl na dłużej a nie tylko na jednorazowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
Masz rację, taka porada również będzie zawierała profesjonalną poradę dotyczacą dopasowania kolorystycznego makijażu jak i odzieży, jednak z praktyki wiem, ze teoretyczne porady nie zawsze mają większą wartość dla klientów bez popracia ich praktyką. Dlatego chciałabym pomagać ludziom w wyborze kosmetyków oraz odzieży. Mogłabyś mi napisać jaka cena byłaby dla Ciebie przystępna za tego typu porady i stawkę godzinową za doradzanie podczas zakupów? Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 h to krótko a 150 zł do dużo
wydłuż czas lub zmniejsz cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
400 zł za dzień zakupów to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedzieć ,ale wiesz chociaż staram sie ubierać w to w czym dobrze sie czuje to chętnie skorzystałabym z takiego typu porad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
a zdecydowałabyś się za tą cenę? czy to jednak nadal za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do łóżka
zabierz seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak ze znam bardzo dobrze swój styl ubierania,wiem w jakich włosach dobrze sie czuje i jaki makijaż ale byłabym brdzo ciekawa co moge zmienić,o cenie trudno mi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riettaa
Dzięki za odpowiedź :) czekam na resztę opinii :) Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jedną porade stylistki w czterych opcjach :sportowy,wieczorowy,klasyczny i elegancki dałabym 400zł,a jeżeli by jeszcze mi fryzjer coś doradził i kosmetyczka to na pewno skorzystałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźsię
150 zł wydać na stylistkę,a do tego 1000 na zakupy z nią ? no way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień to znaczy ile konkretnie
godzin? 12? trochę dużo... ja bym np proponowała 3-5 h w cenie niższej niż 400 zł np 200-300 zł... ale ja się na tym nie zna, nie wiem czy taki interes tobie by się opłacił np może mogłabyś jeszcze zaproponować z czym łączyć ubrania z szaf klientek (żeby nie było właśnie tak, że ktoś ma całą szafę do wymiany)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeliczłabym to na godziny tylko na spotkanie ze styliską ,fryzjerem i kosmetyczką jako porada jak wizyta jednorazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłby być cennik według usług,i jeżeli ktoś chce to korzysta z dalszych usług ,wolałabym spotkanie u stylistki niż chodzenie z nią po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla30
Hmm bałabym się że będa to wyrzucone pieniądze. Miałam kiedyś za darmo robiony makijaż wraz z doborem kolorów. Na parę razy tylko jeden mi się podobał, w jednym przypadku makijażystka wymalowała mnie jak prostytutke i jeszcze wmawiała że dobrze wyglądam :) Dla mnie najlepszym doradca jest mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×